Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 888
  • 715
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 146
Привет и от мен.Днес бяхме на консултация-биха ни ваксините.
6 900кг сме и 65 см.

# 121
  • Мнения: 331
Мартееее,   smile3501 smile3501 smile3501 Страхотна си!
Мушенцеее, ела да редиш в нас, аз ще ям този прекрасен Максиммммм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Херооооооооооооооооо....?????? newsm78

# 122
  • Мнения: 451
Вчера захраних детето  newsm22 , а днес смятам да  #2gunfire ММ smile3515

Марте   smile3501

П.П.Прекрасни бебоци Heart Eyes

А_val  Hug Hug Hug за теб и малката Ани!

# 123
  • София
  • Мнения: 153
Вчера захраних детето  newsm22 , а днес смятам да  #2gunfire ММ smile3515

Марте   smile3501

П.П.Прекрасни бебоци Heart Eyes

А_val  Hug Hug Hug за теб и малката Ани!
Е.. сега вече ми възбуди любопитството  newsm78 Mr. Green:
1.Чакаме подробности за захранването
2. Какво ти е направил горкия човек, че ще го  #2gunfire
П.с. Максим е страхотен Мушенце!

# 124
  • Мнения: 23
Къщичка, вече сте на каши? браво на вас... услаждат ли и се на Габито? Каква каша и даде?

Люси, и на мене ми е интересно защо ще застрелваш мъж ти и как е минало захранването? Какво му даде на Венцито, как го прие той?

Хайде мами,
тези които сте захранили кажете с какво, как са го възприели децата и т.н., това са все интересни неща...

Максито е един път! Голям симпатяга е!  Heart Eyes

Браво на децата които са минали прегледи и ваксини...
Нелка споко много добре е наддала Елито!  Peace

# 125
  • Мнения: 331
Вчера захраних детето  newsm22 , а днес смятам да  #2gunfire ММ smile3515
Марте   smile3501
П.П.Прекрасни бебоци Heart Eyes
А_val  Hug Hug Hug за теб и малката Ани!
Е.. сега вече ми възбуди любопитството  newsm78 Mr. Green:
1.Чакаме подробности за захранването
2. Какво ти е направил горкия човек, че ще го  #2gunfire
П.с. Максим е страхотен Мушенце!
smile3506 smile3506 smile3506

# 126
  • Мнения: 1 669
Привет!
Марта, браво за римите   bouquet
Ние сме все още в Румъния, утре вечер тръгваме към БГ за кратко гости на свеки smile3511
Много ни хареса тук, и на нас и на Алейнита, вчера видяхме двореца Пелеш, а днес замъка в Бран и Брашов. Утре следват Солните мини. Малката доста се кисели, но то без толкова не може. За багажи си говорите, ние навсякъде (и тук) пътуваме с всичко плюс активна гимнастика (килимче на Фишер Прайс) и шезлонг Crazy
Какво друго..Разказвайте за захранването, интересно ми е и на мен.
Браво на всички заваксините и мерките, а Максито е сладур и половина  Heart Eyes
Много поздрави от Трансилвания и хубава вечер!

# 127
  • Варна
  • Мнения: 27
Тук съм и аз... чета ви, но не ми се пише.
Мойто детИ ще ме подлуди  smile3511 Честно ви казвам вече ме е страх да излизам с нея, тя е неконтролируема и положението става всеки ден по-зле и по-зле! Незнам зъби ли е кво е ама съм пред нервна криза и ми иде да се гръмна  #2gunfire Не ще да спи, буди се посред нощ по 4-5-6 пъти, съсипахме всякакъв режим, вече имам чувството че яде по-често през нощта, отколкото през деня   Shocked През деня й се спи, а не може да заспи, откъсват ми се ръцете да я нося, приспивам я по 1 час и докато ида до тоалетната - тя будна и реве  smile3514 Всеки ден й ровя в устата ама зъби йок... нито се белее нещо, нито нищо. Незнам докога ще продължи това, но вече втора вечер като заспи тя и почвам аз да рева, то нервички не ми останаха  newsm45
Почнах да си мисля, че кърмата не й стига, но не иска да пие АМ, явно се наяжда. Днес за първи път на обяд й дадох картоф... всъщност незнам дали нещо попадна в устата й  Laughing Уж лапаше лакомо лъжичката и после всичко се изплюваше навън. Утре пак ще пробвам, реших вече да я захранвам, пък дано се кротне малко  newsm17
Много ви се радвам като чета как ходите с децата си навсякъде, и на почивка успявате да идете. Ние не сме за никъде... където и да идем ни "запомнят". Така че мен ме отпишете от всякакви лекции в мола, мисля че ще ни изгонят  Stop
Къщичке, Габи е станала още по-хубава Heart Eyes
Мушенце, Максим е невероятен, и тези сини очи  Heart Eyes оххх кога ще се кротне мойта дивачка, че да дойда и аз веднъж спокойна на някоя среща
Марта   bouquet уникална си!
Луси, да знаеш че Венци има сериозна конкуренция в лицето на Симона  Laughing Да вземем да ги срещнем двамата и да ги оставим да се навикат едно хубаво, може пък да мирясат Joy

# 128
  • Мнения: 22
Ей, така като ми похвалите детето и едно медно като ми стане  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes МНОГО ВИ МЕРСИ  Blush Heart Eyes

Хоупче, веднага паля метлата  afwitch и ида.... с Максито разбира се. И къщата ще наредим, и Фифо ще омачкам :

Луси, появяваш се само да загатнеш нещо и гледай какво става, затрупаха те с въпроси. Ади казвай какво става У вас Simple Smile

Гери, и аз чакам да кажат кой с какво захранва.... Сърбят ме и мен вече ръцете. Стига съм му правила торти, дето не яде детето. Да забъркам някое пюренце, поне и то да разбере от моите   chef умения Simple Smile Но с тези разходки сутрин и вечер, май и готовите пюренца ще играят главна роля Simple Smile

Сватя
, не се кахъри. На последната среща виж какво ангелче беше Симонката Simple Smile Сега нещо не е на кеф детето. Ти не си скуби косите.... По-хубава си с коса Simple Smile А и като сме по-голяма група е по-яко, все някой ще се разреве, ама кво ти пука. Питай зайчето дали не се редуват, ту Максим, ту Андреа... и кво от туй  Crossing Arms

Къщичке, ти само каша ли си давала или и пюре? И кашата следобед ли я даваш, или на обяд?

# 129
  • София
  • Мнения: 293
А, добър вечери от мен  Wink
Хоупи, покажи снимки на новия дом бе душко, много, ама много искам да ти завидя  Crazy Hug

Максито и Габи са страхотни , приличат ми на бебчета като от реклама  Heart Eyes
Гери тая чанта ми е подарък от Ларедута с един код. Виждала съм големи чанти в Джъмбо на сносни цени  Peace

Нашата кола е комби и събираме всичко та даже има и още място  Mr. Green . Купихме я когато разбрахме , че съм бременна с Елена.  Предишната  беше сузуки балено (багажника и е като на пежо 205-6) и пак си се побирахме ..... ама трудно. Една година ходихме на море аз, ММ, една приятелка и Алекс. Бяхме взели преносимата кошарка, количката , надуваема лодка, помпа за лодката, около10 кърпи, джапанки дрехи, .......  ooooh!  Laughing . Как успяхме да набутаме цели багаж и нас  до сега се чудя  Whistling

Хора защо толкова бързате с това захранване ?? Какво ли питам, то и на мен първия път ми беше голям мерака та едвам изтраях до 5-ия месец. Тоя път ще си изчакам до 6-ия.  Wink

# 130
  • Мнения: 1 130
Ето и една бърза снимка от онзи ден

# 131
  • Мнения: 331
Ооо, какъъв сладък Павеллл  Heart Eyes
аз до сега клюкарствах с МногоИменната и вече всичко знам , но няма да ви кааажааа  smile3534

# 132
  • Мнения: 1 328
Здравейте, момичета  Hug
Ние скоро се прибираме от море, а искам още почивка Simple Smile
За захранването - нали знаете, че има опция да не се замества цяло хранене? Инфо има, а ако не ви се чете питайте Simple Smile

# 133
  • Мнения: 251
И на мен ми се струва,че Ина яде повече през ноща,от колкото през деня.То затова и на сутринта съм като изтребител.

Тая моята Ева голям Монк ще се окаже.Иска нещата да стават по един и същи начин.Например,преди винаги аз я водех на градина,а баща и или бавачката я вземаха.Но сега трябва мъжът ми да я води/аз да съм при Ина/ и аз да я вземам.Да,ама не.Реве като магаре ooooh!
И сутрин трябва да станем в ранни зори,да я заведа на градина/в повечето случай сме първи/ и с бясна крачка да се върна в къщи,за да може мъжът ми да тръгне за работа.Е,няма да я бъде Naughty

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херооооооооооооооооо....?????? newsm78
Ко?!? Mr. Green
Жива съм бе....или поне така си мисля аз Twisted Evil
За захранването - на 6 месеца ще го пробвам...какво ще стане...ще видим. С оризова каша ще го почна...това започнах и Слави. Пюретата определено ще са купени...на Хип и Гербер мисля. Слави поне с това беше. За домашни...нямам нерви а и не съм кой знае каква готвачка...та мисля да спестя на детето ужаса на моите манджи Mr. Green
Малеее Мушенце...пращам ти Боримечков да го охраниш и него...плащам дневни и Лактаната от мен Mr. Green
Бисктивкеееее....на хубаво място се отишли. Поминалата есен ходихме там...две коли народ....без деца...два дена се размазахме от път,емоции, дворци, замъци, ядене и...единствената ни вечер и пиене Mr. Green Синая е много по-красив замък от този в Бран на Дракула....апропо незнам дали си чела но този в Бран замък е най-малко ползван от Влад Цепеш /Дракула де/ но най-много запазен. Там си споням имаше една табела - не храни мечките ахаххах...т.е видиш ли - бягай Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Лусито и Хоупова....клюки искам и аз Crossing Arms иначе..бан и къш Mr. Green кво е това писане по нощите без...мен Twisted Evil
dessince много сте хубави  Hug
Последният ден на онази с много имен в Стара Загора пихме кафе с тях и Мариета....аууу да похваля Мариса каква беше накипрена и фешъннн....просто онемяхме с Лусито по розАвите и гащи Mr. GreenХоупова...кво като си Канон Heart Eyes чакам снимкове на новата къща и френските джамове...да не идвам да ги гледам наживо Mr. Green
АЗ пък да се оплача, че вчера се разправях с боите за новата ни къща...станали еднии...с по-два, три тона по тъмни от това което поръчахме...та вчера ходих...в крайна сметка ще ни направят нови на друга машина...от тях разбира се без да плащам нищо и дано наистина станат тази, които исках Tired Трябва днес да отида иза проекта на детската стая на диванетата....че ми правят проект...да видя тоз младеж ще може ли да изпълни изискванията ми...че аз съм една проклетаааа Twisted Evil Mr. Green
За Боримечков - нещо се нерви тези дни..дали са зъби newsm78 Иска на ръце...ама не му се оттдава много де ахахха И все право да стои...абе почини бе дете...като проходиш после ще искаш да сядаш ама няма Tired Проклетия такава Twisted Evil на баща си прилича Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт