Неотразима

  • 11 202
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
По-хубава не те виждам накъде ще станеш, ама щом си рекла, че така си още по-красива...ок!!! Няма да споря  Heart Eyes Честито! Няма по-прекрасно от това една жена да е със самочувствие и самата тя да се харесва!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Хайде де, дай снимки да ти видим устните!!!
Иначе Честито!!!

Ще дам де Wink
Имайте малко търпение Laughing

# 47
  • Мнения: 2 596
Хайде де, дай снимки да ти видим устните!!!
Иначе Честито!!!

Ще дам де Wink
Имайте малко търпение Laughing
Ок, де, търпим.  Wink

# 48
  • Мнения: 1 417
Хайде, честито!
И аз откога искам да си сменя формата на веждите, ама ...ако вместо да Изпиша вежди, избода очи  Mr. Green Днес като си вървя по улиците и гледам кой как изглежда съзрях една с такива вежди, ама малко страшна ми се видя Sad
 

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз много се бях навила...Обаче за нещастие веднъж докато бях при моята козметичка, дойде едно момиче за такъв грим на устните и аз гледах как я правят, докато си седях с маската.Е, много е гадно, казвам ви SickТо си е жива татуировка, бодат с една игла...има кръв CryУплаших се и се отказах.Но си знам, че като избледнее споменът, ще се престраша GrinningМного искам добре очертани устни Flutter

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Хайде, честито!
И аз откога искам да си сменя формата на веждите, ама ...ако вместо да Изпиша вежди, избода очи  Mr. Green Днес като си вървя по улиците и гледам кой как изглежда съзрях една с такива вежди, ама малко страшна ми се видя Sad
 

Като нищо ! Sick
Ето защо е от изключителна важност къде се прави процедурата.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
И аз много се бях навила...Обаче за нещастие веднъж докато бях при моята козметичка, дойде едно момиче за такъв грим на устните и аз гледах как я правят, докато си седях с маската.Е, много е гадно, казвам ви SickТо си е жива татуировка, бодат с една игла...има кръв CryУплаших се и се отказах.Но си знам, че като избледнее споменът, ще се престраша GrinningМного искам добре очертани устни Flutter

Каква кръв ? Shocked
Няма такъва нещо. Боже господи, какви са тия касапници дето си ги гледала ?!?
Значи какво представлява от техническа страна процедурата. Поне в Дима Стил де. За другите салони нищо не мога да кажа.
Пред теб се отваря чисто нов опакован инструмент. Като момичето държеше да гледам докато го разопакова. Самият инструмент е като химикал, но накрайника е по-скоро като четчица.
Първо се очертават устните с обиктовен молив; Това беше най-продължителната част имам чувството. Дълго и прецизно ги очертава, така, че да са напълно еднакви и добре оформени. След като ги видях накрая и одобрих, ме намаза с упойка и ми сложи една лепенка на устинте с която престоях известно верме. И чак след това с четчицата - цък-цък-цък. Пак казвам - няма болка, само боцкане от време на време.
Това е. Но за кръв и дума да не става.

# 52
  • Мнения: 3 576
Додооо, изчака ни се чакането, айде давай снимките  Laughing

Утре имам път към района и мисля да мина през Дима стил да разпитам на място и да видя за кога могат да ме запишат. Нали студиото е това м/у Руски паметник и Македония?

Но не и преди да ти видя снимките  Sunglasses

# 53
  • Мнения: 1 639
Много ме заинтригува този грим  Flutter . Но за веждите ми е любопитно как стои  newsm78  , аз не си ги ридувам и не знам дали ще се харесам с рисувани , пък било то и прецизно  Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно така, Додо, процедурата е същата и в моя салон!Едно към едно Simple SmileИ при тебе е имало кръв, но не си виждала - нали лежиш на кушетката и момичето те боцка под едно голямо гледало.Таз девойка, дето аз я гледах, също не разбра, че й тече кръв.Е, то не е някаква струя зверска - просто убеждане/четчицата, за която говори всъщност е остра и те боде - за това се слага и упойката/, нормално е да има малко кръв, все пак устните са много добре кръвоснабдени.
Както и да е, не е толкова страшно, просто аз съм шубе hahaha

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Точно така, Додо, процедурата е същата и в моя салон!Едно към едно Simple SmileИ при тебе е имало кръв, но не си виждала - нали лежиш на кушетката и момичето те боцка под едно голямо гледало.Таз девойка, дето аз я гледах, също не разбра, че й тече кръв.Е, то не е някаква струя зверска - просто убеждане/четчицата, за която говори всъщност е остра и те боде - за това се слага и упойката/, нормално е да има малко кръв, все пак устните са много добре кръвоснабдени.
Както и да е, не е толкова страшно, просто аз съм шубе hahaha

Не, не лежах, а седях. Възможно е и да е имало нещо, но все ми се струва, че щях да го видя. Защото след всяко боцване минаваше с памуче със спирт, на което нямаше нищо. А него го виждах добре Simple Smile Дори и да е имало нещо, то е било толкова малко, че дори не се е забелязвало на пръв поглед Simple Smile А пък и наистина това не е кой знае колко фатално.
Ти като написа, че е текла кръв, аз си представих, едва ли не, че е шуртяла Mr. Green

# 56
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Уф, край, Додо, запали ме здраво. Тъкмо се чудех какво искам да ми подари любимия съпруг за Коледа. Давай само рекламните материали да гледам и звънкам да си запазвам час в Дима Стил.
Радвам се за теб че си се решила на тази стъпка изведнъж и си останала доволна от резултата. Честито.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Додооо, изчака ни се чакането, айде давай снимките  Laughing
до колкото си спомням татусите (а това е на този принцип нали newsm78) се обелват в началото, явно трябва да почакате да се обели сухата кожа от устните на Неотразимата* и тогава да ви пусне снимки, че сега не вярвам картинката да е чак толкова красива

Неотразимата* - написано искрено и без ирония, ето ти нова лична титла  Flutter

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Додооо, изчака ни се чакането, айде давай снимките  Laughing
до колкото си спомням татусите (а това е на този принцип нали newsm78) се обелват в началото, явно трябва да почакате да се обели сухата кожа от устните на Неотразимата* и тогава да ви пусне снимки, че сега не вярвам картинката да е чак толкова красива

Неотразимата* - написано искрено и без ирония, ето ти нова лична титла  Flutter

 Laughing Laughing Laughing
Да, напълно си права. Първо кожата стоеше напукана/ по-скоро, като изсъхнала от студа/, а сега има леки корички само по контура. Но не стоят като кори на рана, а по-скоро като по-тъмен молив за устни. Вече от единия край са паднали. Така, че предполагам до ден -два ще ви пусна и снимките 4470

# 59
  • София
  • Мнения: 2 356
Dodo, а може ли някакви телефони на студиото, или пък координати да пуснеш.  Ах, как се запалих, особено като написа, че отварят игличката пред теб, съвсем ме убеди.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт