Пръстите ми се сбръчкват!

  • 23 483
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
То няма проблем да държа тампончето с пръсти, но това не е такова лосионче... Което да се напоява в тампон или памук. Кремообразно е, гъсто и трябва да се втрие хубаво в кожата. Ако го сложа на тампонче - ще попие и ще похабя половината флаконче само по тампони.
Затова ми е по-трудна задачата и се чудя Simple Smile Май само ръкавици останаха като вариант.
   

Попитах кой точно е лосиона,защото и аз го ползвам ,но моя не отговаря на горното описание.  Thinking Моя е съвсем обикновен течен лосион,който нанасям с памучно тампонче,просто обтривам кожата.  newsm78

# 16
  • Мнения: 1
И аз да се включа,че ползвам активният лосион и се чудих какво ми става #Crazy
Благодарим за темата момичета,ще търсим друг начин на го нанасяме,макар че по-лекичкия ми понасяше повече май Thinking Thinking

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз да се включа,че ползвам активният лосион и се чудих какво ми става #Crazy
Благодарим за темата момичета,ще търсим друг начин на го нанасяме,макар че по-лекичкия ми понасяше повече май Thinking Thinking


А какъв е при теб лосиона? Виж горния пост. Peace

# 18
  • Мнения: 3
Ако лосионът има спирт или друго сушащо вещество- то и пръстите ще пострадат. Явно е много силен! newsm78

# 19
  • Мнения: 147
Същият проблем и при мен ,.,,, ползвам активния крем на Акне Аут в комбинация със салицилов спирт (1%) и крем Пали. Какво да ви кажа...показалците и на двете ми ръце от вътрешната страна са в окаяно състояние, слагам крем за ръце за хидратиране и така ..

# 20
  • Мнения: 1
Не мога да повярвам! Влязох за да видя защо ми се сбръчкват пръстите от допир с вода, а от 3-4 дни използвам Биотрейд Лосион Актив. Явно е точния отговор.  Shocked

# 21
  • Мнения: 1
Мислите ли,че НЕЩО което разяжда кожата на ръцете Ви ,която е свикнала с много и по-агресивни дразнители ЩЕ ИЗЛЕКУВА ЛИЦЕТО ВИ ?? !!

# 22
  • София
  • Мнения: 426
и аз попадам в тази група с активния лосион за акне и гъбясали,напукани та дори и леко пожълтяли ръце,чак не ми се вярва но е факт и то само на дясната ръка защото с нея държа напоения с лосион памук

# 23
  • Мнения: 0
Мислите ли,че НЕЩО което разяжда кожата на ръцете Ви ,която е свикнала с много и по-агресивни дразнители ЩЕ ИЗЛЕКУВА ЛИЦЕТО ВИ ?? !!
ДA, действа! Няма нужда от този тон. Всеки сам си преценява.  Naughty И аз имах проблеми с ръцете (по-точно с дясната  Confused), когато зимата ползвах Acne out, но за 3 седмици лицето ми се подобри значително. После го спрях и минах на крем Здраве и сега съм супер доволна от резултата.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 339
Както и момичето по-горе също търсех обяснение, влязох да видя какъв е проблема и решението тук, и о - Изненада - И аз ползвам Биотрейд. Сега ще се пазя повече и повече крем за ръцете

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте! Вече търсех какво ли не решение на въпроса и се оказа, че причината пръстите ми да приличат на стари сбръчкани маслини е именно въпросния продукт! Благодаря за темата и за това, че ми помогнахте да открия отговора! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте!
И аз имам същия проблем -гъбясване на пръстите на ръцете при най-лек допир с вода.До сега четох из форумите и установих ,че състоянието ми се дължи на използваната от скоро козметика на BioTrade.Много съм доволна от козметиката,използвам активния лосион Acne Out,но явно ми влияе някак на ръцете! Wink Simple Smile))

# 27
  • Мнения: 1
Не мога да повярвам! Влязох за да видя защо ми се сбръчкват пръстите от допир с вода, а от 3-4 дни използвам Биотрейд Лосион Актив. Явно е точния отговор.  Shocked

+1

# 28
  • Мнения: 1 483
Май трябва да го напишат на опаковката с удебелени букви като страничен ефект.  Laughing
Впрочем, последната седмица и моите пръсти стават така (без да се белят), но не ползвам продукта.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 776
Имах същия проблем с пръстите на ръцете ми и реших да потърся някаква информация по въпроса. Направо зяпнах- и аз ползвам същия лосион. Радвам се, че ряазбрах, но наистина прозводителите трябва да го напишат на опаковнката, доста неприятно усещане.

Общи условия

Активация на акаунт