Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 260
Емануела Simple Smile
сега виждам че говорите за перални и сушилни. Аз също много искам да си купя сушилня, но да е отделна от пералнята. Не знам на какво точно се дължи, но дрехите на една позната излизат от нейната пералня-сушилня деформирани, смалени, просто не стават за нищо вече. Може и тя да не  манипулира правилно с програмите за сушене. Е, вече не я използва...
Надявам се тази, която сте избрали да е много добра  Peace

# 526
  • София
  • Мнения: 260
Ники,
докато момчето ме возеше натам, се обадих на Полина Арабаджикова и тя ми каза да се обърна към доктор Богданова в 113 кабинет. На портала казах, че съм паднала, а и имах кръв по ръцете, личеше си, казах също така, че ме изпраща моята докторка и трябва да ме види Богданова.
Пуснаха ме вътре с момчето, което се оказа 21 годишен полицай. Придружаващата ме сестра почука на стаята на спешното, аз обаче й повторих, че трябва да ме види Богданова. Отидохме пред кабинета и след малко се появи жената от спешното. Тя попита, коя е спешния случай, една сестра ме посочи, а жената от спешното: " На това спешен случай ли му казвате?"
Аз станах отидох до нея и й казах, че много съжалявам за това че са я обезпокоили, но моята докторка, настоява да ме прегледа д-р Богданова и нямам нужда от нейната помощ.
Тя си тръгна, дойде друга, която ми прослуша тоновете, още по тях си личеше че бебчо е добре.
След това отидох на ултразвук и прегледа беше много обстоен. Просто съм безкрайно благодарна, че не съм навредила на малкото човече, плацентата не е отлепена, няма хематоми, няма кръвоизливи и така.
Платих 20лв за тоновете и 30лв за ултразвука. Утре трябва да си взема фактурите, за да ми се върнат парите от фонд България Здраве.
С изключение на докторката от спешното, всички други бяха много внимателни към мен.

# 527
  • Мнения: 4
Много ми стана мъчно за двете принцеси, стискам палци всичко с тях да е наред и скоро да радват изстрадалите си майки. Бъдете силни момичета и вярвайте в силите на вашите бебета. Hug Praynig Praynig Hug

# 528
  • Мнения: 5
Евелина: Ami za sega nqma oplakvaniq ot tazi , imame edni poznati koito q polzvat i sa mnogo dovolni ai dizaina im e mnogo gotin kapaciteta za prane e golqm ( to4no kato za men  Crazy) a az iskam to4no da mi e 2v1 4e nqmam mqsto za po otdelno. Tvoqta priqtelka mai barka ne6to programite trqbva da pita nqkoi koito ima da i pokaje Simple Smile
Leka no6t ot men! Hug

# 529
  • Мнения: 2
kleopatra555, seawish, надявам се да преодолеете трудностите!

# 530
  • София
  • Мнения: 1 009
Евелинка,аз мисля там да раждам при д-р Гогова.Надявам се всичко да мине добре,но ми се иска да знам и за другите лекари,ако нещо се наложи...Офф,голяма паника съм си аз.А д-р Богданова по случайност ми води консултациите по ЗК.Радвам се,че ти е помогнала.

# 531
  • София
  • Мнения: 260
Ники, ние с теб нищо чудно да се засечем, с един ден разлика сме в термините Simple Smile
Аз съм при д-р Арабаджикова,  Simple Smile И аз се надявам всичко да мине както трябва, няма място за паника.
Колкото сме по-спокойни, толкова по-добре и за нас и за бебчовците Simple Smile

# 532
  • Мнения: 22
kleopatra555  Hug бъди силна и само положителни мисли  Hug
seawish първо честито и ти също бъди силна  Hug всички тук стискаме палци всичко да се оправи възможно най-скоро  Hug Praynig Praynig Praynig
Лека нощ на всички  newsm46

# 533
  • Мнения: 0
Евелинка,аз мисля там да раждам при д-р Гогова.Надявам се всичко да мине добре,но ми се иска да знам и за другите лекари,ако нещо се наложи...Офф,голяма паника съм си аз.А д-р Богданова по случайност ми води консултациите по ЗК.Радвам се,че ти е помогнала.

Привет, ако може да ми дадеш малко инфо, моля. Мен ме следи лекар извън ТК, която ми препоръча Гогова, би ли ме посъветвала кога и как да се свържа с нея. И знаеш ли дали трябва да й плащам за абонамент или направо само плащането за избор на екип. Иначе съм в 32ра седмица. Много благодаря предварително.
  bouquet

# 534
  • Мнения: 56
Клеопатра, силно се надявам това да не е окончателно становище и момиченцето ти да израсте проблема Hug Hug Hug

Сииуиш, стискам палци и на вас Hug Hug HugДано да преборите всички трудности и скоро да се гушкате!!!

# 535
  • София
  • Мнения: 28
Добро утро момичета! Надявам се днес да получим добри новини от kleopatra555 , Цвети и seawish. Пожелавам ви хубав ден!

# 536
  • Мнения: 262
Момичета, моля се за малките ни госпожици!  Hug
Клеопатра, бъди силна, мила! Нищо е се знае! За мозъчето търси и второ мнение - нека и други доктори кажат!

# 537
  • Мнения: 2
Добро утро:)

И аз се надявам на хубави новини днес.

Радвам се, че малките батковци Дани и Любчо вече са добре.

Нури, с ръката, която държеше качулката. Държеше е силно казано, беше с два пръста и отегчена физиономия. Бяхме до 2 чешмички в морската, Ники пълнеше една чашка от едната и я изливаше в коритото на другата и докато го чаках да свърши важната си работа се чудех на къде да гледам. С тази майка имаше и още една, за нея нищо няма да пиша ooooh!, но явно двете искаха да си кажат нещо, а пък децата имаха друга представа как да си прекарат времето.



Зелда, като включиш на вълна хумор си супер.

Че иначе кво ми има  tooth


zellda, за Софийския МАйчин дом ли пишеш?!  newsm78
А за това, че съм тясна нямам предвид меренето на костите /не са ме мерили; предполагам защото изглеждам едричка/.  Laughing Просто понякога ми е трудно и секс да правя /та все си подбирам мъже с малки...така де/.  Joy И не ща да изпитвам такава болка, не ща и да се разширявам.  Sad


За Майчин дом Варна. А за останалото нещо щях да ти пиша, ама май е неуместно  Mr. Green

относно суеверия, а аз въобще не вярвам на такива работи (единствено нося синя гривничка със синьо око и червен конец против уроки).

 hahaha

Това ми напомни на майката на мъжа ми, която все се чуди под каква форма да даде на Ники шоколад така, че да не ме ядоса. Та беше направила едни кроасани с шоколад и аз й казах, че са станали много вкусни, а тя: Радвам се, че са се получили, защото аз никога не съм правила такива. Само един-два пъти.  Mr. Green


Аз днес пера бебешки дрехи. Оказа се, че имам хиляда бодита и въобще толкова много дрехи, някои дори не са обличани. Също така намерих една шапка за момиченце, която майка ми беше купила за Ники преди 2 години - със сърчица и цветенца, ама ставало и за момче, какво толкова  Mr. Green Запазила съм си я съвсем нова -  наистина първата покупка за бебето е шапка, само да посмее да излезе с дупето напред Heart Eyes И аз като Jeni въобще не съм суеверна Mr. Green
Извадих и кошчето за количката и не мога да повярвам, че е толкова запазено. Съсипвам всичко, преди 2 седмици си купихме прахосмукачка с воден филтър и забравих да го измия, сега като чистя вкъщи мирише на жабурняк  Sick Та съм приятно изненадана, а на Ники много му хареса вътре.




Зеирна, според мен купуването на розови и лилави дрешки го правим повече за себе си, отколкото за бебето. Аз купих по една блузка и жилетка и като видях сега колко неща имам ми изглежда пълно разхищение. Нищо не мисля да купувам, на бебето не му пука дали носи дрешките на батко. Количка също няма да купуваме, но сигурно ще вземем  buggy board, ако става за нашата.

Весел ден от мен Simple Smile

# 538
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте Simple Smile
Моля се за нашите малки героини Сара и Дария Praynig
Сега погледнах датите за училищата за родители
http://az-jenata.bg/article/12447/Lektsii-za-badeshti-i-nastoyas … z-septemvri-2011/
Тук за Варна май само лекциите за 27,28 септември ми хванаха вниманието ,а ще има и отворени врати на АГ,но чак 14 октомври ,пък дотогава се предполага ,че ще родя Mr. Green
Ако има желаещи за лекциите може да се уговорим нещо.

# 539
  • Мнения: 6
Мименце и на мен тези теми ми грабнаха вниманието, а може би и на 29.09 също мога да я посетя, така че ще ми бъде приятно да ходим заедно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт