Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Интернатът - 2 част

• 21 208
  • 174
  •   1
Отговори
Линк към стара тема -> http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393412.780

Историята в испанския сериал се развива около група тинейджъри, изпратени да учат в елитен колеж на име „Черната лагуна“, който се намира насред горите близо до голям град. Почти всички в колежа са деца на богатни родители, но имат някаква болезнена тайна от миналото си. Докато се запознават, заобичват или намразват, те разбират, че това не е обикновен колеж. В него започват да се случват зловещи събития, които ще отключат древна легенда, свързана с мястото. Учениците ще трябва да разгадаят мистерията.

Излъчването на шести сезон на сериала започна на 15/08/2011 от 21:00ч. по AXN.

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 00:23 от fen4eto123

# 1
Има създадена тема

# 2
Старата тема надхвърли 50 страници. 

# 3
  • у дома
Прекръсти темата на Интернатът-2,за да се различава от предишната и дай линк към първата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393412.0 - можеш да редактираш сама до 24 часа мисля
Линк към сериите http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … ry=0&active=1
 Може и картинка да се сложи

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 19:15 от svetlaem

# 4
Пропуснах първите две серии от 6-тия сезон. Какво стана в тях? Виждам промени и нови участници.

# 5
Понеже видях, че е имало доста "спорове" в предната тема относно спойлерите, като създател на темата за сега въвеждам правилото спойлерите да се пишат в друг цвят (за препоръчване в бяло), или поне да се означат по някакъв друг начин, като такива.

# 6
За да завържем някакъв разговор  Grinning ще попитам има ли и други хова, като мен, които все още не са изгледали целия сериал? До къде сте стигнали и какви са ви впечатленията до сега? А за тези, които вече са го изгледали може да ни кажат, какво гледат сега и дали им харесва, за да може да се насочим след "Интернатът" към друг сериал (предполагам, че е възможно предвид, това че имаме еднакъв интерес).  Grinning

# 7
Ами аз го изгледах доста отдавна ,но има моменти в които решавам да повторя края (просто беше уникален) или пък да си припомня някой момент.Иначе сега гледам El barco,Los protegidos, Gran Hotel,Fisica o Quimica абе всичко ,което го продуцира Антена 3 Laughing.Разбира се Интернатът остава на първо място 

# 8
Аз все още не съм изгледала последния сезон. Чакам да го пуснат по AXN. Другия сериал, който гледам е шести сезон на "Хората на Пако" и втори сезон на "Корабът".
 illlzy, от къде ги теглиш тези филми?

# 9
Който не е изгледал сериалът до края да не чете това!!!

Спойлер!
Някой изгледал ли го е? Наистина ли Каролина умира...направо нямам думи...не се ли появява после и да се окаже, че е жива?

# 10
Който не е изгледал сериалът до края да не чете това!!!

Спойлер!
Някой изгледал ли го е? Наистина ли Каролина умира...направо нямам думи...не се ли появява после и да се окаже, че е жива?
Спойлер!
Да не умира и си е умряла до края ...

# 11
И аз като illlzy препоръчвам Fisica o Quimica и El barco. Другите за съжаление не съм имал възможност да ги гледам. Иначе в понеделник хванах една серия от 6 сезон и просто не можах да се сдържа и погледах малко  Embarassed . Как може този филм да става все по-интересен и все по-интересен. Сценаристите му са уникални. СПОЙЛЕР: Жалко, че Каролина умря. Иначе историята я завъртяха много добре, така че  Роке да се "обърне" срещу тях. Както беше нещо, като фонов актьор, защото на мен така ми изглеждаше, нямаше никаква отличаваща се роля в събитията, които се случваха, но в крайна сметка той излезе "лошият", макар и не по свое желание, до колкото разбрах, защото още не съм до там, но веднъж пак гледах 1-2 минутки.  Embarassed Надявам се да успея да настигна епизодите по AXN, за да мога поне последния сезон да го гледам по телевизията. Много обичам да тръпна в очакване на нещо  Grinning. Поздрави.

# 12
Извинявам се на всички за некоректния Спойлер просто докато го писах бях много изморена и съм добавила нещо излишно
Спойлер:Тя умира.

# 13
За тези, които са в началото на 4 сезон или просто искат да си припомнят сериала, днес от 19.40 по AXN Crime, започват да повтарят 4 сезон.

# 14
  • София, България
Аз още не го зяпам, но съм решила, та затова да се запиша

# 15
Аз все още не съм изгледала последния сезон. Чакам да го пуснат по AXN. Другия сериал, който гледам е шести сезон на "Хората на Пако" и втори сезон на "Корабът".
 illlzy, от къде ги теглиш тези филми?
Гледам ги Онлайн в сайтът на Антена 3 (www.antena3.com)

# 16
  • Срещу планината:)
здравейте  Simple Smile

На 3ти сезон съм 6 епизод,обаче е само 40мин и почва някак странно.
Дали епизода не почва от средата,защото Матео е отвлечен  newsm78?Може ли някой дами каже   bouquet мерси

# 17
здравейте  Simple Smile

На 3ти сезон съм 6 епизод,обаче е само 40мин и почва някак странно.
Дали епизода не почва от средата,защото Матео е отвлечен  newsm78?Може ли някой дами каже   bouquet мерси

Сигурно си си го изтеглила от замунда или пък го гледаш във Vbox-a, където пък ги качват след като ги изтеглят от замунда.  Grinning Не, не почва така епизода, просто когато са го записвали от AXN, явно са пропуснали началото. Можеш да го гледаш от начало в youtube, ако искаш да видиш, как се е стигнало до отвличането на Матео.

# 18
ох, знам, че съм мнооого назад, но искам сега да го почна, но не намирам първия сезон. сигурно ви е смешно колко съм назад, но аз се зарибих покрай Корабът, та затова ... помагайте - дали има шанс да намеря началото?

# 19
Мисля, че във Vbox го имаше качен първия сезон.

# 20
  • На високо
И аз се присъединявам към почитателите на "Интернатът" Hug. Почнах го почти на майтап, бях сигурна, че ще се откажа. Но още след първите няколко серии сериалът ми хареса, да не кажа че направо се пристрастих. Гледам го от vbox, започнах трети сезон. В Замунда видях, че ги има май от 4-ти сезон нататък. Но откъдето и да се гледа - ще се гледа до края Laughing.

# 21
  • Срещу планината:)
 Cry Свърших го. Страхотен сериал. История прекрасно развита, която те държи в напрежение до самият финал. Толкова неочаквани обрати......smile3501 Нямаше един епизод, която да ми доскучае и  да се чудя няма ли да свършва. А това рядко се случва, особено в сериалите с много сезони.
   Не исках да умират ......някои хора.
 #2gunfire А други лично исках да им видя сметката.
Паула и Евелин бяха страхотни  Hug Доста глупости правеха та ме изправяха на нокти  ooooh!,но са сладурани.
Маркос и Иван - това са най-плачещите момчета дето съм виждала Crazyсамо да ги утешаваш  Blush особено Иван.
Чудесен каст. Ще ми се да ги гледам и в други продукции.(Мернах,че препоръчвате Корабът Thinking)

Оставам с хубавите спомени  Simple Smile
А на всички, които те първа започват или са някъде по трасето   bouquet Приятни минути

# 22
Любим сериал!За първи път гледам испански сериал и съм приятно изненадана.На седми сезон съм сега,изобщо не искам да свършва SadСлед това мисля да почна Корабът.Ще съм благодарна,ако ми препоръчате някое сериалче подобно на Интернатът... Simple Smile

# 23
Подобно на Интернатът не мога да ти препоръчам ,но може да пробваш със Защитените освен с Корабът ,който определено си заслужава....

# 24
  • На високо
Аз съм на края на 6-ти сезон. Болнични съм, видях се с някакво свободно време и напреднах със сериите повече, отколкото ми се искаше. Няма да има с какво да го заменя след като свърши. Гледам и доста други сериали, но точно като "Интернатът" няма. Даже испански ми се прииска да понауча... 

# 25
  • София
И аз съм на шести сезон, но малко съм го позарязала, че нямам време.
Този Защитените какво представлява, интересен ли е?

# 26
И аз го изгледах даже отдавна,и се чудя да го започна ли наново  Blush

# 27
Аз също гледах сериите в Антена 3, но се оказа, че втората серия от последния сезон не са я качили, пък така не ми се пропускаше точно накрая...

Хващах две серии на Кораба по телевизията, но никак не ме грабна и не го гледам.

# 28
И аз вчера приключих с Интерната ...  Cry
Определено имаше изненади до последно! Жалко за Уго, не ми се искаше да свършва така, но... очакчваше се донякъде  Wink
А какво стана с Жак Ноирет? Така и не дадоха нищо за него в 7ми сезон....

# 29
  • На високо
Жак Ноирет последно го показаха в психиатричната болница в която беше и Мария. Даже го "лекуваше" нейният психиатър-психопат и го успокояваше, че и да не е луд - ще стане такъв  Mr. Green. Но аз все пак съм изгледала само първите 6 епизода на 7 сезон. Но като пишеш, че повече така и не става дума за Ноирет...

# 30
Явно не съм гледала както трябва...  Embarassed Видях, че е вързан на някакво легло, но не разбрах, че става въпрос за психиатричната болница... Благодаря ти   bouquet
Аз реших, че просто са го забравили  Laughing

# 31
Ужас, и аз го свърших. Какво ще гледам сега? Няма втори такъв сериал. Невероятен беше. СПОЙЛЕР!!! И само да попитам на края на епизода преди последните 7 епизода героите се изброяват и казват имената. Там точно казват и "Бланка", но аз така и не видях човек с това име. http://vbox7.com/play:6761f50800 ето на този трейлър го казват на края.

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 18:05 от fen4eto123

# 32
Сериалът е много добър, препоръчвам на онези които са го пропуснали.  Wink Аз го свърших още миналата година и  ми липсва. Корабът за съжаление не ме грабна.

# 33
  • София, България
Моята учителка по испански, която ме запали по Интернатът (ама още не стигам да го изгледам), та тя каза, че Бягството бил много добър.

# 34
  • София, България
Ето ме и мен в Интернатът Simple Smile Гледала съм 2 серии. Тегля от Замунда направо със субтитри. Някой може ли да ми каже как да си го изтегля от Антена3 без субтитри  newsm78 А, и още нещо, колко общо са сериите. Видях, че първи сезон май има само 6 серии  newsm78

# 35
Здравейте,този сериал е страхотен.Аз стигнах до 6-ти сезон,но не мога да го намеря в нета.До сега пишех интернатът...сезон...епизод...част..,и ми излизаше без проблеми,но вече не .Много съм зарибена и ако не го гледам до край не знам,много ми е интересен...Тъй де,моля някой да ми помогне искам да го изгледам,по интернет или по телевизора(дали го дават или повтарят).Предварително ви благодаря!!    bouquet newsm51

# 36
Ето ме и мен в Интернатът Simple Smile Гледала съм 2 серии. Тегля от Замунда направо със субтитри. Някой може ли да ми каже как да си го изтегля от Антена3 без субтитри  newsm78 А, и още нещо, колко общо са сериите. Видях, че първи сезон май има само 6 серии  newsm78

Ами то в Антена 3 е без субтитри, те си говорят на испански. И от там не се тегли, а се гледа онлайн.

# 37
  • София, България

Ами то в Антена 3 е без субтитри, те си говорят на испански. И от там не се тегли, а се гледа онлайн.

Дай някакъв линк, че аз нещо не можах да попадна където трябва. Намерих само някакви откъси, но не и цели серии  newsm78

# 38

Дай някакъв линк, че аз нещо не можах да попадна където трябва. Намерих само някакви откъси, но не и цели серии  newsm78

Ами как да ги намериш, като ги няма Shocked Това ми е линка от фейвъритс http://www.antena3.com/videos/el-internado.html, но нищо не зарежда ... а аз имах още няколко серии да доизгледам. Дано ги пуснат пак, макар че вече е крайно време тия от AXN да се вземат в ръце и да ни пуснат и последния сезон.

# 39
  • София, България
Персеида, на мен ми се струва, че по АХН са давали всички сезони ... Всъщност може и да бъркам, но засякох една серия с някаква експлозия и реших, че тя е последната за филма  newsm78

# 40
Аз изгледах всичките от замунда Peace

# 41
По AXN и AXN CRIME досега са давали до шести сезон, вкл. и него. Последния седми все още не е излъчван. Чакаме го с нетърпение.

# 42
Общо сериите са 71.

# 43
  • София, България
ясно, аз зациклих на втората серия още, мнооого задачки напоследък и не мога спокойно да седна и да си отделя 1 час да се насладя на филма

# 44
  • UK
Здравейте, бихте ли ми казали дали го има качен някъде целия сериал, това, което е излязло досега? Не мога да го намеря целия никъде, само тук-таме по някой и друг сезон. Откъде мога да изтегля да гледам първи сезон? Гледах във vbox една серия, на 5 части по 10-15 мин. и не ми допада така особено  Confused
И колко сезона по колко серии са общо ? Да знам какво да търся да не изпусна нещо.
  bouquet

# 45
Има го в zamunda (почти) целия. Макар, че качеството е лошо, по-добро няма да намериш. 5 сезон е качен с някакво ужасно бг аудио и някои серии са изрязани до катастрофалните 10 минути. Плюс това има 2-3 серии, от които също са изрязани 15-20 минути от 3 сезон мисля, но няма смисъл да търсиш да ги гледаш точно тези минути, защото смисъла не се губи. Като теглиш от zamunda ти препоръчвам 4 сезон да си изтеглиш торента, в който са всички серии, а не една по една защото не всички са качени поотделно. От 5 сезон нататък ти препоръчвам да си го теглиш от p2p, защото както вече казах в zamunda на 5 сезон сериите са рязани, 6 и 7 пък са с руски субтитри, а оказания за български не са дадени в самия торент  (иначе се намират в DMCA-removal-from-Google). Иначе аз лично ти препоръчвам 1 и 2 сезон да си ги гледаш от vbox, защото те така или иначе ще са си с лошо качество, няма смисъл да чакаш да се теглят.
1 сезон - 6 серии
2 сезон - 8 серии
3 сезон - 9 серии
4 сезон - 11 серии
5 сезон - 9 серии
6 сезон - 13 серии
7 сезон - 15 серии

# 46
  • UK
Страхотна си, благодаря ти!   bouquet

# 47
Момче съм.  Laughing Laughing Joy Laughing Laughing

# 48
# 49
  • UK

hahaha
Извинявай, вече ми е навик да се обръщам директно в женски род, без дори да погледна профила, но трябваше да се досетя по изчерпателния отговор и стегнат стил.  Laughing В този форум момчетата сте редки и високо ценени птици. bouquet

# 50
  • София, България
Ами редки, по ТВ темите май повече мъже пишат Simple Smile Ако влезеш в темата за Дързост и Красота да видиш какво става, пълно е с младежи  Wink

# 51
  • UK
Ами редки, по ТВ темите май повече мъже пишат Simple Smile Ако влезеш в темата за Дързост и Красота да видиш какво става, пълно е с младежи  Wink

Joy

# 52
Е все пак не можех да пропусна, може би единствения форум из интернет за любимия ми сериал.  Grinning

# 53
Интернатът- последен седми сезон всяка сряда от 22:00 по АXN CRIME.

# 54
от коя сряда, бе, Ванка, от вчера или от следващата?

# 55
от коя сряда, бе, Ванка, от вчера или от следващата?

Вчера дадоха първи епизод, следващата дават втори.

# 56
То е ясно пак ще го гледам  Grinning.Поне този сезон не съм го повтаряла.

# 57
Нямам търпение за довечера, макар че точно 22,00ч. не ми е най-удобното време, но съм стигнала точно до този епизод, така че ще ми се наложи да се организирам по-добре.

# 58
Някой ще иска ли да ми каже каква е тази Клара, изобщо не помня да е имало такъв персонаж, а май не е някаква новопоявила се в 7-ми сезон.

# 59
Беше учителка и май беше приближена на хората ,които правят опитите с децата.

# 60
Cheta mnogo xubavi komentari za tozi iflm i smqtam da zapochna da go gledam . Izteglila sum si sezon 1 , no znaete li ot kude moga da si namerq subs ?

# 61
В замундата има първите сезони с вградени субтитри.

# 62
Изпуснах първи и втори епизод от седми сезон. Дали някъде ги има качени с български субтитри?

# 63
Аз преди като гледах целия сериал си ги свалях от замунда

# 64
Изпуснах първи и втори епизод от седми сезон. Дали някъде ги има качени с български субтитри?

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … ry=0&active=1

# 65
Izgledax i 7te sezona . Mnogo xubav film , MNOGO !!!

# 66
И аз съм на същото мнение

# 67
  • Пловдив
И аз съм на същото мнение

Peace

# 68
  • София, България
Има го в zamunda (почти) целия. Макар, че качеството е лошо, по-добро няма да намериш. 5 сезон е качен с някакво ужасно бг аудио и някои серии са изрязани до катастрофалните 10 минути. Плюс това има 2-3 серии, от които също са изрязани 15-20 минути от 3 сезон мисля, но няма смисъл да търсиш да ги гледаш точно тези минути, защото смисъла не се губи. Като теглиш от zamunda ти препоръчвам 4 сезон да си изтеглиш торента, в който са всички серии, а не една по една защото не всички са качени поотделно. От 5 сезон нататък ти препоръчвам да си го теглиш от p2p, защото както вече казах в zamunda на 5 сезон сериите са рязани, 6 и 7 пък са с руски субтитри, а оказания за български не са дадени в самия торент  (иначе се намират в DMCA-removal-from-Google). Иначе аз лично ти препоръчвам 1 и 2 сезон да си ги гледаш от vbox, защото те така или иначе ще са си с лошо качество, няма смисъл да чакаш да се теглят.
1 сезон - 6 серии
2 сезон - 8 серии
3 сезон - 9 серии
4 сезон - 11 серии
5 сезон - 9 серии
6 сезон - 13 серии
7 сезон - 15 серии

мноого полезно, благодаря, аз го добутах до втори сезон вече  Flutter

# 69
  • София, България
днес изгълтах последните три серии от втори сезон и почвам трети  Blush Значи да не търсим изрязаните минути, казваш, че няма смисъл

# 70
Еми няма, той смисълът не се губи значително. А в края на първи епизод от трети сезон те чака нещо шокиращо.  Peace

# 71
  • София, България
А в края на първи епизод от трети сезон те чака нещо шокиращо.  Peace

Хмммм, замисли ме, нямам търпение до понеделник (че събота и неделя не мога да гледам, с целия цирк в къщи). Мисля си, дали няма да се получи нещо между Маркос и Амелия, ама не ми казвайте, да не си разваля изненадата  Rolling Eyes

# 72
Между Маркос и Амелия ще се получи нещо, но аз не говоря за това.  Grinning

# 73
Доста интересни неща имат да се случват  Peace

# 74
  • София, България
Хора, докарах го филма почти до края на 4-ти сезон. Ма много скучен тоя сезон беше. Всички взеха, че се оказаха от "лошите", почти нищо съществено не се случва. Нищо не се разплита. Само се заплитат разни работи. И все повече нищо не разбирам. До сега - заплетат едно, разплетат друго - кеф ти прави да гледаш, че с всяка серия по нещо се изяснява. А сега ... губя връзката, кой какъв беше, с кой беше свързан, каква му беше играта  ooooh! Оставащите ми сезони все така ли ще е  newsm78 Вие имали ли сте такива моменти, когато ви доскучава филма  newsm78

# 75
Аз съм имала такива моменти, но после много неща се разплитат.Гледай и ще разбереш  Laughing

# 76
Да е, и аз като го гледах ми беше леко скучен (мислех си, че е така защото първите три сезона ги зигледах буквално за два дни  Grinning ), но явно наистина се е искало повече от този сезон. От друга страна от пети сезон нататък сериала поема към съвсем друга посока и вече ще се разбират много нови неща. Това ще ти направи впечатление и още в края на последния епизод на 4 сезон.

# 77
  • София, България
Ок, обнадеждавате ме. Наистина мноооого бавно вървят нещата тука. Сагата с тая отверка ми писна вече ... Утре ще гледам последния епизод и после почвам 5-ти сезон  Hug

# 78
То първите 4 сезона се явяват нещо като увод, обаче след това всичко си идва на мястото.Не знам за вас, но аз мога да кажа само хубави неща за филма.

# 79
  • София, България
Може би просто 11 серии са му били много на 4-ти сезон. Ако бяха например 7 или 8 нямаше да го има това разводняване

# 80
  • София, България
1 сезон - 6 серии
2 сезон - 8 серии
3 сезон - 9 серии
4 сезон - 11 серии
5 сезон - 9 серии
6 сезон - 13 серии
7 сезон - 15 серии

мноого полезно, благодаря, аз го добутах до втори сезон вече  Flutter

Фенчето, прав си, ужасно е с това бг аудио. Но в p2p 5-ти сезон почва от 3-та серия (а тези серии със субтитри ли са, или пак с бг аудио?). Айде 2 серии ще се прежаля с това озвучаване, но дано нататък са добре.

# 81
Пети сезон в p2p трябва да е със субтитри, защото сезона е преведен преди да го пуснат по AXN с бг аудио.

# 82
Мда в p2p епизодите са със субтитри. И три от епизодите наистина не излизат в сайта. Но ако ги потърсиш директно в google... http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … f4096cd439b0349f7  ;  http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 6499e6aefb4f81d1a  ;  http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … e4d02fb6f86ef85d0  .

# 83
  • София, България
еее, защо не се включи по-рано. Измъчих се с първите две серии  Rolling Eyes Особено гласът на Фермин и на Ектор бяха ужасни. Някак лигави и подигравателни, което въоще не отива на героите  ooooh!

# 84
Еми сега го видях.  Embarassed Embarassed Хубавото е, че занапред (поне за сега) няма такива неща повече.  Grinning

# 85
  • София, България
Някои от сериите в 5-ти сезон от р2р ми тръгват с някакви френски субтитри. Има ли някъде сайт от който мога да си тегля само субтитрите?

# 86
 Shocked Shocked Аз нямах такъв проблем... http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=search&movie=e … sort=nd&st=25 Пробвай с тези.

# 87
КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ПЪРВИТЕ СЕЗОНИ ОТ СЕРИАЛА ИСКАМ ДА ПОЧНА ДА ГО ГЛЕДАМ НО НЕ ГО НАМИРАМ

# 88
  • София, България
КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ПЪРВИТЕ СЕЗОНИ ОТ СЕРИАЛА ИСКАМ ДА ПОЧНА ДА ГО ГЛЕДАМ НО НЕ ГО НАМИРАМ

Виж пост номер 80 малко по-горе на страницата. Там съм цитирала фенчето, който много подробно е описал кое откъде да се тегли  Wink

# 89
Радос, понеже си имала проблеми с 5 сезон, сега ще допълня отговора си. Ето го по линкове от p2p:
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … f4096cd439b0349f7 - 5х01

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 6499e6aefb4f81d1a - 5х02

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 0964a1bc6c0734747 - 5х03

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … e4d02fb6f86ef85d0 - 5х04

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 6cb637862dd649937 - 5х05

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 2f5a97e4ac89a420c - 5х06

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php/WWW.x-pressive.com … fddb9ebf209435a97 - 5х07

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 026628699e7b355f4 - 5х08

http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … bc1ba038ffceb8c83 - 5х09

Ако пък субтитрите излизат на друг език, може да пробвате с тези:
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=search&movie=E … sort=nd&st=25

Или напишете в този сайт отгоре "El Internado" (без кавичките) и ще ви излязат от 5 сезон, до 11 епизод на 6 сезон: http://DMCA-removal-from-Google/search.php

# 90
  • София, България
Мерси фенче, аз стигнах до 8-ма серия на 5-ти сезон, но определено се дразня вече на моменти.

Скрит текст:
Твърде много ми идват сцените, където майката се явява на Хулия ... Ми да се яви един два пъти  и да каже какво иска ... кво е тва нещо - непрекъснато се явява, пък си трае, досадно е. Дори успях вече да се сетя защо се явява, още преди да са го казали. Въобще толкова ги бавят нещата, че и за други работи почнах да се сещам, преди да са ги обяснили. До трети сезон зяпах с отворена уста. Много ме дразни също, че Мария мина през целия интернат. Отначало си е ясно, че е за Ектор  ooooh! И Ектор дет се залюби със сестрата, не стига че грозна, ами и стара  Crossing Arms И историята с татко Новоа - малко на Самоличността на Борн ми лъха. И в тая серия ново 20 - един от тях бил предател. Не ми казвайте кой е, но по едно време нали изнудваха Каролина и тя беше "предателка".

# 91
Радос, предател наистина има и той е от доста време с тях. Случая на Каролина беше единичен, а предателя е изнудвам постоянно и в 1 епизод на 6 сезон вероятно ще се досетиш как. От друга страна духът на "майката" на Иван ще "изчезне" в последния епизод на 5 сезон, но в началото на 6-ти ще се появи нов, който най-накрая вече ще ти разкрие, какъв е тоя "Проект Близнаци". На мен 5-ти и 6-ти сезон, като че ли ми бяха най-интересни, може би и заради връзката с историята, не знам. Но определено има още с какво да те изненада сериала.  Wink

# 92
На мен най-интересен ми беше 6-ти сезон и разбира се финалът.

# 93
  • София, България
Предателя е
Скрит текст:
Роке
, нали  newsm78
Скрит текст:
От началото на филма ми е една такава шушумига, малко излишен даже. Поне да беше той хакерчето, а то ...

# 94
Амиии, да ти кажа ли или ще изчакаш докато се разбере кой е предателят?  Grinning Grinning Grinning

# 95
Кажи й и без това скоро ще се разбере  Grinning

# 96
Ами,
Скрит текст:
да той е. Наистина от началото на сериала е някакъв такъв леко "отритнат" .  Grinning И именно за това се е получило много добре, като са решили да му развият ролята по-нататък по такъв начин. Защо е станал предател вече няма да ти разкривам (да има какво да гледаш около него), но за да ти запаля още интереса ще ти кажа, че в последствие той ще убие някого, някого от главните герои...  Wink Като цяло мен пък той ме радваше най-много от момчетата, може би и защото по-нататък става "лош".  Grinning Винаги в един филм харесвам лошите герои.  Grinning

# 97
Ами,
Скрит текст:
да той е. Наистина от началото на сериала е някакъв такъв леко "отритнат" .  Grinning И именно за това се е получило много добре, като са решили да му развият ролята по-нататък по такъв начин. Защо е станал предател вече няма да ти разкривам (да има какво да гледаш около него), но за да ти запаля още интереса ще ти кажа, че в последствие той ще убие някого, някого от главните герои...  Wink Като цяло мен пък той ме радваше най-много от момчетата, може би и защото по-нататък става "лош".  Grinning Винаги в един филм харесвам лошите герои.  Grinning

Не забравяйте това с Хулия в трети сезон. Simple Smile Иван му я отмъкна под носа което също си играе някаква роля в по-нататъшните им отношения.

# 98
Но Иван и Хулия са си точно един за друг...А аз бях доста изненадана от това, което се случи по-късно

# 99
Е, така е, "отмъкна му я", но все пак стигна твърде далеч. Ако им беше казал може би нямаше да се стигне до такива фатални последствия, заради предателството.

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 21:50 от fen4eto123

# 100
Ами,
Скрит текст:

Не забравяйте това с Хулия в трети сезон. Simple Smile Иван му я отмъкна под носа което също си играе някаква роля в по-нататъшните им отношения.

ааа, не е така, могат да ти отмъкнат нещо, което е твое, а не мисля, че случаят е такъв. Хулия го приемаше просто като приятел, нямаше намерение да му става гадже.

аз пък да ви кажа, нищичко не можах да гледам от седми сезон, и в антената ги махнаха и направо не знам кога и как ще успея да изгледам последния сезон  ooooh!

# 101
Ами,
Скрит текст:

ааа, не е така, могат да ти отмъкнат нещо, което е твое, а не мисля, че случаят е такъв. Хулия го приемаше просто като приятел, нямаше намерение да му става гадже.

аз пък да ви кажа, нищичко не можах да гледам от седми сезон, и в антената ги махнаха и направо не знам кога и как ще успея да изгледам последния сезон  ooooh!

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … ry=0&active=1

Тук ги има сериите от 5-7 сезон със субтитри.

# 102
Съгласна съм с perseida, Хулия винаги е възприемала Роке като приятел.Той си беше създал грешно впечатление, защото тя беше единственото момиче, което му обръщаше внимание.Сега като се замисля не смятам, че това е била причината за предателството.

# 103
Като главна причина,
Скрит текст:
представиха, това че той една вечер търсеше нещо из интерната, влезе в кабинета на Лусия и там видя в едни документи, че той е следващия, който са планирали да убият. От там Ноирет и Лусия като влязоха и си говореха за болестта и т.н. го разкриха, че е там и го видяха.  Тогава Роке им се беше примолил да не го убиват и че щял да направи, каквото поискат. И така стана предател. Поне като главна причина беше представена тази. Не знам защо все още намисате интригата между него, Иван и Хулия. Той го беше преодолял отдавна и веднъж, когато се бяха скарали с Хулия той й каза "не мога да повярвам, че съм те харесвал". С това минало време и без никакви сериозни признаци на ревност, дори не съм си помислял, че може заради, това че Иван е с нея да стане предател или да се яви като причина.

# 104
Скрит текст:
По-горе каза че случката с Иван и Хулия оказва влияние на следващите събития, но няма значение....Според мен не биваше да променят образа на Роке, той беше този , който в началото желаеше смъртта на приятеля им да бъде изяснена и сценаристите не биваше да се отклоняват от това нещо. Предполагам , че това решение е било взето, за да могат да изкарат Каролина от филма
.

# 105
Скрит текст:
За тази случка май не сме се разбрали много ясно.  Grinning Grinning Grinning А ти за кой приятел говориш, за Кайетано, нали!? Според мен сценаристите са взели това решение, защото беше крайно време да има един скрит лош герой (и може би малко заради Каролина). Останалите отдалеч си личаха. А Каролина можеха да я изкарат от филма по-много по-различни и интересни начини, но явно това са сметнали за най-оригинално, макар на мен да ми беше малко странно. Колкото и спонтанно да е било решението ми се струва странно да удариш, заровиш жив, а след това да се опиташ да доубиеш, някого, с когото се познавате от 6 годишни и единственото ти съжаление да се проявява под формата на няколко сълзи.  Grinning И въпреки това, за мен, това беше един от най-напрегнатите моменти в сериала.

# 106
СПОЙЛЕРИ!

Но триъгълникът Роке-Хулия-Иван е също някакъв фактор за отношенията им по-нататък макар и не толкова сериозен. Помня че Роке моли Иван да остави Хулия(страхотна Бланка  Hug  Sunglasses Simple Smile ) , но той въпреки това Иван си направи каквото си беше наумил. И случката в кабинета на Лусия където го разкриха можеше да завърши най-малкото със смъртта на Роке, а Карол може би щеше да живее(както и Начо, гаджето на Вики). Не мога да знам какво са мислили сценаристите когато са мислили 6 сезон, но според мен с убиването на Карол нещата се забозиха тотално в някои аспекти на сериала. Оставям настрани Др.Вулф а.к.а. дядото на Маркос и Паула и дъщеря му Ева- това беше попадението на сезона. Но като се сравни примерно 1 и 6 сезон няма ли да изберете 1-ви? Защото ще срещнете един Ектор, който го "убиха" през 6 и почти целия 7-ми сезон. Ще усетите мистерията и качеството и няма да се чудите кой и защо върши глупости като убива уж приятелка само защото го е видяла на покрива(и то бегло).  Laughing  ooooh!  newsm78
Много се вдъхнових май, но щом форумът се съживи...  Grinning

# 107
Скрит текст:
Еми, да, ако започнеш да го гледаш от 6 сезон, нищо няма да схванеш...  Grinning И въпреки това на мен "обрата" на Роке ми хареса много. Смъртта на Каролина ми беше като допълнителен плюс, защото аз не си падам много по любовните сцени в такива филми (макар, че в този всичко беше премерено точно). По отношения на триъгълника... хммм, ами може и да имаш право, но двата случая са прекалено различни.  Grinning Grinning Grinning По въпроса за това, кой можело да убият, ами те всички можеха да ги убият, както си искат. Толкова много нови герои добавиха към края, че нямаше да се учудя, ако бяха поизчистили още малко.

Радвам се, че темата се раздвижи, току виж сме започнали да преглеждаме по някой епизод заедно.

# 108
  • София, България
а АХН дадоха ли 7-ми сезон докрая или не?

Аз днеска ще гледам финала на 5-ти сезон. Фенче, мога ли да прочета скритите текстове от последните няколко поста (от причината насам, или има неща, дето още не съм гледала?)

# 109
TheVankata, много ти благодаря, може и преди някъде да е пускан линка, но нали напоследък все новаци в сериала (това със съвсем добри чувства го казвам, разбира се) имаха питанки и много не се задълбочавах в написаното.

СПОЙЛЕРИ!

Сега да си кажа по въпроса с любовите какво мисля Laughing Най-вероятно в самото начало на всеки сериал сценаристите си имат основен сюжет, но той по-нататък може да бъде променян според гледаемостта, желанието на актьорите да останат в сериала и други неща сигурно. Така че нямам особени претенции за това, кой са решили да убият или оставя, важно ми е, че е интересно и загадъчно.
Мисля, че Роке не преживява никак лесно предателството, просто страхът е по-голям от него. И в истинския живот лудите като Иван са малко. Но ми идва малко в повече това, че уж знаят, че има предател, а навсякъде ходят заедно и си споделят - по-скоро ми се струва, че в такъв случай хората ще се затворят в себе си, ще започнат да крият всичко от всеки, ще подозират всеки освен себе си, ще започнат интриги и подмятания, а тях някакси ги оставиха както преди, само че има и предател. Аз самата понякога забравям, че Роке е предател.
Освет това ми беше тъпо, че за втори път събират Каролина и Маркос и вече стана голямата невиждана любов, от нищо нещо. Мисля че след химията между Амелия и Маркос, тази боза с Карол нямаше особено въздействие.

Ако фенчето издаде как прави тези скрити текстове и аз няма да пускам повече спойлери Simple Smile

# 110

Аз днеска ще гледам финала на 5-ти сезон. Фенче, мога ли да прочета скритите текстове от последните няколко поста (от причината насам, или има неща, дето още не съм гледала?)

Ами, казахме и кой е убил.  Grinning Ако искаш да разбереш... Perseida, скритите текстови ги правя, значи като погледнеш над отговора, който пишеш има няколко символа (иконки) и там на първия ред ще минеш върху всички, без да щракаш и то ще ти изпише кой за какво служи. Не знам дали ти обясних много добре, но в момента снимка не мога да направя и да ти покажа... Между другото моите скрити текстове се явяват и като спойлери, защото съм споменал неща, които примерно Радос още не е гледала. А по AXN CRIME последната сряда (сега тази, която мина) даваха 10 епизод на 7 сезон.

# 111
Скрит текст:
Както казахте по-горе можеше да убият всички, но нямаше да се получи този разкошен финал. А финалът беше един от най-хубавите моменти в сериала. Сценаристите можеха да ни покажат как героите продължават напред след престоя в интерната, но те просто оставиха историята недовършена, което се яви един голям плюс...А и хората, които умряха трябваше да умрат.Пример за това е Елса, която нямаше бъдеще извън тази сграда.Друг такъв герои е Фермин, той изпълни мисията си и спаси учениците, а колкото до връзката му с Мария тя от самото начало беше нестабилна.И разбира се Мария отново се върна при Ектор, което беше правилно (според мен). Единствено не съм съгласна със смъртта на Амелия.Можи би тя трябваше да остане с Маркос

# 112
  • София, България
Изгледах и 5-ти сезон. Много зрелищно и катастрофално завърши. Няма да чета кой е убил предателя, нали и без това казахте, че още в следващата серия ще се разбере.

Скрит текст:
Жалко, че мацките агентки само по един сезон изкарват, все ги убиват накрая   Sad Радвам се, че Маркос и Ектор най-накрая се приказаха, с общи усилия вече ще им е по-лесно (ако Ектор не се е затрил вече де, нали го погна Уго в тая серия).

# 113

Ами, казахме и кой е убил.  Grinning Ако искаш да разбереш... Perseida, скритите текстови ги правя, значи като погледнеш над отговора, който пишеш има няколко символа (иконки) и там на първия ред ще минеш върху всички, без да щракаш и то ще ти изпише кой за какво служи. Не знам дали ти обясних много добре, но в момента снимка не мога да направя и да ти покажа... Между другото моите скрити текстове се явяват и като спойлери, защото съм споменал неща, които примерно Радос още не е гледала. А по AXN CRIME последната сряда (сега тази, която мина) даваха 10 епизод на 7 сезон.

благодаря, много добре ми го обясни дори, има странна икона, върху която като се постави мишката изписва "скрит текст"

# 114
Изгледах и 5-ти сезон. Много зрелищно и катастрофално завърши. Няма да чета кой е убил предателя, нали и без това казахте, че още в следващата серия ще се разбере.

Скрит текст:
Жалко, че мацките агентки само по един сезон изкарват, все ги убиват накрая   Sad Радвам се, че Маркос и Ектор най-накрая се приказаха, с общи усилия вече ще им е по-лесно (ако Ектор не се е затрил вече де, нали го погна Уго в тая серия).

Не, възможно е да разбереш защо е станал предател, а кого ще убие ще видиш към средата на сезона мисля.  Grinning illlzy и според мен наистина финала беше страхотен, но не ми се стори отворен. Всъщност си беше довършен и нямаше смисъл да показват какво става с героите по-нататък като се има предвид, това че самото име на сериала показва, че историята главно трябва да се развива там.  
Скрит текст:
Фермин трябваше да си умре. Той толкова пъти беше на косъм от смъртта, че вече се чудех кога ще умре. От секундите, които дадоха между Мария и Ектор на финала не се разбра дали са заедно, а и щеше да бъде странно... все пак току що умря съпруга й и тя веднага да се нахвърли на друг... Пък и Ектор май никога не я е приемал като такава. Амелия също трябваше да умре за мен. След като се разбра, че е била просто "опаковка" (както я нарече Уго, което между другото ми хареса адски много, когато й го каза  Grinning ). Каролина и Маркос си бяха един за друг.

# 115
  • София, България
А в Замунда има някакъв филм - Секретните архиви на Интерната (или нещо такова). Пише, че е разказ на всеки от героите за  съдбата му и защо е станал такъв. Мислите ли, че трябва да се изгледа целия филм, и тогава тези архиви, или може и сега още да ги изгледам  newsm78

# 116
  • София, България
Ееее, не е истина, Ектор
Скрит текст:
наистина ли е умрял  Cry Няма да е същото без него  #Cussing out

# 117
Ееее, не е истина, Ектор
Скрит текст:

Никога не се знае със сигурност и всичко е възможно в испанските сериали.  Wink Simple Smile

# 118
Ееее, не е истина, Ектор
Скрит текст:

Никога не се знае със сигурност и всичко е възможно в испанските сериали.  Wink Simple Smile

Подкрепям това мнение.  Wink По въпроса за тези секретни досиета. Аз ги изтеглих и ги гледах, но за съжаление български субтитри нямаше и едва ли ще се направят. Това е първи сезон и мисля, че дават такива зад кадър моменти само до 3 сезон. Ако не се лъжа сезоните са три и навярно в следващите дават такива моменти от снимачния процес и за другите сезони.

# 119
  • София, България
Ванката   newsm10  newsm68

Фенчето, аз го мъча испанския вече цяла година и половина та мисля, че и без субтитри ще се справя. 10х, тегля го значи, няма да ми прецака изненадата  Wink

# 120
Ами мисля, че няма, но аз го гледах отдавна и дори 2-3 епизода на прецъкване, та ако видиш нещо непознато го спирай.  Grinning

# 121
Изгледах "Los archivos secretos de El Internado" - това което имаше в замунда, с български субтитри. Не беше много дообмислено... Не се връзваше с краят на историята представен в сериала, но нормално правени са по-рано и очевидно е имало последващи промени. Очаквах повече моменти зад кадър, но на феновете ще се хареса.  Simple Smile А какво става с темата?  Grinning Никой не се похвалва дали го е изгледал (от тези, които го почнаха по-късно).  Grinning Grinning

# 122
Значи вече са го превели...Трябва да го гледам.

# 123
  • София, България
Фенчето, и субтитри ли има вече? Аз като го теглих нямаше и изгледах 1-2 серии, но с моя испански само се измъчих. А иначе, срам ме е да си призная, но го добутах само до началото на 6-ти сезон. После ме налегнаха други неща - местене, ново бебе ... Като се поуспокоят нещата, ще си го догледам  Wink

# 124
Амиии, и без това не беше много зрелищно, но виж 6-ти сезон - може би най-добрият (поне за мен).

# 125
Здравейте, фенове  Grinning Понякога следях темата ,преди да изгледам и последния епизод- като запален фен на сериала - и реших и сега след края му да ви препоръчам нещо, свързано с любимия ни сериал. Първо, когато се ровех в интернет -  youtube по-точно - намерих едно прекрасно клипче на Интернатът, посветено на това, че на 13 октомври се навършват две години от последната серия и искам да го споделя с вас, мен лично ме накара да си спомня много хубави моменти :
http://www.youtube.com/watch?v=fJJeWpbPvOc&feature=BFa&l … L6FA3B7F7CDDBB79E
Второ, смятам, че това е подходящата тема да ви препоръчам да пробвате руската версия на Интернатът- Закрытая школа. Сериалът наистина е много добър и има неочаквани развои - не е препис дума по дума на испанския оригинал /в някои моменти може би, но все пак ../
В началото се отнесох скептично, но сега сериалът ми е един от фаворитите /въпреки че никога няма да достигне Интернатът/ и горещо го препоръчвам на всеки, който му се иска да види сериала от различна гледна точка. Лошото е, че няма субтитри на български и който не разбира руски, ще му е леко трудно разбирането. Ето и линк за сваляне на 1 сезон - http://torrentszona.com/torrent-22708/Zakrytaya_shkola_/_1_SEZON … stika__SATRip%5D/

# 126
  Аз съм в началото на седми. Наистина шести беше страхотен сезон!

# 127
  • Ямбол
Здравейте HugИзгледах 4-те сезона за отрицателно време LaughingМного ми харесва сериалчето,както и повечето испански SunglassesИмам проблем,не мога си изтегля епизодите от DMCA-removal-from-Google,понеже няма сийд,а в замунда са с бг аудио Sad Знаете ли,дали ги има качени в друг тракер newsm78

# 128
  • София, България
ох, това аудио наистина е ужасно. Аз със срам ще си призная, че в началото на 6-ти сезон ме грабнаха други грижи и така и не го догледах ... Дано се мобилизирам скоро и си го довърша.

# 129
  В тракерите откривам серии от 5 сезон нагоре, в "Замунда" има само три серии на първи... Някой знае ли откъде мога да изтегля първите сезони накуп?

# 130
На мен си ми излизат всички.  Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=705326.new#new Заповядайте в темата за испанските сериали.  Peace

# 131
  Да, прав си, сега ги прегледах пак.

# 132
  • София, България
Привееет, влизам да се похваля, че след голямо прекъсване си доглеждам сериала. Бях изгледала 5 сезона и сега гледах шести и в момента гледам седми сезон.

Имам обаче проблем - свалям си сериите на флашка и си ги гледам на телевизора. Обаче тези серии, за които няма субтитри в самия торент не мога да ги гледам, защото телевизора нещо не ми чете шрифта - излизат само квадратчета. Знаете ли дали мога да го сменя по някакъв начин newsm78

# 133
Аз започнах наново да си го гледам , в момента съм на 3-ти епизод  Crazy

# 134
  • Ямбол
Лисе,чуден е сериала,изгледах го за месец  Simple SmileТи нали харесваше Йон,що не почнеш Гран хотел Peace

# 135
Лисе,чуден е сериала,изгледах го за месец  Simple SmileТи нали харесваше Йон,що не почнеш Гран хотел Peace
Аз и Йон и Мартиньо харесвам  Heart Eyes

Хвана ме меланхолията та викам да си го гледам повторно  Heart Eyes

Ще го видя този Гран хотел   bouquet мерси

# 136
Интересен е Гран Хотел, да. А иначе аз редовно си преглеждам по някой друг епизод на ИнтернатътGrinning

# 137
Изтеглих го вече , епизод 1 ,
за Интернатът не мога да намеря само епизод 4  Thinking

# 138
# 139
# 140
Къде мога да намеря епизод 2 на сезон 4 ?  Thinking

ЧРД на Йон   bouquet