Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2011, 16:35 ч.

Мъжът ЛЪВ!

• 58 133
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
Здравейте!
От скоро излизам с едно лъвче(аз съм везни) и нещата за сега са добре. Притеснява ме факта,че малко е прикрит,наистина почти нищо не казва и не е особено от разговорливите,дали това може да се дължи на това,че все още сме в началото и се опознаваме?

# 136
Какво е мнението ви за мъж Лъв с жена Лъв?

# 137
Вечен конфликт. Всеки гледа да се налага и не отстъпва. Бившият ми е лъв, настоящият също.

# 138

Лично моето мнение е все едно аз да съм с представител от моята зодия, не...благодаря, това е като да се гледам в огледалото, имат нужда от противоположност. Лъв и Лъв, два силни характера които в определен момент единият ще трябва да отстъпи, а другият да води парада. Трудно е. Иначе имам такъв приятел които приятелката му също е Лъв, щастлив е, секса е хубав по-думите му и за нищо не се карат. Лично за мен това последното, не  е добре.
За мен двойки които не се карат не са за възхищение, а за оплакване защото там няма страст, има покрити неща и нещо не  е както трябва в отношенията. Аз предпочитам да се караме, да ни минава бързо и да има огън и страст във връзката. Успех. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт