Бъдещи мами от Люлин?

  • 4 210
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте, не знам дали има такава тема. Не успях да открия и затова пускам аз.

Нека всички люлински бъдещи мами да се подкрепим в този така неизвестен и будещ въпроси процес - раждането на бебоци и превръщането ни в родители. Simple Smile

Аз в момента съм на вълна добър педиатър и болница за раждане, въпреки че терминът ми е 25 декември, тези въпроси не ми дават мира. Към кой педиатър сте се насочили в Люлин?

Отделно искам да попитам всички бъдещи и настоящи мами от Люлин къде си следят/ са следяли/ бременността?

Аз се записах в Люлин Мед след дълго лутане при д-р Йонкова, но тя излиза по майчинство и ще я замества д-р Силвена Петкова. Имате ли някакви отзиви за нея?

П.П. Ако има такава тема, моля модераторът да ме извини.

# 1
  • Мнения: 1 452
Здравей, elanore! Simple Smile
Аз също съм бъдеща мама от Люлин, терминът ми е с месец по-рано от твоя - 24.11 Simple Smile

За педиатър още не сме мислили, смятам да се допитам до личния лекар и до АГ за добър специалист Simple Smile
Бременността ми следи д-р Панова, завежда отделение Патологична бременност в Света София (бившата Тина Киркова).. много съм доволна от нея и като специалист и като човек! Решила съм да си платя избор на екип и да раждам при нея..
Ориентирала ли си се ти къде ще раждаш? Момченце или момиченце? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 28
Здравей, Вили. Много се радвам, че получих толкова бърз отговор от някоя люлинска мама.   bouquet

Аз още не съм се ориентирала точно къде със сигурност. Смятам за водно раждане в Тина Киркова или при Панова или при Киров, ако разбира се няма някакви медицински причини за секцио.  По принцип съмс  висок диоптър, но се надявам да мога да се класирам за нормално раждане. Предстои ми преглед при очен. Стискай палци. Simple Smile

Панова следи ли по здравна каса или си с абонамент към болницата от 450 лв?

Ти от кой Люлин си? Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 15:42 от elanore

# 3
  • Мнения: 28
Забравих да кажа, че е момченце, а при теб? Аз съм от Люлин 7 Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 452
Хаха, как няма да ми е бърз отговора като вися по форумите вместо да си изчистя къщата Grinning

Таа, за водно раждане бях чела и за д-р Семерджиева, отново в Тина Киркова.. веднъж присъства на един от прегледите ми, случайно и беше много мила и добричка Simple Smile За д-р Киров.. нищо не съм чувала честно казано Simple Smile Моето бебче засега е седалищно ии все още сме на вариант секцио, след 2 седмици на прегледа ще видим какво се случва..
Стискам палци за очния! Чувала съм за доста мами с висок диоптър, които си раждат нормално, дано и при теб да може така! Simple SmileSimple Smile  Hug

с абонамент съм, засега всичко си ми е влизало в тези 450 лева, ама да видим докрая дали ще продължим така..  Praynig

Аз съм от Люлин 10 иначе, и аз с юначе - момченце...  Grinning
Дано се включат и други люлински мами, да се запознаем, че аз все още не познавам никого от района! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 28
И аз съм така. Нямам познати бъдещи мами в района. Нека се включат и други. Аз май направих грешка, че не се записах с абонамент към Тина Киркова, но си мислех, че е добре да е възможно най-близо консултацията. В "Люлин мед" има и педиатри. Дано някоя мама се включи с мнение за педиатър. Добре е да се ориентираме месец преди раждането някъде. Т.е. да сме говорили с педиатър предварително. Simple Smile

Мислите ли за име на бебока? 

# 6
  • Мнения: 50
Здравейте, люлински мами Simple Smile Моят термин е точно след месец ( 29.09).Живея точно до 26 ДКЦ и днес говорих с педиатър.Препоръчаха ми д-р Троскова, д-р Панова и д-р Господинова.Аз се спрях на Панова Simple Smile Много ми хареса. Досега ходих на ЖК при д-р Иванова в 17 ДКЦ (до театър софия).Малко е далеко, но там ме прати д-рката, при която ще раждам.Ще раждам е Окръжна болница, също е далеко :Д, но лекарката ми е ужасно добър специалист и е завеждащ родилно.Но така или иначе вече ще съм всяка седмица при нея за мерене на тоновете и се надявам да се види, когато имам разкритие Simple Smile .Пък и едва ли ще родя по пътя :Д:Д:Д. И аз нямам познати мами в Люлин, хубаво ще е да се опознаем и да бутаме заедно количките след време Simple Smile

# 7
  • Мнения: 28
Добре дошла, raditoy   bouquet Simple Smile

При кой лекар ще раждаш в Окръжна и дали ще е нормално? Бебокът момценце ли е или момиченце?

Сигурно вече доста ти тежи пупата. Simple Smile Аз от няколко дни напоследък все с ново оплакване - изприщване и сърбеж по кожата, болка в лявото ходило, сега и май оплаквания за гъбички.  smile3511

Да видим кога ще успея да си запиша час при гинеколожката от ЖК, трябва да съм бърза. Дано не са гъбички.  Praynig

Трите лекарки, които са ти препоръчани са от 26та, нали? Стискам палци да си направила правилен избор!

# 8
  • Мнения: 50
Ще раждам при д-р Жекова Simple Smile Момиченце ще си имам. Спокойно аз досега правих 3 пъти гъбички(т.е. толкова пъти ги лекувах), това е нормално по-време на бременност.Надявам се последния месец да не правя, че вече си е опасно.Мисля да раждам естествено, освен ако не се наложи секцио по спешност.И трите лекарки са от 26 да Simple Smile Сърбежа ти по кожата може да е знак за стрии, мажи се с мас или с доста мазен крем!!! А за час при АГ-то , поне при мен нямаше такива неща.Имах си час само за ЖК, а когато имаше нещо по спешност просто отивах и влизах преди всички :Д

# 9
  • Мнения: 6 314
Ето я темата за люлинските мами - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465933.0

Общи условия

Активация на акаунт