Отговори
# 135
  • Мнения: 35
Аз пък съм на вълна "обзавеждане на детска стая". Помолих една позната д ами направи проект за детска стая за новата квартира, която да е съвместима и с новото ни жилище (трябваше да е готово Януари 2010...). Не съм доволна...Може ли някой да ми препоръча фирма-производител, от която е поръчвал спалня, кухня и т.н. по проект? За София говоря.
Мами, аз и преди бях подметнала да си пишем по градове кой къде живее и да си направим агитки  Peace Миналото майчинство се заформихме една много мила квартална група, с която и сега сме си много близки. Прекрасно е да се разхождаш с някой и после децата да си имат приятелчета от мъници...Аз съм в Бъкстон-Манастирски ливади запад.
Целувки на всички!!!

# 136
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Гледам че вървят трескави приготовления - стаи, чанти ....
И аз това правя Simple Smile пера парцалките на нероден петко пък по-натам и ще ги гладя.

За стволовите клетки ние запазихме преди 5 години на баткото сега и на бебо ще запазим - онзи ден ходих да оправя документите по въпроса.

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Лили, с теб сме адашки.  Grinning  Hug Алтер Его правилно ти е отговорила, но ти ела по-добре след 9ч., защото тогава вече стоките ще са наредени. Иначе нощниците са в Мола на Илиянци, пак да кажа.  Peace Ако нещо друго те интересува или по-подробно обяснение, казвай, ще пиша веднага.

# 138
  • София
  • Мнения: 28
Благодаря ви за отговорите! Днес мислех да ходя до там, но видях прогнозата за времето, че утре ще е по- приятно за разходки.
Ако ще правим групички по местоживеене аз съм в Надежда  Grinning

# 139
  • Мнения: 2
Привет, момичета!
Пловдивчанки, много сте готини и усмихнати, надявам се да има и друга среща септември, за да мога да дойда и аз, от 10-ти ще съм си в Пловдив!
Момичета, аз вече съм купила разни неща - дрешки, памучни пелени, одеалце и др., но понеже сме още на морето, защото тук работим и само трупам и така като ви чета как вече приготвяте всичко- багаж за болницата, перете дрешки и започнах да се притеснявам и искам да се прибираме, за да си приготвя и аз спокойно нещата...а да не казвам, че и лек ремонт ни чака, направо незнам.... Sad
А между дугото моят термин беше на 21 октомври, но малката госпожица върви с една седмица напред и ми изместиха термина на 13-ти, на 6-ти септември трябва да отида да ми издадат 45-дневния болничен преди раждането, което като сметнах  си остава на 21-ви и съвсем се омотах кога всъщност ми е термина, има ли някоя от вас с подобен случай?
За тези нощници аз си имам една, но се чудих дали не може след раждането, останалия престой в болницата да съм с пижама  newsm78

# 140
  • Мнения: 9
Аз пък съм на вълна "обзавеждане на детска стая". Помолих една позната д ами направи проект за детска стая за новата квартира, която да е съвместима и с новото ни жилище (трябваше да е готово Януари 2010...). Не съм доволна...Може ли някой да ми препоръча фирма-производител, от която е поръчвал спалня, кухня и т.н. по проект? За София говоря.
Мами, аз и преди бях подметнала да си пишем по градове кой къде живее и да си направим агитки  Peace Миналото майчинство се заформихме една много мила квартална група, с която и сега сме си много близки. Прекрасно е да се разхождаш с някой и после децата да си имат приятелчета от мъници...Аз съм в Бъкстон-Манастирски ливади запад.
Целувки на всички!!!

http://www.furniture.magtrade.net/ Мебелите в апартамента на нашите са правени по поръчка и проект от тази фирма. Мисля, че е станало много добре и функционално. За цени не знам, защото там има някакви приятелски отношения и за сроковете също не гарантирам Rolling Eyes

Аз живея на Кирил и Методий между Опълченска и Ботев, но недолюбвам хич този квартал и най-често съм в парка на Хиподрума при нашите, които са в началото на ул. Нишава

# 141
  • София
  • Мнения: 28
А между дугото моят термин беше на 21 октомври, но малката госпожица върви с една седмица напред и ми изместиха термина на 13-ти, на 6-ти септември трябва да отида да ми издадат 45-дневния болничен преди раждането, което като сметнах  си остава на 21-ви и съвсем се омотах кога всъщност ми е термина, има ли някоя от вас с подобен случай?

На мен термина ми беше за 21.10, но ми го изместиха на 16.10. Сега на 01.09 отивам за болничния. А и това все пак е ориентировъчна дата.

# 142
  • Мнения: 262
Ами хайде и аз да се цопна като първата майка от село Младост - по точно съм близо до бул. Ляпчев в един нов жилищен комплекс и излизам с малката или в парка на Бедрок или в градината до Патиланци, т.е Палавници  Laughing

# 143
  • Мнения: 6
mariyag и моя термин уж беше за 30.10, но сега според размерите на бебчо е за 23.10  Peace
45 дневния ми болничен по принцип трябва да започне от 15.09 но да попитам сега трябва ли да ми излезе с една седмица напред след като термина се е изместил на 23.10  newsm78

ОК Мименце, ще те чакаме  Peace

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Лили, ако живот и здраве с бебенце се разхождате в Северния парк, ще се радвам да се запознаем.  Grinning  Hug Аз живея точно до парка.

# 145
  • Мнения: 22
Mama 2011 това мисля , че ще ти трябва за Шейново :
    Направление № 7 от личния лекар;
    Обменна карта, в която да са нанесени изследванията, правени в женска консултация.
    Задължителни изследвания са Wass, HbSAg, пожелателно – HIV.
    Лична карта;
    Чехли, халатче;
    Чаша, вилица, лъжица, нож;
    Лични принадлежности;
    Памперси в затворен пакет, мокри кърпички за тоалет на бебето.
    Термометър
    Личен амбулаторен картон
Но ти пак си питай за всеки случай и доктора . При кой си избра да раждаш ?
Аз да попитам има ли мами от Младост 3  Laughing ?
Флучия май с теб сме близко , аз съм от скоро в Младост и още го проучвам , но знам къде е парка до Патиланци(Палавници) , много ми е близичко  Grinning

# 146
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Simple Smile
Видяхме малката муцунка отново не даде да я снимат сложила си ръчичката на очите и не се показва ) хииххи А значи всичко е наред лекарят каза че за седмиците си е точно в нормите много рядко се случвало да бъде с точност сега е 1,800кг Simple Smile с главичката на долу е Simple Smile
Сега ще попълня заявление за раждане и утре ще ходя да го дам и ще отида до магазин Джъмбо имало много хубави неща, с майка ми ще разгледаме и на 15 септември като вляза в 9-тия месец ще отидем да си купим някой неща Simple Smile
Това е за сега от мен! Simple Smile  Hug Hug  bouquet

# 147
  • София
  • Мнения: 28
Като обикаляхме преди години да си търсим жилище много се надявах да си вземем в 4 или 6 част точно заради парка, но не стана там. Много ми харесва идеята да живеем до парка. Сега сме във 2 част точно до църквата.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 441
Съни, честита Алина  Heart Eyes! Да е жива и здрава, много щастлива и всички да я слушате   Wink. Много мило ми стана как Бо е реагирал  Heart Eyes. На теб бързо възстановяване  Hug, макар че съм сигурна че до седмица ще обикаляте с количката, като те знам как кипиш от енергия  Hug.

# 149
  • Мнения: 775
Моят АГ нали ми каза, че трябва да се консултирам как ще раждам в болницата, която съм избрала. Хубаво, ама при кой да ида там се чудя и кога. Май др. седмица като съм без детето, ще звъня да питам и да се паркирам пред някой кабинет и да се реши. Че вече ме мъчи този въпрос, пък ако настояват за секцио, поне и за дата да говорим.
Ех, градинката на Патиланци! Там си прекарахме младините с моя синковец. По л.к. все още съм в Младост 3, та явно от там ще взимам и акт за раждане, и социалните ще издирвам къде бяха.
Ще взема да подремна аз, Сами ще ми чете за Франклин, та нещата натам отиват.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт