КГБ = Клуб на Готините Баби - 114

  • 36 876
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

Добър ден и от мен!
Жабче, чудесна тема,както винаги! Дано я изпълним само с позитивизъм!
За срещата - няма да гласувам - свободна съм и на двете дати, бройте ме.Съобразявам се само с финансовата страна,но на седмо число майка взема пенсия, а на 14-15 - аз аванс, така че ще се справя.
Тути, благодаря за поздравите към щерката - ще й ги предам!

# 16
  • Мнения: 814
Етооооо съъъм  Hug Hug Hug!
Да ни е честит националният празник! Нека Съединението да е единозначно с приятелството ни в КГБ! Да сме съединени с приятелство, обич, споделяне на проблеми и решаването им, да бъдем единни в добро и лошо Heart Eyes! И повече да е Доброто!
Жабче,   bouquet Heart Eyes за прекрасната тема, благодаря ти, скъпа! Винаги си на най-високо ниво!
Прочетох ви, но няма да пиша за всяка от нас, радвам се на доброто за всяка, съпричаствам в проблемите на всяка от нас, палцестискам да ги решавате бързо и в най-добрия възможен резултат! Защото ви обичам, мили приятелки!
Приготвям се за пътуването до София след два часа, ще бъда с Емка три дни, а после в събота заедно към Плевен - ще отбележим рождения ден и юбилей на сватята!
На въртележката съм - приготвям силна храна за свеки, че е със силна анемия, тревожа се, че скъпият ще бъде на работа, че трябва да го посещава и по три пъти на ден... Не е оплакване, споделям ежедневието, което ни следва както всеки, който се грижи за възрастен родител!
Много се радвам на импровизираната среща на софиянки, гушнете се една друга и заради мен, нали знаете, колко ми се иска да съм с вас Cry!
Пуша ядно една електронна цигара, която сестра ми ми подари, но си е "бебешка залъгалка", за срещата - бройте ме за датата, на която ще съберем болшинство! Искам да се видя с вас, да си поговорим, да се разнообразим, Трявна е толкова красива! А най-красива е, когато  красотвата й е споделена с приятели!
Гушкам вас, дечицата и внучетата ви!
Дано успея да ви чета и да се включа, докато съм в София!

# 17
  • Мнения: 1 250
Сядам малко на почивка, Simple Smileпопрочетох набързо назад.

С голямо закъснение, но от сърце пожелания за здраве, успехи,добра работа ихубави семейни отношения на Мелчето.

Джили, радвам се че най сетне си нагушкала Мая Hug HugА песента която си избрала е любимата ми,казва се Хуршат хаекалиптус(еквалипсовата гора) и е по текст и музика дело на една от най известните композиторки Наоми Шемер. Heart Eyes

Маринче как е крака на Мила, нещо сериозно ли е?

Яжка пак тичаш по задачи, дай си малко почивка, поне сега е празник Hug

Танитка и аз се посмях на динозавровите разходки.В такива неща аз влизам #Crazy

Аритка, използвай посещението си в София за срещамомичетата и заради мен Heart Eyes

Къде пропадна Здравчето, не се ли върна още от морето newsm78 newsm78.

Къде са момичетата които се присъединиха последни-Тони,Бабет,Весит newsm78

Айша, браво на Ани Hug

Скаипа ми се оправи, която желае може да дрънне.

Вчера за първи път от месеци, бях на среща с бивши колеги.В разстояние на 2-3 години   излезнахме почти 30 човека, всички на ранна пенсия  и оттогава поне един път в месеца се събират "на куки и клюки".Досега аз съм ходила само няколко пъти, вчера половин час само    сме си разменяли  Hug Heart Eyes Hug и три-4 часа отминаха като 3-4 минути. Тази година, живот и здраве съм решила да бъда по редовна.Големия вече мина в преходните класове (7 кл), средния сладур е втророкласник, а малкото догодина, живот и здраве ще е първокласник.Та и баба им смята че ще бъде по свободна Grinning

Хаиде стига ми толкова почивка, и ферман написах за това време Mr. Green>На всички споменати и неспоменати весели празнични дни Hug Hug



# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Да се обадя, че вече бебчо си е у дома. Вчера ги изписаха, спаднал е на тегло само с 200 грама, и  мама е добре - силно момиче, още на 2-рия ден след операцията започна да се движи и сега съвсем е на крака - сама си вдига бебока, храни си го и сменя памперси. Помагам само за къпането.
Само с режима му нещо не можем да се разберем - по цял ден спинка, а нощес бяхме на смени до него. От днес се опитваме да го занимаваме за по 1 час около храненията, ама не става - спинка си. Довечера ще видим как ще е. Снимки още нямам, но Сончето като ги качи, ще пусна линк.
Ще ме извините, но тези дни имам прекалено много вълнения и не съм чела назад. Като се поуспокоя малко и нещата се регулират, ще се опитам да вляза в час.
На всички много  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 2 099
ЕТО СЪМ!!!
 newsm03
Идвам от "средата на Нищото" - едно морско село без обхват и нет, и съвсем без нищо друго!
И после малко Боровец - покой, зеленина, красота ...
Нямам търпение да изчета какво ви се е случило, милички!
Като влязох тук при вас - и най-накрая се почувствах у дома.
 txtloves

# 20
  • София
  • Мнения: 16 023
Здравке, добре завърнала се.
Яна, браво на бебо и мама. Оставете го да си спи детето - сънят е здраве и храна за малките.
Постепенно ще си нагласи режима. Моя племенник и до сега будува нощем и пие мляко 3 пъти.
Пробват да го откажат, за да му почине стомахчето, но не се лъже. Не приема нито чай, нито вода, нито нищо освен мляко.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 177
Търся ви, търся, а то - имало нова тема.

Гласувах за 8-9.

Днес децата бяла на късен обяд, че и аз да хапна като бял човек. Иначе само чупвам по нещо, сама нито ми се прави нещо ,, нито има смисъл. Та затова не можах да дойда на срещата.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 739
   Ето съм!Бях на среща с Дидиа.Беше много хубаво,но малко.Побъбрихме си и се разделихме...
    Здравче,добре си дошла,отпочинала и бодра.И стягай багажа за Трявна!
    Яна,бързо ще си създаде режим бебо.Само дано си има кърмичка!За къпането имате ли шезлонг? Много е полезен.Браво на Соня-герой е!
    Каролинче,ти още не знаеш,но си ми опора в ремонта.Мисля си как ще ми дойдеш на гости другото лято.Само дано успея да свърша каквото съм намислила.За сега всичко е нагоре с краката.
     Днес се присетих за Гъбката.Тя нали се върна от почивка,къде изчезна пак?
    Гъбке,стягай се за Трявна!
    Утре ще ми монтират два прозореца и ще ми копаят канал за нов /само мой/водопровод.Който не се сеща навреме/миналата година/сега пак ще копае...Ама,луд умора няма...
   Приятна вечер!

# 23
  • Мнения: 1 065
Ехооо, ето съм Simple Smile.
Вечеряхме, оставих мъжа ми да оправя масата, а  аз тъй като си пийнах  две чаши биричка с вечерята, се опънах на кревата да храносмилам. Полага ми се, нали- миналата нощ не съм спала, бях на работа, а от сутринта съм   ,,фирма Василка'' в къщи Simple Smile( така казва един от мъжете-колеги, когато ни накарат да си чистим съоръженията. Как той, големият специалист, ще бърше прах и мете помещенията с апаратурата Simple Smile Simple Smile).
Докато дойдат децата у нас, в къщи не трябва да има и косъмче от котарака, всичко трябва да се препере и забърше-и така... фирма Василка Simple Smile действа с прахосмукачката, парцала и пералнята Simple Smile.

Каролине, аз много харесвам ИЩАР. Може би от 4-5 години ми е любимка. Тази е една от любимите ми нейни песни. Ако вярвам на превода в ютуб, и във в-бокса, песните са с много съдържателен текст, но и само музиката ми стига за да ме разчувства. Лятото, когато и бяха концертите в БГ, бях в Турция, а много ми се щеше да я видя и чуя на живо.

Здравка-Мравка, кого виждат очите ми Simple Smile Hug. Добре си дошла при нас.

Iana 131, браво на бебе Виктор и майка му. Нека си спинка бебока , това му е ,,работата'' сега -да спи и яде и да расте.

Аритка, хубаво изкарване в София. За жалост, няма да ми остане време за среща, но се надявам да се видим в Трявна ( дай БОЖЕ!)

Маринка, в последно време,  нещата при мен хич ги няма. Живи и здрави сме, но на всякъде ,,удрям на камък''. До преди месец много си харесвах и работата, и хората с които работя-сега се замислям струва ли си неудобството с пътуването и отделянето ми от семейството.
Ще изчакам може би още месец и трябва да взема решение, какво да правя, но вече почти не виждам дори една причина да продължа да живея по стария начин.
 
Хайде, софиянките, Simple Smile Heart Eyes, казвайте как мина празничната среща. Аз нищо не разбрах от празник, дано на вас ви е било празнично.

Стига за сега.
Малко довършителни работи, после къпане, и в леглото, а утре -опять с начала.
Ако не ми се доспи много, преди лягане ще ви наобиколя пак.
Хубава вечер!

П.п.-  И аз съм един чукча -писател Simple Smile, докато напиша всичко вие сте ме преварили с 2 отговора.
Яжка, само двете ли бяхте на среща? Ама и това е нещо, а хич...като при мен.
Римар, знам, че е демотивиращо, когато няма за кого да правиш нещо, когато няма кой да оцени старанието ти, но не се изоставяй, храни се и се грижи за себе си.

Свършвам, ЛЕКА.



# 24
  • София
  • Мнения: 2 672

Добра вечер, дами!

Ето ме  пак съм тук!

 Здравче, добре си се завърнала. Важното е, че си се откъснала от ежедневието на далечно и тихо място, пък после и балкана... Надявам се, че си изкара прекрасно.
Аз тази година не мога да се оплача - лятото ми беше чудно. Какви ли не емоции изживях - все хубави, де. Дай Боже, все така да ми върви. Сега ме чака работа и то сериозна. От понеделник съм на работа при Мила. Покани ме да й помагам и аз не мога да й откажа. Та тъй, нова работа и нови отговорности. Ама се надявам да влеза бързо в релсите, нямам избор.  Laughing

Джили, щом си вътрешно убедена в нещо, то рано или късно ще го направиш. Поне при мен е така - колебая се, колебая, но като взема решение връщане назад няма. Желая ти успех!  Hug

Яжка, добре, че сте се видели с Дидия. Аз, както ти казах по телефона, с Влади се съобразявах. Той днес спа от 14.30 до 17 ч.  И после един кисел, една го успокоих - мрънка, реве. Дойде после и майка му, та до сега вилня. Вече е в леглото и спи. Яжка, изгони ли твоя квартирант отгоре, дето тропа и лопа.  Joy

Кари, още онзи ден й казах на моята дъщеря да пие нещо противоалергично, но не ме е послушала и вчера, и днес кракът й все по-подут става и зачервен. Днес й се накарах като я видях и тя чак сега отишла при познат лекар - и естествено силна алергична реакция. Били са й урбазон, мазали са я нещо и продължава с пиенето на противоалергични хапове.

Яна, бебока ще си направи режима сам. А сънят, както казва и Айша, е здраве.

Айша, браво на твоята Ани. Тя става все по-добра.  Peace И много опит трупа с тези участия. Браво, браво!

И аз се бях сетила за Гъбчето. Сутринта например нямаше кафенце. Къде си Гъбче, къде забягна пак? Много работа ли те затрупа?


Лека ви нощ!






# 25
  • София
  • Мнения: 16 023
Нали бяха почивни дни - Габката сиурно са ходили някъде.
Утре като почне работата и ще се обади, предполагам.
Пък и може да са си взели отпуска, да станат повече почивните дни.
Марина, хубаво трупа опит Ани. Но и ако реши да хапне нещо - цена няма да има.
Прибра се, подстрига Пламен с машинката и сега е на комп. Вече 3ти път я моля да дойде да хапне - да съм чакала. Превърна ми живота в чакалня.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 177

Да сервирам днес кафето



лека седмица на всички - поне е къса Laughing

# 27
  • Мнения: 549
Охооооо,в нова тема сме.А аз ви търся в старата Hug
Жабче,благодарско на теб и на тези ,който ти помагат.Както винаги темата е много хубава.
Римарче,благодаря и на теб за закуската.
А от мен едни банички Снощи си ги харесах от готварския форум и тези дни ще ги направя на мойте"прасенца"
хайде и по айрянче

Спорна седмица и от мен.Ние отиваме отново на тренировка.

P.S. честито на всички който са имали повод за празнуване.Бъдете здрави и много сбъднати мечти.

# 28
  • Мнения: 1 065
Добро утрооо!
И банички, и кейк, и кафенце-благодаря, благодаря на ранобудниците  bouquet
А колко обичам да ям такива нещааа, не е за разправяне, но всъщност съм на едно ,,голо'' кафе (не съм кафеджийка и до скоро го пиех с мляко и захар за по-вкусничко, но мляко не винаги  имам, а и кантара хич не ми е приятел, та казах ,,край'' и започнах поредната промяна в живота ми.То при мен така стават нещата, дълго мисля, но взема ли решение, връщане назад няма..

Хо,хо Simple Smile, днес съм за завиждане-почивен ден ми е Simple Smile Wink. Да, да, само където и днес съм ,,фирма Василка'' Вчера не обясних, на несещащите се - преди доста години, една от първите фирми за почистване по домовете и общ. сгради се казваше така, на името на майката на собственика и.

Имам да изчистя още няколко шкафа в кухнята, заедно със съдовете в тях, миене на баня с почистване с белина на разните работи вътре, и за десерт нещо по  -приятно Simple Smile-гладене на две перални дрехи.

Но има време до довечера, а довечера-чантичката на рамо, гадния компютър на Митко, който заедно с разните кабелаци и чантата тежи поне 5 кг ( без майтап, наистина е толкова-много е стар и тежък) и отново в КЦ , защото утре съм първа смяна. Ще видим само до кога ще е така, всяко нещо има начало и край, макар, че на 50 и кусур години е малко трудно за преобръщане на стереотипите, но пък-защо не.
Чакам да ви видя за да поговоря с вас, още не съм задействала нещата, че този месец ми е много натоварен, но е навремило. 

Свърших кафето и ставам. Днес съм си сама работник и шеф, та по-често ще си давам почивки ( и аз съм хора Simple Smile), но пък трябва да оставя вечерта всичко в ред.
Хубав ден на всички !

# 29
  • Мнения: 2 099
Добрутро, сладурки!
Много си ми е хубаво сред вас...
Мислех сега да чета, да пиша, да рапортувам. Ама ме спешиха да тичам за бележка от личната лекарка, че Йоан е здрав и могат да го вземат на "гадината" #Cussing out #2gunfire Sick
А той, горкият, квичи и не иска Sob

Общи условия

Активация на акаунт