Притеснена нова мама

  • 2 855
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 6 029
Цитат на: sunny_zt
Цитат на: Julie
Цитат на: sunny_zt
извинявай, но това не е отговор!
Последно съдържа ли химия безкофеиново кафе и как се казва?

Това за яко химия мога свободно да го кажа за всичко, за което се сетя.


абе ай сиктир бе!!! аз да не съм химичка? кат искаш химически отговор питай в химически форум! не стига, че ти се отговаря ми си и недоволна! у аман вече


И освен това тоя тон го дръж у вас, а не по форумите, където хората имат много въпроси и търсят отговори!!!

Тук се дръж прилично, щото всеки може да се прави на интересен и да обижда, ама това не ни е целта тука. Ти ако нямаш нерви, отиди и се лекувай, и не си го изкарвай на хората!

Лека вечер ти пожелавам! /и спокойна/


ахъм, извинявай за въпроса, ама в качеството си на каква ми казваш какво и как да пиша? м?

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз до колкото разбрах, въпросът беше отправен към всички във форума. Джули си даде съвета....кво значи "тва не е отговор"....хмм...Как може такова нещо?!

# 33
  • Мнения: 437
Момичета...ей... моля ви, недейте така! Simple Smile Всеки е малко или много изнервен, с неговите си проблеми... нека не ги пренасяме тук и да не си държим такъв тон...

# 34
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Shusha
Момичета...ей... моля ви, недейте така! Simple Smile Всеки е малко или много изнервен, с неговите си проблеми... нека не ги пренасяме тук и да не си държим такъв тон...


бе принципно съм си съвършено спокойна:) ама като ми говорят така.. ти му отговаряш, то недоволно, че ти се и кара...

# 35
  • Мнения: 1 497
От вчера има една кампания в англия. Никакъв алкохол по време на бремеността. Не времето имаше една подобна тема, но в действителност сега категочино не препоръчват дори и 1 чаша алкохол.

# 36
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Теодора
От вчера има една кампания в англия. Никакъв алкохол по време на бремеността. Не времето имаше една подобна тема, но в действителност сега категочино не препоръчват дори и 1 чаша алкохол.


добре - но защо?
чаша вино или малка биричка.... никому не е навредила!
въпреки че когато бях бременна не можех да погледна алкохол! само веднъж пих вино - към осмия месец - и си повърнах червата

Общи условия

Активация на акаунт