Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 168
  • 527
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,пиша тук след като мисля,че някоя от вас може да и се случило подобно нещо и да сподели .Закъснява ми от 11 дни вчера бях на Гинеколог каза ми,че лигавицата е леко удебелена и е възможно  да има бременност и след седмица да направя тест , ако все още няма МЦ.Иначе всичко друго си е наред.

# 316
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета!
Последната ми менструация беше на 25.06. Трябваше да ми дойде на 24.07, но ми закъснява вече с 3 дни.
Направих си още в първия ден след закъснението тест и беше отрицателен. Тази сутрин си направих втори-също отрицателен. На първия, след 7-8 часа престой, излезе безцветна линия на мястото на тест линията. Обадих се на телефонът, посочен на кутийката на Шуър Чек и ми отговориха, че според тях тестът е отрицателен.
Надявам се да няма бебок, защото ни е още рано за второ детенце-имаме дъщеричка на 1 г. и 7 м.
Този месец я заведохме на море и се чудя дали е възможно да е от смяната на климата... Точно по време на морето се е падала предполагаемата овулация и 2 пъти правихме секс тогава, но с презерватив. Винаги ги използваме и винаги ги проверявам, но точно тогава просто ги изхвърлих... Страхувам се да не би да се е спукал някой от тях, защото нямаше почти нищо в резервоарчето, когато го свалихме. За протокола-след тези 2 пъти, правихме секс още само един за целия месец, ден преди очакваната М. Мъничката заспива често между нас и по тази причина започнахме по-рядко да го правим... Grinning
На първата снимка е първият тест, а на втората е тестът от днес. Като симптоми имам само леки бодежи в яйчниците, слабо болезнени гърди и чувствителни зърна, слаба болка в кръста, но днес е малко по-осезаема, започнаха да ми излизат пъпки  по раменете и от снощи една по-голяма на брадичката и ми е леко лошо от вчера, но си мисля, че може и да е от това, че последните няколко дни съм като депресирана-почти нищичко не ям, а през нощта се будя и не мога да заспя до сутринта...
Според вас има ли основание да се притеснявам?
Благодаря предварително за отговорите! Blush [/img]

Последна редакция: пт, 27 юли 2018, 17:35 от pepi1992

# 317
  • София
  • Мнения: 35 931
Здравейте, пиша тук тъй като съм доста объркана закъснява ми с 3дни, а теста е с втора много бледа черта почти незабележима, а от половия акт са минали 16дни, имам всичките симптоми за бременност, само да вметна, че с първата ми бременност теста беше същия .. Та има ли възможност да съм бременна ?
Да, има вероятност.
Пусни ЧХГ  и Прогестерон Peace

# 318
  • Мнения: 2
Здравейте, днес си направих тесст е, положителен е 😚🤗

# 319
  • София
  • Мнения: 35 931
Здравейте, днес си направих тесст е, положителен е 😚🤗
Честито!
Лека и спокойна бременност

# 320
  • Мнения: 5 468
Здравейте момичета,пиша тук след като мисля,че някоя от вас може да и се случило подобно нещо и да сподели .Закъснява ми от 11 дни вчера бях на Гинеколог каза ми,че лигавицата е леко удебелена и е възможно  да има бременност и след седмица да направя тест , ако все още няма МЦ.Иначе всичко друго си е наред.

При 11 дневно закъснение, ако има бременност, вече трябва да се види с ехограф. Или не изчисляваш правилно закъснението, или не си бременна и ще ти дойде скоро. Не виждам защо гинекологът ти е казал да чакаш седмица за да направиш тест при положение, че имаш закъснение. Направи тест и ще знаеш отговора.

Здравейте, момичета!
Последната ми менструация беше на 25.06. Трябваше да ми дойде на 24.07, но ми закъснява вече с 3 дни.
Направих си още в първия ден след закъснението тест и беше отрицателен. Тази сутрин си направих втори-също отрицателен. На първия, след 7-8 часа престой, излезе безцветна линия на мястото на тест линията. Обадих се на телефонът, посочен на кутийката на Шуър Чек и ми отговориха, че според тях тестът е отрицателен.
Надявам се да няма бебок, защото ни е още рано за второ детенце-имаме дъщеричка на 1 г. и 7 м.
Този месец я заведохме на море и се чудя дали е възможно да е от смяната на климата... Точно по време на морето се е падала предполагаемата овулация и 2 пъти правихме секс тогава, но с презерватив. Винаги ги използваме и винаги ги проверявам, но точно тогава просто ги изхвърлих... Страхувам се да не би да се е спукал някой от тях, защото нямаше почти нищо в резервоарчето, когато го свалихме. За протокола-след тези 2 пъти, правихме секс още само един за целия месец, ден преди очакваната М. Мъничката заспива често между нас и по тази причина започнахме по-рядко да го правим... Grinning
На първата снимка е първият тест, а на втората е тестът от днес. Като симптоми имам само леки бодежи в яйчниците, слабо болезнени гърди и чувствителни зърна, слаба болка в кръста, но днес е малко по-осезаема, започнаха да ми излизат пъпки  по раменете и от снощи една по-голяма на брадичката и ми е леко лошо от вчера, но си мисля, че може и да е от това, че последните няколко дни съм като депресирана-почти нищичко не ям, а през нощта се будя и не мога да заспя до сутринта...
Според вас има ли основание да се притеснявам?
Благодаря предварително за отговорите! Blush [/img]

Не мога да отворя снимките, но ако не се е появила втора чертичка във времето за отчитане, значи тестът е отрицателен. А тази безцветна линия, за която говориш, е нещо като изпарителна линия, която се появява, когато тестът престои повече време. Истинските тетстови линии са розови и се появяват във времето за отчитане. Не знам защо изобщо гледаш теста след това. При закъснение и - тестове, едва ли има бременност. Причината за закъснението е друга.

# 321
  • Мнения: 63
Happy_mommy, много благодаря за отговорът! Simple Smile
Няма втора чертичка на тестовете, а снимките не знам защо не иска да ги отвори-може би аз не съм ги качила правилно.
Гледах тестовете постоянно, защото при втората бременност на моя приятелка, тестът не е показал веднага втора чертичка, а чак когато го взела да го изхвърля, се загледала в него и видяла, че макар бледа я има. Затова бях все неспокойна и постоянно ги наблюдавах.
И до днес все още не ми е дошло, а пробождащите временни болки са предимно в левия яйчник и предимно по време на движение, или пътуване с кола, което ме навява на мисълта, че може би има възпаление.
Свързах се с гинеколожката си и ще отида на преглед, ако до ден-два не ми дойде, или ще изчакам новия месец за направление.
Възможно ли е БТ да ми е била повишена поради някакво възпаление? Около 2 дни след като трябваше да настъпи М я измери и беше 37,2, и 37,3. Телесната беше 37,1. С малката преминахме нещо като настинка или вирус и все още съм с хрема, но по време на боледуването не съм вдигала температура.

# 322
  • Мнения: 2
Zdraveite i ot men zakasnqva mi s 5 dni na 2 den napravih test no nishto spored vas koga e nai dobre da napravq sledvashtiqt test. Blagodarq predvaritelno

---------------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 21:16 от AnMary

# 323
  • София
  • Мнения: 35 931
Zdraveite i ot men zakasnqva mi s 5 dni na 2 den napravih test no nishto spored vas koga e nai dobre da napravq sledvashtiqt test. Blagodarq predvaritelno
Може да правиш и всеки ден тест, ако искаш - с първа, сутрешна урина.
След 10 дни закъснение и отрицателен  тест - отиди да те видят на УЗ

Пиши на кирилица

# 324
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, искам и аз да се включа с няколко въпроса и съмнение
1. Първия ми ден от последната менструация беше на 19.07.18 и трябваше да ми дойде около 19.08.18. Цикъла ми е горе долу редовен, като в последно време или подранява или закъснява с 1-2 дни максимум.
2. Три дни преди датата на която трябваше да ми дойде започна болка ниско долу, все едно всеки момент ще ми дойде и така до днес, като в началото болката беше по силна.
3. Постоянно усещам някаква тежест в корема, все едно са ми завързали торба с камъни, като най - неприятно и тежко ми е вечер.
4. Понякога, не знам и аз дали от тежестта в корема имам чувството, че ми се гади.
5. Напоследък доста често ходя по голяма нужда, а аз по принцип съм с лениви черва и си ходя 2-3 пъти в седмицата.
6. На седмия ден от закъснението ходих на гинеколог и ме гледа на видеозон, но каза, че все още е рано да се види нещо и че десния ми яйчник е леко подут. Имам записан час за следващата сряда пак, но до тогава ще се побъркам.
7. Правих си и един тест преди датата на което трябваше да ми дойде и един три дни след въпросната дата, и двата бяха отрицателни.
Ще съм благодарна на вашите коментари, съвети и отзиви. Прекрасен ден момичета

# 325
  • Мнения: 271
Здравейте, и аз се включвам с въпрос: последния ми цикъл беше на 23 юли, на 29 юли започнахме бебеправене (през ден-два). Обикновено цикълът ми е 22-24 дни, а предния 20 дни, миналата година имах едно закъснение от 26 дни (без да бебеправим).
Сега към днешна дата имам около 10 дни закъснение, правих 2 теста, втория днес, но и двата са отрицателни. Гинекологът ми е в отпуска до края на август и затова реших да се допитам до вас. Възможно ли е да съм бременна?
Само да добавя, че започнах да ходя много често по малка нужда и имам голям апетит...

Последна редакция: нд, 26 авг 2018, 00:22 от fines

# 326
  • Мнения: 86
Здравейте на всички Мами и Дами, и аз имам въпрос към вас трябваше да ми дойде на 20,08 но все още не ми дошъл онзи ден си правих тест за бременност но е отрицателен до сега никога неми е закъснявал толкова много болят ме страшно много зърната и постоянно съм гладна, бихте ли ме посъветвали как да постъпя Благодаря предварително 😊

# 327
  • София
  • Мнения: 35 931
fines и Леа Радославова 603027
Направете кръвен тест - ЧХГ.
Ако няма бременност - отидете на лекар, може да има киста/ЗФ, МЦ да е ановулаторен и т.н.
Може да е имало и много късна О. и да е рано още за тест Peace

# 328
  • Мнения: 86
Благодаря за съвета, днес бях на преглед генекога каза че все още е прекалено рано да се разбере да изчакам 1 седмица да направя пак тест ако е отрицателен да пия дуфастон, и имам още един въпрос случайно някой да знае къде се прави кръвен тест за бременност в София, попитах днес дали в наща поликлиника правят казаха ми че не правят такива тестове

# 329
  • София
  • Мнения: 35 931
Благодаря за съвета, днес бях на преглед генекога каза че все още е прекалено рано да се разбере да изчакам 1 седмица да направя пак тест ако е отрицателен да пия дуфастон, и имам още един въпрос случайно някой да знае къде се прави кръвен тест за бременност в София, попитах днес дали в наща поликлиника правят казаха ми че не правят такива тестове
Това е кръвен тест - изследва се ЧХГ във всяка лаборатория /Цибалаб, Кандиларов../
Човешки хорионгонадотропен хормон  ЧХГ (hCG)
https://medpedia.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8% … C%D0%BE%D0%BD-hcg

https://www.ofertomat.bg/Ranen-test-za-bremennost-ChHG-v-MDL-Lip … 060-lv-p4414.html

Общи условия

Активация на акаунт