Покажете си детските стаите - тема 14

  • 82 948
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 692
И аз чакам Икея-та  Peace

# 31
  • Мнения: 220
Записвам се, за да ви следя, защото този месец започвам ремонт и обзавеждане на стаята на ситния решила съм да има голям гардероб-широк около 3 м и висок до тавана, легло тек и половина, секцийка за книжки и работна маса...засега цветовете са бяло и синьо( гръцки стил  Grinning) Надявам се да допълня идеята в най-скоро време  Crazy

Какво мислите за фототапет в детската стая, например този http://www.e-domko.bg/product/2429-tropical-beach.html

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 15:30 от Малта

# 32
  • Мнения: 1 167
c-mira и ние бяхме тръгнали да боядисваме стените в оранжево, но не ни хареса. Някак подтискащо ни подейства. Сменихме цвета с бледо жълто.

# 33
  • София
  • Мнения: 561
У нас сега в хола е оранжево, ама ми стои тъмно, то като цяло и стаята си е малко тъмничка, но се чудех дали белите мебели няма да компенсират светлината.

Икеа я чакам отдавна, ама няма да се блъскам в навалицата Simple Smile

# 34
  • Мнения: 186
Ами не се лепят шаблоните.Аз ще съм твореца и мисля да използвам дунапренена гъба с много малко боя.Евентуално ако ги залепя за стената може би няколко пъти да ги повторя,за да нанасям малко боя.
Хубавото е че имам още от боята с която са боядисани стените.

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 795
... Вие твърди матраци ли купихте за децата си?
...

Аз взех средно твърди матраци за децата.

lorini , ако може в заглавието да уточниш, че темата е за детските стаи.  Laughing

А защо въобще се препоръчва за деца да са твърди матраците? На мен например не ми е удобно на твърд матрак,и ако съдя за бебето според себе си-не знам. А трябва да вземем тия дни бебешки матрак и един единичен с подматрачна рамка.
Някой ползвал ли е матраците на Икеа?

# 36
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
запис   Peace

# 37
  • Мнения: 1 883
... Вие твърди матраци ли купихте за децата си?
...

Аз взех средно твърди матраци за децата.

lorini , ако може в заглавието да уточниш, че темата е за детските стаи.  Laughing

А защо въобще се препоръчва за деца да са твърди матраците? На мен например не ми е удобно на твърд матрак,и ако съдя за бебето според себе си-не знам. А трябва да вземем тия дни бебешки матрак и един единичен с подматрачна рамка.
Някой ползвал ли е матраците на Икеа?
Някъде четох,че понеже по цял ден пишат и са прегърбени се препоръчва да спят на твърди матраци с цел изправяне на гръбначния стълб. Thinking

# 38
  • Мнения: 19 272
Значи твоят стария матрак е еднолицев, по това както си го описала. И ако е така трябва отделно да си вземеш подматрачна рамка и матрак.
Мимка, благодаря ти за отговора! Аз мислех, че е с подматачна рамка. Върти ми се из главата, че като поръчвахме ме питаха, но аз като не бях наясно и кой знае какво съм поръчала.
А такава подматрачна рамка сигурно мога да поръчам в Тед,нали?

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 795
Значи твоят стария матрак е еднолицев, по това както си го описала. И ако е така трябва отделно да си вземеш подматрачна рамка и матрак.
Мимка, благодаря ти за отговора! Аз мислех, че е с подматачна рамка. Върти ми се из главата, че като поръчвахме ме питаха, но аз като не бях наясно и кой знае какво съм поръчала.
А такава подматрачна рамка сигурно мога да поръчам в Тед,нали?

Можеш:
http://ted.bg/eshop/?act=categories&selected=5

# 40
# 41
  • Мнения: 447
Записвам се и аз. Благодаря за темичката!

Ние вече си поръчахме мебелите за детската стая, като ги монтират, ще кача снимки.  Peace

# 42
  • при моите любими
  • Мнения: 2 511
Moмичета и аз да се запиша. До скоро имахме бебешка стая, но вече малкото ми момиченце е кака и ще сменям част от мебелите и аксесоарите. Този уикенд ще вземем новото легло, а за аксесоати ще почакам и аз за Икеа. Мисля да я посетя в делничен ден, по обяд  Laughing  И аз ще пускам снимки.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 085
Аila, а защо се отказа от този вариант? Бюрото не се ли побира там?
http://media.snimka.bg/9325/024905564.jpg?r=0

# 44
  • Мнения: 387
за шаблоните... с какво мислиш да ги лепиш върху стената...и ако ги залепиш после няма ли да падне боята, като ги отлепваш...ние като си отсичахме различните цветове с хола, се пробвахме да лепим, ама падна латекса със се мазилката...много гадно...и се чудя тая Деби Травис с какво лепеше та при нея не падаше нищо от стената...

Общи условия

Активация на акаунт