Мнение за модел кухненски ъгъл

  • 9 300
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 174
Моля за мнение относно един модел кухненски ъгъл.


Попаднах на снимката в нета, на живо не съм го видяла, нито съм говорила с някой от фирмата.
Ако някой случайно има такъв или го е виждал на живо, или има впечатления от фирмата производител Мебели Банко Троян, да сподели.
Искам да сменя кухненския си диван, той е вече на 6 години, от смотанките е с промазан плат и с онези издърпващи матраци отдолу, дето само събират прах.
Това диванче е с почти същите размери, а е много свежо.
Но за да го видя май ще трябва до Троян да се ходи, така по снимка само  Rolling Eyes
Затова и за мнения питам  Peace
Ето линк към фирмата: http://www.mebelibanko.com/index.php?m=320&category=177& … A%2061&lang=1

# 1
  • Мнения: 1 296
Изглежда много свежарско.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 913
На външен вид е хубав.
Но ми  се струва, че тези възглавници ще се разбутват при сядане на диванчето.
Няма начин да седят подредено като на снимката. И сигурно след време ще запълниш една от раклите с тях.
Иначе от фирмата имам добри впечатления, сериозни са. Били са наематели на мой склад в провинцията - плащаха си на време.

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 14:56 от Aisha

# 3
  • Мнения: 1 059
Роси, почти съм сигурна, че Велга е производителят на този модел http://welga.com/%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5,22,1 … =&iProducer=1. Много
добре изглеждат, а и във форума има доволни клиенти от техни дивани.

# 4
  • Мнения: 7
със сигурност трябва да го пробваш...
моя приятелка си купи това....на по неудобно и гадно нещо не съм сядала

# 5
  • Мнения: 1 174
На външен вид е хубав.
Но ми  се струва, че тези възглавници ще се разбутват при сядане на диванчето.
Няма начин да седят пордедено като на снимката. И сигурно след време ще запълниш една от раклите с тях.
Иначе от фирмата имам добри впечатления, сериозни са. Били са наематели на мой склад в провинцията - плащаха си на време.

За "подредените" възглавници съм наясно  Laughing Аз и сега имам такова подобно диванче, със същите размери и възглавници допълнително си поръчвах. Моето е от тези:


Възглавниците ги махаме като хапваме на него, но вечер като се зазяпаме в телевизора всеки се поопъва на една от страните, та тогава са си нужни. Даже мъжът ми редовно заспива на него  Crazy Гадното е онова заобляне в ъгъла, което имат типичните кухненски ъгли, не е удобно да се облегнеш, а при това диванче го няма, там си е ъгъл. А възглавниците вероятно ще стоят в ъгъла. Вече ако е неудобно да се облегнеш седнал на тази част, която няма дунапрен, може да измисля нещо.
На нас проблема ни е, че имаме дневно - холо - кухня и всъщност нямам място за мека мебел веднъж и втори път за маса със столове  Confused Затова и диванчето в кухнята трябва да играе роля и на удобен диван за полягване с книжка примерно, и за удобно хранене.
Това диванче ще е по - добре за тия ми нужди.

Роси, почти съм сигурна, че Велга е производителят на този модел http://welga.com/%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5,22,1 … =&iProducer=1. Много
добре изглеждат, а и във форума има доволни клиенти от техни дивани.

Вени, много голямо благодаря, от мебели Банко ми казаха, че е с поръчка предварителна и т.н. но проблем ми беше транспорта. Аз съм от Горна Оряховица, транспортът от София ще ми излезе златен и вече се чудех как да стане дори да поръчам  Crazy
Ловеч ми е къде къде по - близо   bouquet

evdokia1983 да ти кажа едва ли ще е неудобно, като гледам начина, по който е тапицирано е подобен на този от сегашното ми диванче - към 10-тина см дунапрен. Само едната облеглка не е тапицирана, там ме притеснява да не ръби, ама ще пробвам да се свържа с фирмата в Ловеч и да видя имат ли някъде шоурум и изобщо къде мога да видя такова диванче  Peace

# 6
  • Мнения: 1 174
Ау, Велга имат и още модификации на това тип диванче. Вижте каква красота Crazy



И имат дилъри във Велико Търново, много ми е близо, направо ако ме видите как съм се нахилила до уши, пък мъжът ми след като разбере цената как ще се натъжи  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 296
Роси, от снощи си всяла смут в душата ми Mr. Green, защото и аз се оглеждам за диванче в кухнята. Изчаквам все още, тъй като тече ремонт и не искам да се праши. Но...само ме подкокоросваш с тези хубави моделчета Thinking

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
На мен диванчето,което е показала Роси по ми харесва от първото -синьото  Peace Иначе възглавниците и мен не ме притесняват -имам ги в изобилие на нащия диван ,а ние също се храним на него  Peace Дано само и на живо изглеждат хубаво  Peace

# 9
  • Мнения: 1 174
Magnum ама кое диванче имаш ?

това:



или това:



# 10
  • София
  • Мнения: 3 284
със сигурност трябва да го пробваш...
моя приятелка си купи това....на по неудобно и гадно нещо не съм сядала



А от къде го е взела това неудобно диванче?

# 11
  • Мнения: 5 593
Ау, Велга имат и още модификации на това тип диванче. Вижте каква красота Crazy



И имат дилъри във Велико Търново, много ми е близо, направо ако ме видите как съм се нахилила до уши, пък мъжът ми след като разбере цената как ще се натъжи  Mr. Green
Ау,това кухненско диванче е страхотно! Предполагам ,че ще е удобно,поне така изглежда.
Почвам да мрънкам на мъжа ми да го купим,но няма да му казвам още за цената,че веднага ще каже че не му харесва.

# 12
  • Мнения: 348
За качеството на новите такива не знам, аз имам кухненски ъгъл без извивка ( с прав ъгъл) в чупката. Доволна съм, дори ще го претапицитрам, защото иначе е здрав ; естетично се получава и ако го сложите около комин. Тогава дори има повече място за сядане.

# 13
  • Мнения: 1 174
white flower аз точно затова искам друго диванче, навремето у свекърите като живеехме имаше у тях ъглово диванче с точно такива прави ъгли и меки облегалки, което ставаше и за спане и беше супер удобно. Но точно такова сега не мога да намеря. Та това, на което попаднах е най - близкото до това, което искам  Peace

Между другото Царина, и нашия ремонт предстои  Mr. Green Да не мислиш, че сме я свършили и само дивана остава, ама аз съм така - на импулси и настроения и харесам ли нещо, го искам веднага и на момента, та и с диванчето така  Joy
Ма викам като се знам, поне да попитам за мнения, че да не си блъскам после главата какво съм взела  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 296
 Joyооо, Роси-Боси, ние сме още на етап къртене на панели, събаряне, разширяване ooooh!
Още много работа има, ама емоциите около това, какво си представям и как си го представям ме разтоварват и ме карат да се чувствам някак си, приятно щастлива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт