The sims social

  • 36 863
  • 53
  •   1
Отговори
# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не,но ми предизвика любопитството.
В къщи сме фенове на играта.

# 2
# 3
  • Мнения: 0
Хора, някой може ли да ми помогне?  Една от целите ми е: Buy furniture with Social Points... Някой може ли да ми каже къде се намира furniture? Много благодаряя предварително!

# 4
  • Мнения: 10
Хора, някой може ли да ми помогне?  Една от целите ми е: Buy furniture with Social Points... Някой може ли да ми каже къде се намира furniture? Много благодаряя предварително!

Мисля че трябва да купиш някоя мебел която се купува със Social Points (сините диамантчета горе)

Ако на някого му трябват съседи svetli_rz@abv.bg

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря. Имам още един въпрос. Хора, някой да има проблем при искането на помощ за построяването на нова стая? Предварително благодаря...

# 6
  • Мнения: 269
Преди седмица започнах да играя тази игра, но никои от приятелите ми не я играе и ми е много трудно с мисиите.
 Така, че си търся нови приятели и съседи: sem.nqgolovi@abv.bg
p.s. Пишете, че играете sims social. Wink

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте. Пак имам въпроси. Някой да знае как се минават мисиите с:
-Have 5 Dayreams.
-Flatter a friend.
Благодаря предварително на всички.

# 8
  • Мнения: 14
мен ми зарежда само до 65 % Sad някой друг с такъв проблем Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте. Пак имам въпроси. Някой да знае как се минават мисиите с:
-Have 5 Dayreams.
-Flatter a friend.
Благодаря предварително на всички.

Като кликнеш на нещо за сядане, ти се появава опция Dayream. Flatter е една от опциите при общуване с приятели, мисля, че се появава след като флиртуваш с тях.

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте, отново!
За стотен път имам въпроси.
 От къде мога да си купя врата за новата ми стая?
Confess Attraction to another Sim.
Become TnspTred.
Това е за сега. Предварително благодаря, момичета!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 508
Като отидеш на строителното меню, отляво има 5 бутончета - за стаи, врати, прозорци, подове и стени. За вратите е второто отгоре надолу.
Получаваш опцията Confess Attraction след като флиртуваш с някой сим, а Inspired ставаш, след като всички нужди са ти задоволени на макс.

# 12
  • Мнения: 0
Благодаря.

# 13
  • Мнения: 0
Момичета, помощ!     Имам мисия:Finallize song

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 10:17 от bilianaa

# 14
  • Мнения: 72
Кажете ми как да спечеля от жълтите пари

# 15
  • Мнения: 200
Купих си барбекю, сглобих си го, но защо не мога да приготвям храна на него..Сочи ми една стрелка в маркета и надпис..something in the way

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 09:32 от rochi

# 16
  • София
  • Мнения: 1 508
Значи, че не можеш да стигнеш до него, премести го на по-удобно място.

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 23
здравейте, как се печелят пари от обикновенните на работа ходят ли ( mixtura alba жълти пари се получават като минеш ниво или си ги купиш с реални пари )

# 18
  • Мнения: 0
Vilst - пари се печелят като чистиш треви, трънии т.н. , като събираш дневния си бонус и като минаваш мисии, но имам и един въпрос:  Practice philosophy on 8 different Sims. Какво да правя?

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 10:29 от bilianaa

# 19
  • София
  • Мнения: 1 508
Отиваш при 8 сима и си говорите - "Have a philosophical debate"

# 20
  • Мнения: 0
много мерсита

# 21
  • Мнения: 0
Помощ! Имам мисия: Inflict mistery on a Sims viamean social interactions! Благодаря предварително, момичета!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
Явно трябва да правиш гадории на съседите. Започваш с Insult, след това ти дава други опции.

# 23
  • Мнения: 190
здр  Hug търся  си  съседи    bobynka@abv.bg  bouquet

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 145
Здравейте, много неща са ми неясни..от къде се купува храна?

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, много неща са ми неясни..от къде се купува храна?

И аз съм още начинаеща, но май няма от къде да се купи храна /поне още не съм открила/. Аз "храня" симса си като кликна на хладилника и си той си "хапне" малко чипс... Иначе усъвършенствам готварските си умения като често кликвам върху микровълновата.

И аз търся съседи - milena_55@abv.bg





Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 19:45 от MiRa_55

# 26
  • Мнения: 0
Храна могат да ти изпратят съседите. Отиваш си на инвентори в раницата и има шоколади. Те ти дават по 1 енергия.

# 27
  • Мнения: 0
Az q igraq samo v facebook no sam 4uvala razkazi 4e ima po interesni versiii neznam dali sa v sait ili za teglene no ako nqkoi znae ne6to molq pi6ete

# 28
  • Мнения: 190
да  има  за теглене  от   торентите , симс  1,2 ,3  и  допълнения и  вярно , 4е  са по-интересни и по реалисти4ни  ,но  не мога  да  си  ги инсталирам  Sad  и се  задоволявам  със тази  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 190
офф щях да питам някой знае ли  какво  зна4и  до  аватара на сима  при който  сте на  гости 4ервеното  сърце  ?

# 30
  • Мнения: 190
да  има  за теглене  от   торентите , симс  1,2 ,3  и  допълнения и  вярно , 4е  са по-интересни и по реалисти4ни  ,но  не мога  да  си  ги инсталирам  Sad  и се  задоволявам  със тази  Crossing Arms
между  другото има  си   тема  за  другата  симс  игра  която  се тегли

# 31
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не мога да се справя с това - Ask for paintbrushes. Какво трябва да направя?

И още - как да си построя стая? Купих си и някакво радио, но си стои опаковано в кашона. Как да го "извадя" от него? И още нещо /ох, май ще трябва да чета в английския форум/ - за какво и как бих могла да използвам всички онези crafts, които получавам при определени действия?

# 32
  • Мнения: 123
 искам да попитам нещо .... на 17 ниво съм и ми излезе мисия и не знам как да я мина ... мъча се вече седмица .... тя е - Be in a mean relationship with 1 sim ....

# 33
  • Мнения: 1 650
Играя я и аз от няколко дни. Ще ви следя Simple Smile

# 34
  • Мнения: 10
искам да попитам нещо .... на 17 ниво съм и ми излезе мисия и не знам как да я мина ... мъча се вече седмица .... тя е - Be in a mean relationship with 1 sim ....

Трябва с един от съседите да се скараш.

# 35
  • Мнения: 0
mal1na, значи ти трябва да си намериш гадже, като говориш много пъти с някой друг симс ти вдигаш някакво ниво-1 си приятел после близък приятел, най-добър приятел.... и т.н. до като не стигнеш ниво купидон-с 2 преплетени сърца

# 36
  • Мнения: 190
как  да си намеря  гадже  Crazy

# 37
  • Мнения: 8
ако ня някой му трябва съсед моля да ме покани -kiarrita@abv.bg

# 38
  • Мнения: 10
Здравейте. Имам нужда от малко помощ. От две седмици съм на мисията Spend 500+ simoleons on electronics. Според мен трябва да спечеля пари от електроника, да ама не вече какво ли не пробвах ама нищо не става. Къде бъркам? Благодаря предварително Simple Smile

# 39
  • Мнения: 190
Здравейте. Имам нужда от малко помощ. От две седмици съм на мисията Spend 500+ simoleons on electronics. Според мен трябва да спечеля пари от електроника, да ама не вече какво ли не пробвах ама нищо не става. Къде бъркам? Благодаря предварително Simple Smile
Превеждай  си със  гоогле превода4  малко  от малко   ми  просветва ко да правя  :*

# 40
  • Мнения: 10
Здравейте. Имам нужда от малко помощ. От две седмици съм на мисията Spend 500+ simoleons on electronics. Според мен трябва да спечеля пари от електроника, да ама не вече какво ли не пробвах ама нищо не става. Къде бъркам? Благодаря предварително Simple Smile
Превеждай  си със  гоогле превода4  малко  от малко   ми  просветва ко да правя  :*

Мерси, аз по принцип досега винаги съм си превеждала мисиите сама, но този път яко съм се заблудила.

# 41
  • Мнения: 0
ох..от 2 седмици не мога да мина една мисия а именно "raising the bar" - earn 40 simoleons writing while inspired 0/40  Shocked     Moля за помощ какво трябва да направя,защото и идея си нямам.Превеждам си с гуугъл преводача ... но уви

# 42
  • Chirpan
  • Мнения: 44
Аз от няколко дни имам проблем с играта имам мисия да си построя нова стая купих си я събрах и приятели но като натисна на "Build" ми изписва грешка и че трябва да се рестартира играта има ли някой с такъв проблем?

# 43
  • Мнения: 190
На мен взе да ми заси4а  играта  Rolling Eyes много  трудно ми се отваря   Confused

# 44
  • Мнения: 0
Искам да разбера как да се пошегувам с приятелите си, защото ми показва мисията: TRY JOKES ON 5 NEIGHBORS  ( и не става като кликна на приятел да си общувам)  Благодаря предварително

# 45
  • Мнения: 1 323
Дали ще пуснат повече нива?

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте имам следния проблем, не мога да пращам покани на приятели да ми пращат предмети или пари. Знам че на доста хора се получава така, та исках да питам някой дали знае решението на този проблем?

# 47
  • Мнения: 1 323
Подбутвам темичката... Има ли нови фенове на играта?

# 48
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
Подбутвам темичката... Има ли нови фенове на играта?
Аз съм ново фенче и си търся съседи да ми пише на лични

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Отдавна не бях влизала, но имам нужда от голяма помощ! Имам целите: Message 2 sims, Have vacantion home, Mahe a good friend (да се сприятеля, но как да го направя?). Знам, че са много, но дано има някой, който да ми помогне! Предварително благодаря! Simple Smile  Embarassed

# 50
  • Мнения: 4
Здравейте дами.Тази игра не е ли спряна или само аз имам проблем и не мога да вляза ?  Tired

# 51
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
Здравейте дами.Тази игра не е ли спряна или само аз имам проблем и не мога да вляза ?  Tired
спряна е преди известно време пробвах да вляза бях си махнала игрите но не атана

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да попитам как да мина тази мисия:
"Practice making films in a neighbor's town"?

# 53
  • GB->BG
  • Мнения: 55
Здравейте . Искам да попитам играта подходяща ли е за дете на 9 години ? от къде да изтегля безплатен вариант за много начинаещи ? изобщо от къде да започна с тази игра . Детето ми е видяло реклама и проявява интерес , но аз никога е съм играла . Та .... моля , помагайте . Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт