Как жените се самозалъгват за мъжете.

  • 19 665
  • 207
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Не познавам мъжете. Познавам моя. Задължително ли е да живея в заблуда, Соте?

# 46
  • Мнения: 2 865
Поне за един не съм се самозалъгвала. Щастлива съм че съм с него.

# 47
  • Мнения: 11

А аз бих си задала въпроса как мъжете се самозалъгват за жените.

Много просто. Надаме се настоящата да е с една идея по-добра от предната и малко по-зле от следващата...Е..обикновено е обратното ooooh! Outta Joint Thinking

# 48
  • Мнения: 5 370
Еййййй, Девиатор пише в Клюкарника, требе да го зарежем някъде!

По темата - не се залъгвам, че аз съм Спящата Красавица, както и той , че е принцът от приказките.
Сотеее, махни я тая точка от заглавието вееее!

# 49
  • Мнения: 10 547
За какво самозалъгване говорим? Жените наивни, а мъжете тарикати? Много обобщена и твърде бягаща по полюсите позиция. Най–общо казано, Со, мило, едни са рибари, други ловци.

# 50
  • Мнения: 11
Еййййй, Девиатор пише в Клюкарника, требе да го зарежем някъде!

По темата - не се залъгвам, че аз съм Спящата Красавица, както и той , че е принцът от приказките.
Сотеее, махни я тая точка от заглавието вееее!

Да са мащам ли? Flutter Mr. Green

Принцовете на днешно време са латентни пиирази...Като гледам на малката  филмчетата и книжките всички принчета са неква кръстока между Джъстин Тимбърлейк и Денди.Блях Sick Sick Sick

А ние какви принцове можеше да станем... Blush Whistling

# 51
  • Мнения: X
Аз изобщо не претендирам и нямам за цел да познавам всички мъже, но като цяло това с промяната е кауза пердута, освен в случаите, когато човек сам не е твърдо убеден, че иска да промени нещо в себе си или пък съвсем случайно не вземе, че се промени заради някакви съвсем странични обстоятелства или по заповед на Щуката.
Но ако някоя жена реши да се прави на майка Тереза, също е почти невъзможно да й обясниш, че може би няма да доживее утопията, за която си мечтае и в която всички грубияни, пияници, курвари и комарджии биха се превърнали в смирени, благородни и щедри твари, яздещи бели коне в кръг само заради вярата в доброто и възпитателните й мерки.

# 52
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но ако някоя жена реши да се прави на майка Тереза, също е почти невъзможно да й обясниш, че може би няма да доживее утопията, за която си мечтае и в която всички грубияни, пияници, курвари и комарджии биха се превърнали в смирени, благородни и щедри твари, яздещи бели коне в кръг само заради вярата в доброто и възпитателните й мерки.
И въпреки това такива бол. Жени имам предвид. Виждат, че нищо не става, ама продължават - досадно, настойчиво, с безброй компромиси от своя страна, готови да се превърнат дори в подметки, и всичко само от тъпото и упорито желание да променят нещо, което не подлежи на промяна. Имам една приятелка, все повтаря, че трябвало да превъзпиташ мъжа, за да стане това, което искаш. Е що пък да го превъзпитавам?  Thinking Ми не ща. Взела съм го такъв, ако не ми понася, се изнасям. А и възпитанието на още един член на семейството, на когото би трябвало да се опирам и осланям, просто ще ми изпие силиците за кратко време. По-добре памперси да сменям ...  ooooh!

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
      Аз пък вярвам, че хората се променят. Но не под давление на партньора, а по собствено желание, стечение на обстоятелствата или разтърсващи събития в живота им.
     "Аз ще го/я променя" е самозаблуда на младостта и влюбеността. Ако се създаде трайна връзка при такава самозаблуда, идва ред на обвиненията, разочарованието, примирението, войната, налагането на собствени възгледи, раздялата или капитулацията. 
     "Не мога без него/нея" е самозаблуда, породена от силата на навика, липса на самочувствие, липса на увереност. Ако се стигне до раздяла, почти всички оцеляват, и се питат "Как съм могъл да си причиня това?"
Права си!Човек се променя стига да иска наистина;да му се е случило нещо разтърсващо в живота и др.Рядко се случва,но има такива хора!Може да отнема много време,години,но за това сме хора,да се усъвършенстваме!

# 54
  • Мнения: 2 052
"Рибо, ти си кон, рибо, ти си кон... "
Ще рече човек, че теорията на Дарвин за еволюция на видовете под влияние на фактори от околната среда е изстрадан биографичен труд.

Иначе вярвам в You make me wanna be a better man.
http://www.youtube.com/watch?v=q_vrU1KlU3I

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Устроени сме да се самозалъгваме, относно мъжете. Вярваме в това, което ни се иска да бъде, а всъщност нещата са съвсем други.  Peace

# 56
  • Мнения: 5 370
А дали , все пак, понякога и мъжете не се самозалъгват за жените?

 Laughing

http://www.standartnews.com/news/details/id/113254/%D0%98%D0%B7% … D0%BE%D0%BD%D0%B0

# 57
  • Мнения: 2 927
А дали , все пак, понякога и мъжете не се самозалъгват за жените?
 Laughing
О, доста често  Grinning
Особено като се стигне до фаза "Войната на семейство Роуз"  Mr. Green
Има и други, не толкова драстични мерки. Например, да му спретнеш сигнал до прокуратурата и да поискаш да го пратят принудително в психиатрия. По едно време се беше превърнало в мода, съпътстваща всеки предстоящ или висящ развод  Grinning

# 58
  • Мнения: 11

Като е за простотия нямате равни.Ако треа да направите ефала на човека сте яко пас и все се пускат теми от сорта "Как да го зарадвам" или "Какво да му подаря за.." ама ако е за мръсотия някоя долна сте толко изобретателни че...и винаги първо удряте в кинтите...Казвам го от опит ooooh! Whistling

# 59
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Непременно искахме и двамата да се променим. Като казвам и двамата, имам предвид аз - него, а той - мен. Разбира се, че това не се получи и затова сме бивши Simple Smile. Както каза Хърмаяни, понякога в живота на човека се случват разтърсващи събития, които могат да го променят коренно. Войната в Кувейт ми показа каква е цената на живота. От този момент нататък моят живот се промени коренно. С настоящият ми съпруг (и за двамата втори брак) знаем какви сме си и се приемаме такива каквито сме. Не си правим илюзии и общо взето живеем твърде спокойно, за сега Simple Smile.
Накратко, той е дева, аз съм овен.
При тази съвършена комбинация, се надяваме да сме улучили шестицата   Naughty.
(и три яли, пили и се весели) Край на приказката  Mr. Green.

Като е за простотия нямате равни.Ако треа да направите ефала на човека сте яко пас и все се пускат теми от сорта "Как да го зарадвам" или "Какво да му подаря за.." ама ако е за мръсотия някоя долна сте толко изобретателни че...и винаги първо удряте в кинтите...Казвам го от опит ooooh! Whistling

Това се нарича удар под кръста, нали  Mr. Green!

Но щом вие сте ударили първи, би следвало да очаквате подобаващ отговор!

Всеки удря другия там, където ще го заболи най-много Simple Smile.

На война като на война  #2gunfire  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт