Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 817
  • 715
  •   1
Отговори

Анкета

С какво ще започнете захранването на бебето?

Опции:

# 105
  • София
  • Мнения: 153
ДД! Laughing Laughing
След малко ще се включа подобаващо, но искам само да кажа на Мушенце да не се тревожи-заместването на 1 ядене става полека полека- първо 1 лж., после 2 и т.н., така, че: Организмът ти има време да реагира и да намали количеството кърма за този час.
Ако все пак чувстваш напрежение от начало може и да изцедиш малко, но това е временно! Peace
Къщичке Габи е страхотна!  bouquet
А-вал Hug

# 106
  • Мнения: 1
Ей че хубаво било да си полегнеш и да си поцъкаш на компютъра. Напоследък Дани не ми дава много възможност да го правя. Сега се занимават с баба си навън. Ох дано не е инцидентно и тя започне наистина повече да слуша какво и се говори. Така ще има възможност да се радва на внука си колкото си иска. Като ме изнерви и аз не и давам да се приближи до него. Не знам само кого наказвам повече така нея или себе си newsm78?

Къщичке изпълни ми деня с усмивка с тези хубави снимки на Габито. Много мила гледка е усмихнатото детенце Hug

Гери още вчера пазарих баща ми да ни кара до мола на 13ти. Като гледам ще се съберем голяма тайфа за сутрешно кафенце  food010. А ще пием едно и за Danielii, щото тя ще си спинка сладичко с Мелани по това време Wink

a_val селувки  love001 на малкото Ани, много ни липсваше усмивката и на срещичката.

Ние вчера ходихме на разходка в Поморие. Майка ми беше на дебелариум в някакъв комплекс до Слънчев бряг. Супер доволна и разпуснала сега е ентусиазирана да отслабва. Та ходихме с баща ми и малчо да я приберем от там. Разходката се отрази перфектно на Дани. Държа се много добре, но и разчетохме пътуването спрямо неговия график та спа през цялото време в колата. Даже с по-дългия сън направи 4 часови паузи между храненията, еми не беше изнервен от глад, а напротив така почти не повръщаше и съответно почти не рева. Вече като ме обвиняват околните, че плаче много щото е гладен ще им казвам напротив протестира щото го тъпча с храна  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 137
Здравейте Simple Smile

На морето не можах да си почина , ама сега при мама и тати релаксирам успешно:)

Мушенце, заместване на едно хранене става бавно, някъде около месец, така че не би трябвало да имаш проблем:)

nelka_bg, няма нехранителна кърма. Може би си променя режима.

А_Вал  Hug

Къщичка в гората, страхотна е малката Simple Smile

djidjonka , редовно си задавам същия въпрос:)

Днес дойдохме до Сф да ходя на масаж, че гърба и кръста ми след раждането са супер зле. Момичето каза, че съм цялата на възли и с доста терапия ще се оправя Confused
Полита, къде ходи на масаж? Доволна ли си? Аз си търся добър масажист(ка), който да ми е наблизо и при който да ходя редовно, щото и аз съм много зле с гърба и кръста. Пък и дискова херния си имам даже и си ми трябва. Това носене на ръце ще ме умори.

И аз съм на същия хал, имам прищипан нерв още от първата бременност, и съм с ужасни болки в кръста:(

Хубав ден  Sunglasses


# 108
  • Мнения: 251
Eeee,нещо се бъгна днес моята Ина.Спи само ако е в ръцете ми ooooh!,а пък имам милион неща да върша...

# 109
  • Мнения: 111
ДД от нас....малката киселее нещо,аз с една ръка дрънкам с играчки,с другата обядвам.....че и топла вода няма,а тя повърна върху мен  #Crazy
Спане в колата-ами понякога спи през целия път,понякога яко киселее,ама после заспива.
Нелка,аз малката я държа седнала в мен,нали така било позволено,ама тя се наема много и иска да прави ъгъл от 90 градуса направо.
Майчета какви дрешки  мислите да купувате за есента и зимата?

# 110
  • София
  • Мнения: 153
Ето я музата  Mr. Green:
А вал: Депресията гадна да минава, а детенце бързичко да оздравява! Hug Praynig Peace
А, на Деси шиша колата и е малка, затова се гъчка на задната седалка, Евето повръща, Инчето реве-на човек пътуването да му се отще! #Cussing out newsm50
Хоупче-'' отвори пердето'', гледка покажи, та и ние простосмъртните да оплакнем очи! newsm10
Да и е честита на Жира новата кола! travel newsm81 Сианка в комби ще се вози, майка си да не тормози! smile3504
А Мушенце се тревожи как със тази пълна цица  bombs да не му даде храница на послушното момче... а да го захранва със пюре newsm78
Мария, Ljufis стегнаха багажа, взеха антуража за планина и за море- нека им е зле!      car003  grinning039  Nature Sunny
Къщичка: Габито от малка не държи писалка, а клавиатура  atwork-това е то нова култура!

Полито се ''глези'', прави си масажи..ама да има предвид- ние всички тук ЗАВИД, ЗАВИД!!! smile3515
Камариа и Галя се захванаха с диета да понамалят дупето babydust7 newsm56,ама нещо трудно става- дано да им се получава! Peace Hug
И накрая ние: Днеска Криско се размина с детската градина- търчим за ако и бележка- работата ми е тежка! smile3511 ooooh!

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 14:49 от jenajena

# 111
# 112
  • Мнения: 22
Здравейтеееее!

Днес  изгря слънце sun и на моята улица Simple Smile Настроението значително се подобри, след като обиколихме 1-2 магазина с Максито Simple Smile  Blush

Сега да кажа първо, Марте, ти ме убиваш от кеф с твоите рими  Heart Eyes Heart Eyes Мисля, че ще станеш символ на темичката ни Simple Smile

Благодаря на   bouquet , които се включиха по моя въпрос за храненето. и аз знам че става постепенно и бавно, просто исках да знам дали се регулира млякото, да не вземе да секне нещо.... ми, притеснявам си се  newsm78
Сега след нощната пауза нямам такова напрежение, че да цедя (отдавна не съм), но задължително трябва да яде и от двете гърди и всичко си е ОК. Дано бързо се наместим и с обедното хранене.

Сега да ви започвам ред по ред.

Хоупче, честита къща. Сега имаш да си подреждаш новия дом, завид-завид (много обичам аз)
Вики23, при Райков сме се засекли, защото аз бях часа за 16.15ч. На излизане видях позната с дъщеря си, че бързо излязох, но видях сякаш едно момченце в черна количка (това помня само в коридора) може би сте били вие.
Бисквитке,Люфис и Мария, приятно изкарване на почивката!
А_вал, хайде оставяй тази депресийка, оправяй рамото и да правим среща, че виж без нас е слаб отбора  Wink
Джиджонка, Гери, значи се мятаме във вторник У МОЛА Simple Smile))
А къде е моЙта сватя? Липсва ми със Симонката Simple Smile
Камария, как увеличаваш количеството на пюренцето- всеки ден с лъжичка, или по 2-3 повечко. И какво количество ориентировъчно трябва да поема едно дете на 4мес? След 3-4 дни прием на един вид ли мога да дам друго- напр. само картоф, след 3-4 дена картоф с морков, после картоф с нещо друго...
Къщичке, Габчето е страхотна Simple Smile Чатърка малка Simple Smile


И накрая, да покажа Максито, да не би да сте го забравили Simple Smile Чуди се  newsm78


И "прясна" снимка от Трявна

# 113
  • Мнения: 23
Честита месечинка на:
Габриела на Denissse  newsm51
Ния на ola  newsm51


Муше, Джиджонка мятаме се на училище пак   umnikuu lalalala, Муше ако искаш изчакай да видим какво ще кажат на лекциите и тогава мятай Максито с пюретата  Heart Eyes

А_вал, бързо бързо оздравявайте всички в къщи! Какво още я мъчи Анито, още ли сополки има?

Марта, върха си!!!  smile3501 rotfImao rotfImbo

Нелили, страхотни снимки на разходката до Рилския манастир! Прекрасни сте! Да те попитам, твоята чанта за количка каква марка е, изглежда доста голяма... нали си имам дерт:малка ми е чантата на количката...

Хоупи, честита къщичка и от мен. Очакваме снимков материал, да знаеш!!!  smile3521 newsm41

Приятна почивка на всички, които са хванали я морето, я гората   grinning039  car003

Честита нова кола, Жира  car003 Безаварийно и приятно ползване! Пък мислете му на годинката какво ще подарявате на детето!  Grinning

За дрешките за есента и зимата: ми то подаречета получавам все.. всичко с дълги крачолчета и ръкавчета. Днес купих три бодита с дълъг ръкав от Джъмбо, но от 68 см до 72 см, пишеше 12 месеца... ми то другите ще ги сложа 4 пъти и ще му умалеят, та се презастраховах  Mr. Green Blush Леле в тоя магазин главата ме заболя, имах обаче 1 час на разположение и не ме питайте какво обикаляне падна на бегом... че и подаръчета търсех  ooooh!  animal037 newsm71



Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 15:08 от Гери С.

# 114
  • Мнения: 236
ние с Андреа се завърнахме снощи и сега наваксвам с четенето Simple Smile
Гери С. благодарим за честитката  Hug

каква е схемата с МОЛА за вторник  newsm78 моля да ме "светнете",че ще чета назад по късно,тъкмо написах в фейса,че незнам дали да спя дали да шетам когато бебка спи Simple Smile май ще пошетам сега,а довечера ще Ви чета  Hug


# 115
# 116
  • Мнения: 23
ние с Андреа се завърнахме снощи и сега наваксвам с четенето Simple Smile
Гери С. благодарим за честитката  Hug

каква е схемата с МОЛА за вторник  newsm78 моля да ме "светнете",че ще чета назад по късно,тъкмо написах в фейса,че незнам дали да спя дали да шетам когато бебка спи Simple Smile май ще пошетам сега,а довечера ще Ви чета  Hug




Краси, започват лекциите на 9 месеца пак в МОЛа, та на 13 ти септември е тема за захранването, тааа мислим да ходим от 10.00 часа, както на предишните като бяхме бременни... Simple Smile този път с децата Simple Smile

# 117
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Днес бяхме на консултация. За 1 месец и 10 дни Елито е пораснала с 6 см. и е качила 800 гр. Докторката каза, че е норммално, ама аз нали съм свикнала все по много да качваме  Embarassed Та сега сме 66 см. и 7,300 кг. (очаквах да сме поне 8  hahaha ) Биха ни и двете ваксини, поплакахме, ама много малко. Дано да не вдигне температура. Дадах й сега Нурофен профилактично, ще видим.
За кърмата - и аз така знам, че няма нехранителна, но защо един път издържа 2 часа, един път 4  newsm78

# 118
  • Мнения: 7
 newsm51

Не помня кога писах за последно, но колкото мога ви чета  Hug

Ние тежим 5740 и сме 63 см.
Колата ни е малка - Тико. Мисли ме да я сменяме, но още сме в процес на мислене, каква да е.
Той като се вози в колата - понякога заспива, но преди това много мрънка и реве.

 Heart Eyes много красиви бебета

# 119
  • Мнения: 32
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
.
много благодаря за милите думи Simple Smile

моя дивак не спи  Tired иска само да си играем от няколко дни ме подлудява  #Crazy

почнахме кашата ама я яде само от пръстите ми - не си иска лъжичката  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт