Как се справяте с гаденето?

  • 1 556
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 071
Предишния път като бях бременна и аз направо умирах.Не можех нищо да ям,повръщах само при вида на храна,дори и от вода.Слагаха ми инжекции,пих хапчета-нищо не помогна.Накрая влязох в болница ,бях на системи,и аз свалих 2 кг,но после всичко мина.
Следващия път като забременях ми помогна пепсито,което иначе не обичам.Пиех и едни хомеопатични,но ги забравих...
Сега отново ми се гади зверски,пия кола но тоя път нещо не помага.
И на мен ми се гади предимно следобед и вечер,но като хапна ми минава поне засега...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 182
Цитат на: lilita
Аз щях да умра от това гадене Imp . Не че повръщах толкова, но беше 3 месеца нонстоп - и сутрин, и обед, и вечер, и през нощта. Това беше по-зле от самото раждане Twisted Evil И бях като парцал, не можех да се мръдна от леглото, спях по 18 часа, хубаво че ми даваха болнични. Накрая вместо да кача нещо, бях свалила 1 кг. Ама мина, търпение му е майката! Sunglasses

И аз бях така. Дадоха ми Деган, за да ме облекчи, но той се взима само три пъти на ден, преди храна. А аз през целия ден бях зле. Чудех се вече дали някога ще ми се върнат вкусовите усещания и дали ще изпитам удоволствие от храната. Но оцелях. Така че - не се отчайвай, ще мине! Дано е по-рано...

# 17
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Изглежда има доста по-безнадеждни случай от моя Sad Искрено съчувствам!
Засега като започне да ми се гади хапвам нещо солено и се оправям, но това е на всеки 3 часа и започва веднага след като стана в 6 сутринта та чак до вечерта.  Embarassed Страхувам се че ще напълнея много Sad  Когато решихме да правим бебе спрях цигарите и ги заместих със сладко и доста бързо качих 2-3 кила още преди да забременея. УЖАС! Успокоявам се с това че сега въобще не ми се яде сладко, дори ми става лошо от него! Странно  ... преди не можех да живея без да хапна сладичко поне веднъж на ден.

# 18
  • Мнения: 419
На мен ми бяха изписали капки Vomitusheel. Помагат много, но се пие само 3 пъти дневно. Беше ужасно, намразих всички любими храни и бирата, за разлика от първата бременност този път не си намразих парфюмите( за щастие) .Защото предишния път се принудих да ги изхвърля.

Общи условия

Активация на акаунт