Нови оферти на мобилните оператори

  • 952
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
Знаете ли кога излизат новите оферти на мобилните оператори? Т.е дали още на 1-во число на месеца има нови или по-нататък, тъй като всички оферти от предния месец пише, че са до 31 попринцип?
Интересувам се от Nokia C5-03 и искам да я взема на възможно най-добрата цена. Но на 4.09 заминаваме на море и ми се иска до тогава да я имам. Питала съм и в Глобула и във Вивакома (изключвам М-тел, тъй като са блокирани за другите оператори, а аз съм на Виваком) и офертите все са за 45-50лв. месечна такса и на изплащане излиза около 200лв. грубо. На свободна цена в Глобула е 369, но ми се вижда доста, в гет.бг е 297лв., но ако нещо не дай си боже се развали, чела съм, отрицателни мнения за този онлайн магазин при използването на гаранцията. Около 300лв. ми се вижда нормално. Някой да има някакви идеи? Дали ще излязат към 1-2 септември новите оферти или..?

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 17:51 от Letter.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 913
Ако си на море в България - от там също можеш да си купиш телефончето.
Навсякъде има магазини на операторите.

# 2
  • Мнения: 281
Ако си на море в България - от там също можеш да си купиш телефончето.
Навсякъде има магазини на операторите.

Да, но за ден-два няма смисъл .. искам да използвам там безжичния интернет. Пък и не смятам да губя време от плаж или разходка да обикалям по магазините за телефон.

Общи условия

Активация на акаунт