Проходимост на количка?

  • 1 967
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Не съм съгласна че трябва да са само 4 гумите,когато терена е неравен просто 6-те или 8те гуми се застопоряват,всяка една количка я има тази опция
Количките с повече гуми са по маневрени и по лесни за управление.Аз добре че не направих грешката да купя количка с 4 гуми,много щях да съжалявам в последствие.Като гледам мамите с тези колички как се мъчат на завоите да вдигат количката все си викам че съм направила правилния избор Grinning
Няма такова нещо. Нямах никакъв проблем нито на завоите, нито на неравните терени, а пък по снега, вървеше много по-добре от тези с двойните гуми, които, като се задръсти снега между двете гуми и те стават почти неподвижни. Всичко това го казвам от личен опит и нямам никакво намерение да споря по тази тема.  Peace

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 20:46 от Tonita

# 16
  • Мнения: 2 479
Количките с повече гуми са по маневрени и по лесни за управление.Аз добре че не направих грешката да купя количка с 4 гуми,много щях да съжалявам в последствие.Като гледам мамите с тези колички как се мъчат на завоите да вдигат количката все си викам че съм направила правилния избор Grinning

Не съм особено съгласна...Имам и лятна количка,която е с 8 гуми -вярно,на равното завива без проблеми,но по неравните терени е истински ужас в сравнение с другата...застопоряването на колелетата не помага особено (поне при мен).

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Влад обожава да го друса  Laughing Заспива одма  Laughing
А за количката - когато я избираш гледай всичко.
Гуми,покривала,тежина,като се сгъне каква става ,големина на мястото където бебо ще лежи(защото те растата бързо)
Въпреки,че според мен колкото и да избираш винаги след това някоя ти харесва повече  Laughing

За всичко съм съгласна с теб. Peace
И Алекс обожаваше да я друса.
За количката гледай наистина всичко,въпреки че и аз гледах ,след това си взех още една.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Масово се купуват колички с 6 гуми от което следва че мамите са по доволни от такива.Много малко майки/да не кажа и 1-2 максимум/които познавам да са доволни от количка с 4 гуми.

Не искам да влизам в спор с когото и да било,просто давам информация на тези които се двуомят в избора,но в крайна сметка всеки преценя сам за себе си кой вариант ще е по удачен за него.

Мир  Peace Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз съм много доволна от 4-те гуми Wink,големи,надуваеми.Не се мъча по завойте даже имахме и количка с осем гуми-еми много се извинявам но едва ли не на всеки по голям камък трябваше да вдигам цялата количка Sick

# 20
  • Мнения: 5 370
Tриколка с помпащи се ,големи гуми-това е истината за мене.
Нашата количка е като танкерче-обира всички луфтове и дупки,даже понякога си търся дупки да прескачаме,че да заспи. Sick
Иде реч за Куини Фешън.

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Най-проходими според мен са триколките, но с големи гуми. Без значение е дали са помпащи или не. Те обикновено са и с амортисьори тъй като се водят колички за джогинг, така че няма да друса много.

# 22
  • Мнения: 46 489
Масово се купуват колички с 6 гуми от което следва че мамите са по доволни от такива .....

И аз си купих и си седи чисто новичка  Wink карам само другата с 4 невъртящи се големи гуми  Confused другата е невъзможна за управление.

# 23
  • Мнения: 766
Благодаря на всички за споделения опит. Simple Smile
Изборът няма да е лесен със сигурност, дано да е успешен.
Ще прегледам и другите теми за колички, но важното е, че моята имагинерна картинка има шанс да се превърне в реалност:)

# 24
  • София
  • Мнения: 281
Не съм съгласна че трябва да са само 4 гумите,когато терена е неравен просто 6-те или 8те гуми се застопоряват,всяка една количка я има тази опция

Количките с повече гуми са по маневрени и по лесни за управление.Аз добре че не направих грешката да купя количка с 4 гуми,много щях да съжалявам в последствие.Като гледам мамите с тези колички как се мъчат на завоите да вдигат количката все си викам че съм направила правилния избор Grinning


Цитат

напълно съм съгласна! аз с едно плавно движение завивам, а гледам другите майки, на който не им се въртят колелета на количките, за да направят един обикновен завой на алеите в парка трябва да натискат дръжката и чак тогава завиват.  Sad
 newsm10
Цитат

# 25
  • София
  • Мнения: 529
И ние сме с Принцес на Маг Ингланд - страхотно съм доволна от големите гуми
Беба обожава друскането, но друсане по павета или неравен асфалт няма нищо общо с друсането по поляна.... (или гора, както казваш е във вашия парк).  През обикновена градинка, ако минем напряко .... направо имам чуството че ще откача главата на бебка от рамената.... 
А в парка може да ходите с кучето и с кенгуро Wink thumbsup за теб ще е по лесно (но не и по-леко) smile3521

# 26
Нашата количка е триколка с големи гуми и често се разхождаме по поляни и дори сега в тая кал Wink и нямаме никакви проблеми. Удобна е, бебка дори заспива от друсането ...
Голям недостатък е че няма въртящо се предно колело и за всеки завой се натиска яко дръжката ...
Успех в избора !

# 27
  • Мнения: 5 140
Аз съм много доволна от 4-те гуми Wink,големи,надуваеми.Не се мъча по завойте даже имахме и количка с осем гуми-еми много се извинявам но едва ли не на всеки по голям камък трябваше да вдигам цялата количка Sick

Съгласна съм с Alabala.Имах с 4-ри гуми,имам и с 8.

# 28
  • Мнения: 1 427
Моята е с 4 гуми,маневрена е,лека,абсолютно никакъв проблем при завоите.

# 29
  • Мнения: 411
....Маг Ингланд Принцес, с непомпащи се гуми, единични колелета, не тежи много (поне на мен не ми е тежка), минава отвсякъде - кал, киша Wink, много яка количка се оказа[/b].
Абсолютно вярно. newsm10

ДААА Simple Smileаже и амортисьори има-супер!

Общи условия

Активация на акаунт