"Нямам к'во да облека" синдром ли е ?! кво ли ??

  • 8 122
  • 62
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Малко впечатления !
По повод или без, жените ни искат да изглеждат еди как си ......
ужас Simple Smile
Наблюдава се следната класическа ситуация - дрехи навсякъде из къщи ... най различни, на разни места, изваден почти целия наличен гардероб, жената се щура от една дрехостоянка на друга, гледа тъжно, размишляваааа, после пак така ..... после идва заветната реплика "Нямам какво да облека, ВИЖ, НЯМАМ "
Гледам аз, гледам и се чудя с к'во да се застрелям по-напред.
Поводът разбира се не е прием при Брит. Кралица или нещо подобно, а първият учебен ден на щерка....... аз ли нещо не вдявам или ???? ( детето е нагласено, барнато от-до )
........
Да кажеш, че мъжете не са суетни си е лъжа.
Сме и още как, има повод, има идея, има пазар, там ютии, глупости и 'сичко ни е на 6
Женското чудо не престава да ме хвърля в музиката:
Всичко е мислено-премислено, квото има е ок, квото няма е -набавено и в чудесните последни минути възниква проблем - няма обеци или обувки ( аре бе ? ), или дедазнам какво. И привиднно елементарната ситуация се превръща в чудо на чудесата ( в последния или предпоследния момент - няма значение, екшънът е същият )
.....
Та така, обикновено апокалиптичната картина на "нямам какво да облека", се осъзнава от мъжкото съсловие в цялата и прелест в малко "следпоследния" момент ....тамън разбираме ( ?!) за какво иде реч и къде би трябвало да се е сврял проблемът, надлежно се заема позицията "сега се почесвам по тиквата и решаваме проблема, ситуацията е абсурдна и решението е.... "  и се оказва , че , О , ........ , ама все пак, онова от онази камара с това от онзи гардероб и това и това .....всъщност е ТОЧНО това което имах предвид, НАЛИ ???
.......ами ......., . , ами да естествено [класическия момент в който ти иде да направиш задно салто и да си удариш гъза в тавана ]
.........
Стига излияния ! Това на някого да му е познато ?! Simple Smile
...............

ПС "Часът е 4 , а аз ..... нямам какво да облека" . последното е цитат пресен, пресен .........

# 1
  • Мнения: 3 634
Ох... и на вас не ви е лесноооо...  Laughing

На ученичката ви, да й върви като по вода... а на Мамма прегръдки и целувки... със сигурност ще намери нещо което да облече... Татти да ходи да й помага в избора!

Аз отивам да гледам как Канада бие дупето на Финландия по хокей...

# 2
  • Мнения: 1 363
за малката.. честито..
сега по темата..
споко братчет...
днес жена ми въпреки 27-те си чифта обувки (ако някой не вярва ще направя снимка на стаичката за обувки) с цялата си наглост ми заяви, че видите ли милата нямала обувки... горката - босичка ходи..
да не говоря, че наскоро и подарих два чифта спортни обувки (т.е. чисти маратонки си бяха) - и тя ми разправя, че "аман от кучи марки като бенеттон и сисли" (па.. кучи марки са..  съгласен съм.. ама поне уважение някво да го е.. си замълчи там..)
за дрехите по същия начин.. абе.. женска му работа.. аз имам 2 чфта летни дънки, 2 чифта зимни - едни кубинки, едни спортни обувки, едни официални, чифт маратонки и едни гуменки (де се скъсаха - и трябва си купувам нови)
имам 5 пуловера на кръст и едно якенце някво кучи марка пак

а сега като трявва да се пренасяме.. ами  то 100 кила само обувки... (да не казвам, че над 1/2 тон са ми компютрите и нещата около тях - ама това е за бачкане - все пак)...
уф.. аре, че и при мен скоро ще стане 4....

# 3
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Tatti
Малко впечатления !
По повод или без, жените ни искат да изглеждат еди как си ......
ужас Simple Smile
Наблюдава се следната класическа ситуация - дрехи навсякъде из къщи ... най различни, на разни места, изваден почти целия наличен гардероб, жената се щура от една дрехостоянка на друга, гледа тъжно, размишляваааа, после пак така ..... после идва заветната реплика "Нямам какво да облека, ВИЖ, НЯМАМ "
Гледам аз, гледам и се чудя с к'во да се застрелям по-напред.
Поводът разбира се не е прием при Брит. Кралица или нещо подобно, а първият учебен ден на щерка....... аз ли нещо не вдявам или ???? ( детето е нагласено, барнато от-до )
........
Да кажеш, че мъжете не са суетни си е лъжа.
Сме и още как, има повод, има идея, има пазар, там ютии, глупости и 'сичко ни е на 6
Женското чудо не престава да ме хвърля в музиката:
Всичко е мислено-премислено, квото има е ок, квото няма е -набавено и в чудесните последни минути възниква проблем - няма обеци или обувки ( аре бе ? ), или дедазнам какво. И привиднно елементарната ситуация се превръща в чудо на чудесата ( в последния или предпоследния момент - няма значение, екшънът е същият )
.....
Та така, обикновено апокалиптичната картина на "нямам какво да облека", се осъзнава от мъжкото съсловие в цялата и прелест в малко "следпоследния" момент ....тамън разбираме ( ?!) за какво иде реч и къде би трябвало да се е сврял проблемът, надлежно се заема позицията "сега се почесвам по тиквата и решаваме проблема, ситуацията е абсурдна и решението е.... "  и се оказва , че , О , ........ , ама все пак, онова от онази камара с това от онзи гардероб и това и това .....всъщност е ТОЧНО това което имах предвид, НАЛИ ???
.......ами ......., . , ами да естествено [класическия момент в който ти иде да направиш задно салто и да си удариш гъза в тавана ]
.........
Стига излияния ! Това на някого да му е познато ?! Simple Smile
...............

ПС "Часът е 4 , а аз ..... нямам какво да облека" . последното е цитат пресен, пресен .........


ъъъ аз па въобще не се чудя кво да облека, тъй като избора ми хич не е голям:) тъй че не е синдром... просто колкото повече имаш, толкова по-труден избора... аз не си спомням да съм се чудила кво да обличам...

# 4
  • Мнения: 3 205
Цитат
"Часът е 4 , а аз ..... нямам какво да облека"


Колко мъка има по тоя свят, Боже! Shocked  Shocked  Shocked

# 5
  • Мнения: 4 068
Аз пък мисля,че си е синдром.По-голямата част от жените страдат от него.И аз не оставам по-назад признавам си.
То си е кофти работа де.Мойто мъж/БАШтаткото демек/Направо пощурява като я чуе тая фраза.
Не знам защо така се получава ама в един момент от 3 гардероба дрехи и близо 15 чифта обувки/тук на Бизти жена му ме бие жестоко/ се оказва,че нищо не ми харесва и не мога да реша какво да сложа.
Признавам обаче,че като стане напечено/демек като почнем да закъсняваме/ и БАШтаткото ми скръцне със зъби и много бързичко го решавам проблема.
Ама то си е просто задължително първо да кажеш "Нямам какво да облека".Това е.

# 6
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Tatti
...заветната реплика "Нямам какво да облека, ВИЖ, НЯМАМ "

...Виж, НЯМАМ, при което с нежната си ръчичка сочи подредените като в казарма около 45 блузки, блузчици, пуловерчета и др. К'во да говоря повече Simple Smile Жива да я ожали човек. И понеже местото в гардероба вече не й стига, и в моята половина се е намъкнала гадинката малка Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 458
кaто чета направо ме хваща срам Embarassed  Rolling Eyes  аз съм същия индивид Twisted Evil  може би това е начин да прикриеме някаква несигурност Rolling Eyes забелязала съм, че винаги знам какво да облека за площадката, за работа..., но като стане въпрос за  важно събитие, среща, вечеря..... знаете : няма какво да облека Laughing  Ама, вие да не мислите, че на нас ни е лесно? Да избираш от камара дрехи и обувки.... това си е стрес! И какво по-лесно от истеричното: няма какво да облека! Това според мен е последен опит на съзнанието да помоли за помощ преди да блокира и да скапе настроението на всички присъстващи Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 769
Цитат на: renci
Ама то си е просто задължително първо да кажеш "Нямам какво да облека".Това е.

АБСОЛЮТНО задължително е!
И аз така!  Все нямам какво да облека и обуя. Ама то си е наистина така! #Milti На мен пък най-спокойно ми се отговаря: "Ами да си си купила!" Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
За сведение на тези, които смятат, че кучите марки бентон и сисли са за простаците: моите дрехи и обувки са предимно БЪЛГАРСКИ! От най-кучата марка! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 006
Абе, да си кажа и аз не се разли4авам от другите мами,а и от вси4ки жени ,който познавам Grinning особено сега откакто съм в "тежката категория" Embarassed Горкото мъж ,ве4е се обли4а преди мен,грабва малката (която също е готова) и слизат в колата да си се забавляват,а аз "горката'' си истериасвам ,но понеже няма на кой да се оплаквам,се превеждам в ред много бързо Laughing

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Tatti, много ме разсмя постингът ти. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Но това си е жива истина. Жените гледат да не повтарят дрехите, после въпросът е как да ги съчетават, накрая се стига до избора на чанта, обувки.... Някакси не можем бързо да се решим.   Thinking Чудя се, как това нещо го правят мъжете. Моят мъж има също много дрехи, по броя на обувките също почти ми прави конкуренция, но никога не казва, че няма какво да облече Confused  Twisted Evil   33uu

# 11
  • Мнения: 429
И аз мнооого се смях на темата , защото погледнагх нещата от страни . И те били наистина смешни Simple Smile
При мен също го има до една степен сингрома : " нямам какво да облека " , но мен ме " спохожда" по-раничко . Още докато мога да пообиколя магазините ,ч е иначе нищо не мога да направя по въпроса . Сега вече мама не ми остава време много за шопинг и си ходя с дрешляците , които вече ми са гооолемички , ама какво да се прави ,ч е трудно ми стават дрехи , само за теенчета , а костюми имам един , два и то шити .
А иначе мания са ми шаловете , все нямам подходящия и тати се нерви ...

# 12
  • Мнения: 6 320
Цитат на: NaNa
мен ме " спохожда" по-раничко . Още докато мога да пообиколя магазините ,ч е иначе нищо не мога да направя по въпроса .


 Laughing  хе хе
То и мен ме споходи овреме.... в събота наобиколих магазините и си купих панталон... беше ми с една идея по-дългичко та в неделя ми го подгънаха и всичко беше на 6... И за блузата уж бях взела решение още тогава, ама откъде да знам, че ще е толкова топло  Rolling Eyes
По-скоро, с присъщият ми/ни късмет очаквах днес да вали пороен дъжд... а той  щял да започне от утре... дъждът де.
Та си представих как с приготвения от мен тоалет се гъчкам в класната стая с още 20-тина деца и поне 40 придружаващи ги родители, баби, дядовци и сие и  Whistling

Но... по-важна беше малката първолачка, а тя си беше изтупана, сияеща и щастлива... та и аз покрай нея.
Шмугнах се в първата пасваща към панталона по-тънка блузка и... с бодра крачка, почти закъснявайки се внесохме в двора на училището.

# 13
  • Мнения: 351
Ооохххх!!! Sad  Sad  Sad
На всичкото отгоре и моите дрешки взима.Добре поне,че си пръцкам в гащите,та тях не ги пипа. Grinning  Grinning  Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: Mamma
Цитат на: NaNa
мен ме " спохожда" по-раничко . Още докато мога да пообиколя магазините ,ч е иначе нищо не мога да направя по въпроса .


 Laughing  хе хе
То и мен ме споходи овреме.... в събота наобиколих магазините и си купих панталон... беше ми с една идея по-дългичко та в неделя ми го подгънаха и всичко беше на 6... И за блузата уж бях взела решение още тогава, ама откъде да знам, че ще е толкова топло  Rolling Eyes
По-скоро, с присъщият ми/ни късмет очаквах днес да вали пороен дъжд... а той  щял да започне от утре... дъждът де.
Та си представих как с приготвения от мен тоалет се гъчкам в класната стая с още 20-тина деца и поне 40 придружаващи ги родители, баби, дядовци и сие и  Whistling

Но... по-важна беше малката първолачка, а тя си беше изтупана, сияеща и щастлива... та и аз покрай нея.
Шмугнах се в първата пасваща към панталона по-тънка блузка и... с бодра крачка, почти закъснявайки се внесохме в двора на училището.


Мамма, честита ви първокласничка! Да ви е здраво детето и само с шестици да се прибира! Simple Smile

# 15
  • Мнения: 8 769
Цитат на: БАШтаткото
Ооохххх!!! Sad  Sad  Sad
На всичкото отгоре и моите дрешки взима.Добре поне,че си пръцкам в гащите,та тях не ги пипа. Grinning  Grinning  Grinning

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 4 212
синдрома"нямам какво да облека" при мен не  сьществува Grinning
живее ми се по¬леко,без да се натоварвам с излишни ментални
тежести.виж, дьщеря ми(11,5 години) е успяла от някьде да я лепне тази "болест".но това е сварзано с вьзрастта, все някой някого гледа, обсьжда,....... ако пуснат нещо ново на пазара и някое дете си го купи до 3 дена най¬много вси4ки го имат.
та и при жените е така Grinning много е важно как ще те погледнат другите,ще те обсьдят(било бабите от блока или колежките от работа) Imp така ,4е това 50% си е плащане ДОМ(даньк обществено мнение) и 50% да задоволиш либидото си.

аз се обли4ам максимум за 3 минути,разбира се имам пове4е дрехи от  мьжа ми,но по¬малко от дьщерята Wink

смятам,4е добре поддьржаната жена(фитнес,бягане,кремове,масжи и пр.)изглежда добре  и в най обикновена тениска и дьнки.

аз си спомням,за сьжаление,в Бьлгария,като трьгнеш да обикаляш по магазините ,обикновено не намираш това което тьрсиш Imp спомням си нервите за всяко нещо което ми костваше да открия.ако намериш блуза за панталона¬ забрави за обувки.

спомням си миналата година лятото тьрсих сандали за детето¬ имах разширени вени на другия ден Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Teya
синдрома"нямам какво да облека" при мен не  сьществува Grinning
живее ми се по¬леко,без да се натоварвам с излишни ментални
тежести.виж, дьщеря ми(11,5 години) е успяла от някьде да я лепне тази "болест".но това е сварзано с вьзрастта, все някой някого гледа, обсьжда,....... ако пуснат нещо ново на пазара и някое дете си го купи до 3 дена най¬много вси4ки го имат.
та и при жените е така Grinning много е важно как ще те погледнат другите,ще те обсьдят(било бабите от блока или колежките от работа) Imp така ,4е това 50% си е плащане ДОМ(даньк обществено мнение) и 50% да задоволиш либидото си.

аз се обли4ам максимум за 3 минути,разбира се имам пове4е дрехи от  мьжа ми,но по¬малко от дьщерята Wink

смятам,4е добре поддьржаната жена(фитнес,бягане,кремове,масжи и пр.)изглежда добре  и в най обикновена тениска и дьнки.

аз си спомням,за сьжаление,в Бьлгария,като трьгнеш да обикаляш по магазините ,обикновено не намираш това което тьрсиш Imp спомням си нервите за всяко нещо което ми костваше да открия.ако намериш блуза за панталона¬ забрави за обувки.

спомням си миналата година лятото тьрсих сандали за детето¬ имах разширени вени на другия ден Rolling Eyes


аз мразя да купувам дрехи, обувки - абе ужас.

и ся знаете ли до къде се стигна - мъж ми ме кара насила да ходя да си купувам дрехи. сутринта, докат пихме кафе, каза че в неделя отиваме да си купя дрехи. ако отида сама сигурно ще купя на детето, а не на себе си, за тва и той идва с мен...

# 19
  • Мнения: 811
Скъпи Татковци,
Обожавам ви!!!!! Страхотно е, че в нещастието си запазвате чувство на хумор!!!
И нашият татко е нещастен дори двойно, ама нема как. То и щерката дето още е дребна и незряла знае, че с розов пантолон НЕ МОЖЕ да обуе червени обувки.
Пък и вие влизали ли сте скоро в магазин за обувки? Виждали ли сте какви страхотни модели са излязли, а жена ви още ги няма? Ми, проявете и малко съчувствие, така се стремим да се въздържаме Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 569
Цитат на: dari
... така се стремим да се въздържаме Simple Smile

...други наблюдения имам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 363
Цитат на: dari
Скъпи Татковци,
Обожавам ви!!!!! Страхотно е, че в нещастието си запазвате чувство на хумор!!!

не е чувство за хумор - а е жалката действителност Wink

Цитат на: dari
Пък и вие влизали ли сте скоро в магазин за обувки? Виждали ли сте какви страхотни модели са излязли, а жена ви още ги няма? Ми, проявете и малко съчувствие, така се стремим да се въздържаме Simple Smile


мда.. скоро влизах сам (жена ми не я пускам на такива места - щото и аз искам малко спокойствие)
и да си кажа честно - обувки - като обувки.. нищо ново под слънцето.. ама.. работим по въпроса.. сега е излязла есенно-зимната колекция.. принципно тенденцията е като модата в края на 80-те - но формите са по-изчистени - и токът е по-изнесен назад - за разлика от моделите от края на 80-те. незнам поради каква причина бежавото се е върнало на мода (т.е. късни 40 и ранни 70) но явно коУегите дизайнери друго немогат да измислят.. аз съм голям фен на женската мода (хаха не ме разбирайте погрешно) - а мъжката немога да я понасям и поради тази причина се обличам както ме кефи.. защото особено новата мъжка мода си е баш педерастка мода.. и много обичам да влизам в магазините на Макс Мара, Криция, ЛаКоста... Обичам и спортната дамкса мода - и много се кефя на Серджо Такини - който (според мен е винаги много по-напред от конкурентите му от адидас, найк, пума и т.н.)
Също така евтинжосите от Группо Бенеттон (разбирайте Юнайтед калърс, Сисли, Плейлайф, Килър Лууп етц) ми допадат много - ама жена ми не им се кефи (казва, че били марки за социално слаби)
та.. в общи линии - аз ако не купя на жена ми на година поне 3-4 чифта окувки, поне няколко готини панталона и блузки... ако не и взема и от любимата ми козметика (Есте Лаудер се казва фирмичката - правят доста качествени продукти - може и да я знаете ама аз да си кажа) и ако не и купя поне 4-5 парфюма.. е къв мъж съм?.. а уж се водя и мъж с вкус..
пък и на такава жена всичко и отива.. дали ще е с дрехи.. или без дрехи.. дали ще е със скъпи обувки за 200 евро или боса.. дали ще е парфюмирана със Булгари (друга любима марка.. нали съм патриот) или ще мирише на пот за мен значение няма.. но щом и харесва да се облича готино и да има готини обувки (над 90% в случаите се доверява на моя вкус.. почти никога не купува сама..) да се поддържа с готина козметика.. да ползва готини парфюми.. е това ми доставя удосволствие..
но... се ДРАЗНЯ МНОГО когато каже нямам какво да облека или нямам обувки.. дразня се - защото средноголям магазин за обувки и дрехи на Витош(к)а няма толкоз стока - колкото има у нас.. Да каже "нямам НОВИ дрехи и обувки" мога да я разбера (и да си дам сметка, че от 2-3 месеца не си е купувала.. нищо)
ама това "НЯМАМ" е не.. не го разбирам....
и аз нямам компютър по тази логика (нищо, че съм ги нацвъкал 6 парчета - без да броим портативните.. нямам последен модел - защото последния модел излезе миналата седмица и ако днес си го купя в понеделник ще има по-нов..)
е това трябва да се обясни на жените.. че човек колкото и добре да живе.... (хехе) неможе да има всичко, което види.. а най-тъпото е, че когато си харесат нещо жените.. го обличат максимум 3-4 пъти.. и след това е старо.. аз принципно винаги позлвам евтини марки и нося предимно джини (разбирайте дънки) и памучни пуловери (тениски евентуално) - и знам, че няма смисъл да си купя дънки Келвин Калйн за 100 евро - като мога да си взема райфъл, каррера или бенеттон за 15.. качеството.. е същото..

# 22
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Beaztie, доста си напреднал с материала относно есенните тенденции Wink Бравос, ха така! (както е казал поета)
 Незнам за социално слаби или не, ама въпросните Gruppo Benetton са ми страшна слабот всите заедно накуп - е, поне засега в БГ не се водят за социално слаби, така че си свиркам спокойно.
 Що се отнася до това, че е крайно втреме жените да разберат, че "човек колкото и добре да живее - не може да има всичко, което види" - повярвай ми такова време няма да дойде. Wink

# 23
  • Мнения: 4 458
лелеееее BeaZtiE за какво говориш бе човек????
Ако това което пишеш е вярно и практика при вас.....
Имаш ли брат Grinning  Grinning  Grinning  или добър приятел който да не е женен? Laughing
Мога само благородно..... абе, не само, Twisted Evil  да завиждам на жена ти.

# 24
  • Мнения: 1 363
Цитат на: bomboto
Beaztie, доста си напреднал с материала относно есенните тенденции Wink Бравос, ха така! (както е казал поета)


абе.. това за тенденциите е професионално изкривяване..
иначе не е прикатика при нас - а е практика при мен Simple Smile
дори когато бях в .бг винаги съм крил пари от жена ми (защото нали са общи семейни ужким) - а аз скатавам - за фонда и аз съм човек. т.е. кинти за удоволствие.. а най-голямото ми удоволствие е да взема нещо яко на жена ми..  незнам как са другите, но на мен порсто ми харесва.. единственото нещо, което немога да си позволя да купя на жена ми - без нейно присъствие са очила (слънчеви) - но отдавна съм приложил номера: "хайде да разгледаме новите цайси..." - след което тя пробва 20-тина вида - и които ми харесат - ги запомням и порсто си търся повеод да и ги взема за да и ги подаря.. а вярвайте ми.. поводи винаги намирам.. което ми напомня, че на 25 септ. сина ни става на една година.. което означава, че майка му също има празник...

# 25
  • Мнения: 3 205
Цитат
дори когато бях в .бг винаги съм крил пари от жена ми (защото нали са общи семейни ужким) - а аз скатавам - за фонда и аз съм човек. т.е. кинти за удоволствие.. а най-голямото ми удоволствие е да взема нещо яко на жена ми.. незнам как са другите, но на мен порсто ми харесва..


Супер яко. Няма да кажа "защо повече мъже не са като тебе", щото мойто гардже си е най-хубаво, ама да знаеш, че много уважавам мъже с твоя начин на мислене. Поздрави и потупване по рамото.

# 26
  • Мнения: 3 569
BeaZtiE тука акциите ти скочиха с 5 пункта братле Simple Smile Simple Smile Simple SmileИскам да ти кажа, че в този момент има поне 3, които искат да се омъжат за теб ВЕДНАГА:) Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 205
Що го лъжеш човека?

# 28
  • Мнения: 3 569
Е ако си мисли, че го лъжа, да си остави телефона, да види какво ще се случи  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 4 212
Laughing браво на ларж таткото

ох,мои4кият нали е с арменска крьв....

ама знам каде му е слабото място,пьк и така си го оби4кам Sunglasses

аз сьм с "широки прьсти",трябва да има компенсация... Wink

ама най¬голяма слабост е дьщерята ¬ не може да откаже нищо

# 30
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Julie
Цитат на: Teya
синдрома"нямам какво да облека" при мен не  сьществува Grinning
живее ми се по¬леко,без да се натоварвам с излишни ментални
тежести.виж, дьщеря ми(11,5 години) е успяла от някьде да я лепне тази "болест".но това е сварзано с вьзрастта, все някой някого гледа, обсьжда,....... ако пуснат нещо ново на пазара и някое дете си го купи до 3 дена най¬много вси4ки го имат.
та и при жените е така Grinning много е важно как ще те погледнат другите,ще те обсьдят(било бабите от блока или колежките от работа) Imp така ,4е това 50% си е плащане ДОМ(даньк обществено мнение) и 50% да задоволиш либидото си.

аз се обли4ам максимум за 3 минути,разбира се имам пове4е дрехи от  мьжа ми,но по¬малко от дьщерята Wink

смятам,4е добре поддьржаната жена(фитнес,бягане,кремове,масжи и пр.)изглежда добре  и в най обикновена тениска и дьнки.

аз си спомням,за сьжаление,в Бьлгария,като трьгнеш да обикаляш по магазините ,обикновено не намираш това което тьрсиш Imp спомням си нервите за всяко нещо което ми костваше да открия.ако намериш блуза за панталона¬ забрави за обувки.

спомням си миналата година лятото тьрсих сандали за детето¬ имах разширени вени на другия ден Rolling Eyes


аз мразя да купувам дрехи, обувки - абе ужас.

и ся знаете ли до къде се стигна - мъж ми ме кара насила да ходя да си купувам дрехи. сутринта, докат пихме кафе, каза че в неделя отиваме да си купя дрехи. ако отида сама сигурно ще купя на детето, а не на себе си, за тва и той идва с мен...


пи4ка си Laughing
и аз като изляза да купя нещо за мен се врьщам с торби дрехи за дьщерята Sunglasses

# 31
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Teya
пи4ка си Laughing
и аз като изляза да купя нещо за мен се врьщам с торби дрехи за дьщерята Sunglasses


хех, таман си мислех че съм изключение:)

# 32
  • Мнения: 1 363
епа.. вие сте виновни.. сега за 25-ти незнам какво да подаря на жена ми.. ей сега, преди да се прибера в къщи се отбих през любимата ми парфюмерия (където ползвам 15% отсъпка - ама това жена ми не го знае) и и купих армани мания - женския.. подуших и мъжкия.. естествено. ама.. това не е моят парфюм..
и сега се чудя за следващата събота - какво да подарим на женичката..
може би ще я изненадам яко - ако не и подаря нищо... какво мислите?.. дали да не направя този експреимент?

# 33
  • Мнения: 6 029
Цитат на: BeaZtiE
епа.. вие сте виновни.. сега за 25-ти незнам какво да подаря на жена ми.. ей сега, преди да се прибера в къщи се отбих през любимата ми парфюмерия (където ползвам 15% отсъпка - ама това жена ми не го знае) и и купих армани мания - женския.. подуших и мъжкия.. естествено. ама.. това не е моят парфюм..
и сега се чудя за следващата събота - какво да подарим на женичката..
може би ще я изненадам яко - ако не и подаря нищо... какво мислите?.. дали да не направя този експреимент?


 Grinning кат нищо ще се изненада да знайш....

# 34
  • Мнения: 1 807
Ей BeaZtiE, ако така си я свикнал жената да получава изненади за повжд и без ще й стане тъпо ако не й подариш нищо.
А Future pere е много прав за "акциите". Че коя жена не иска такъв мъж до себеси като BeaZtiE.

# 35
  • Мнения: 3 569
"Пичка си" - вид похвала за жена ...

# 36
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
"Пичка си" - вид похвала за жена ...


точно като "пич си" - вид похвала за мъж Grinning

# 37
  • Мнения: 365
Цитат на: Future pere
BeaZtiE тука акциите ти скочиха с 5 пункта братле Simple Smile Simple Smile Simple SmileИскам да ти кажа, че в този момент има поне 3, които искат да се омъжат за теб ВЕДНАГА:) Simple Smile Simple Smile



Повече са, повечеееееееееее..........................

# 38
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Gigi
А Future pere е много прав за "акциите". Че коя жена не иска такъв мъж до себеси като BeaZtiE.

АЗ! Не желая мъж като BeaZtiE до себе си. Ама хич не е мой тип! Oсобено в частта за покупките на предната страница !:D  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Julie
Цитат на: Future pere
"Пичка си" - вид похвала за жена ...


точно като "пич си" - вид похвала за мъж Grinning

И с тая уста се храниш после...Sunglasses

# 40
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
Цитат на: Julie
Цитат на: Future pere
"Пичка си" - вид похвала за жена ...


точно като "пич си" - вид похвала за мъж Grinning

И с тая уста се храниш после...Sunglasses


ееее аз ако знаеш кви неща правя с тая уста.. по таа логика требе да умра от глад Laughing  Laughing  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Туфи
АЗ! Не желая мъж като BeaZtiE до себе си. Ама хич не е мой тип! Oсобено в частта за покупките на предната страница !:D  Sunglasses


ако и ти си като мен.. ще умрем гладни - викаш Wink
на мен колко ми се кара жена ми, че непрекъснато и купувам разни нещица.. ама това е то женското лицемерие.. да си каже - тя че "немаше нужда" и "няма смисъл да се дават толкоз пари - имам си всичко" а ако я забравиш за 2-3 седмици и почва "нямам обувки" (лелеее това като го чуя) "свърши ми любимия парфюм"... "свърши ми кремчето за под очи" (е тея кремчета - вЕрвайте ми - са по-скъпи от хубав парфюм - разбирайте над 50 евро)... а най-много мразя репликата "аман от кучи марки като бенеттон и сисли" (май вече я казах... ама.. често ми я повтарят).. или "е.. ние сме булгари /на итл. българи/ - значи ще си вземем булгари" (тея, макарче са .ит марка са убийствено скъпи - да речем две класи /кат цена/ над армани и версаче.. това е пример)

# 42
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Future pere
"Пичка си" - вид похвала за жена ...


да.какво неясно има?

или ти се струва вулгарно?

ако не те кефи "пи4ка" мога да ти заменя сьществителното с
"гьзарка" или "жена на място".
ама на мен"пи4ка" си ме кефи Grinning



ние, жените отдавна не ползваме устите си за хранене Sunglasses
еманципацията ни нау4и да се храним мисловно,
 душата ни у4и да се харним енергийно,
а сьпрузите ни,ни хранят с любов Laughing  Laughing  Laughing

# 43
  • Мнения: 192
Цитат на: БАШтаткото
Ооохххх!!! Sad  Sad  Sad
На всичкото отгоре и моите дрешки взима.Добре поне,че си пръцкам в гащите,та тях не ги пипа. Grinning  Grinning  Grinning
Laughing  Laughing  Laughing

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Лили
Цитат на: Future pere
BeaZtiE тука акциите ти скочиха с 5 пункта братле Simple Smile Simple Smile Simple SmileИскам да ти кажа, че в този момент има поне 3, които искат да се омъжат за теб ВЕДНАГА:) Simple Smile Simple Smile



Повече са, повечеееееееееее..........................


Мдам...особено от както е сложил снимката..

# 45
  • Мнения: 1 363
Цитат на: Erica

Мдам...особено от както е сложил снимката..


хехе.. па кво ми е на снимката?
освен, че бебешока го е шубе горе.. някъв трепери.. хаха ква уплашена муцунка прави малкото лайне Wink

# 46
  • Мнения: 289
Laughing Разсмя ме, Ерика! Да, хубав е на снимката. BeaZtiE, ама аз изобщо не си те представях така! С такъв каруцарски речник, пък с такава нежна физиономия... и замечтан поглед...

# 47
  • Мнения: 3 200
Ами съвсем нормално е, аз също харча много пари за дрехи и обувки, всеки сезон модата е различна, защо трябва да ходя демодирана с дрехи от миналия сезон, за да ги "износя" ли? Не разбирам смисъла на темата  Shocked

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Erica

Мдам...особено от както е сложил снимката..


хехе.. па кво ми е на снимката?
освен, че бебешока го е шубе горе.. някъв трепери.. хаха ква уплашена муцунка прави малкото лайне Wink


Как какво и е на снимката....ами и малкия е хубав като тати. Ама да не се надуеш сега, ей!  Wink

# 49
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Erica
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Erica

Мдам...особено от както е сложил снимката..


хехе.. па кво ми е на снимката?
освен, че бебешока го е шубе горе.. някъв трепери.. хаха ква уплашена муцунка прави малкото лайне Wink


Как какво и е на снимката....ами и малкия е хубав като тати. Ама да не се надуеш сега, ей!  Wink


чшшшш подмазвачкооооо box

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Julie
Цитат на: Erica
Цитат на: BeaZtiE
Цитат на: Erica

Мдам...особено от както е сложил снимката..


хехе.. па кво ми е на снимката?
освен, че бебешока го е шубе горе.. някъв трепери.. хаха ква уплашена муцунка прави малкото лайне Wink


Как какво и е на снимката....ами и малкия е хубав като тати. Ама да не се надуеш сега, ей!  Wink


чшшшш подмазвачкооооо box


Неее бе, диър....просто претендирам за ЕСТЕТ!  Grinning

# 51
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Erica
Неее бе, диър....просто претендирам за ЕСТЕТ!  Grinning


абе ясна си ми ти, ни съ оправдавай Laughing  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 077
ехх, Тати.
Това е хронично болестно състояние с резки кризи, за щастие преходни. Аз лично за себе си знам, че е "мометна слабост" - просто идеята ми за това к`во ми се носи днес не съвпада с асортимента в гардероба.  Embarassed За такъв случай си имам разни дрешки - неутрални, с които обикновено се чувствам комфортно.
Но да си призная, важно е настроението да ми пасва с дрехите. Тъпо за обяснение, но факт.
Всъщност знаеш ли, че съм виждала руски лунен календар, където е упоменато какви са подходящите и неподходящите цветове за деня за хората от различните месец/зодии. Sign Exclamation
Та, да знаеш - висенето пред дрехостоянките си има научно обяснение. Bulb  Sign Exclamation  Sunglasses

# 53
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм от мамите дето сега почват да растът и на кореми на ханш и на дупеееееее!
Да ви кажа само два панталона ми стават а татето казва " Е какво му е на този панталон виж, че само горното копче не можеш да му закопчаеш....." Аз обаче след ден два тръгвам по магазините и не ме интересува семейния бюджет!

# 54
  • Мнения: 3 271
[quote="Mamma]Но... по-важна беше малката първолачка, а тя си беше изтупана, сияеща и щастлива... та и аз покрай нея.
Шмугнах се в първата пасваща към панталона по-тънка блузка и... с бодра крачка, почти закъснявайки се внесохме в двора на училището.[/quote]

Е, това все пак е най-важното. Представям си колко готини сте били и двечките  Grinning

# 55
  • Мнения: 4 358
При мен тоз синдром го няма. Е, вися дълго пред гардероба, но за да избера какво да облека. Все ми се струва, че имам прекалено много дрехи...
От всичко най-хубавото е, че имам сестра на 20, с която непрекъснато си разменяме дрехи и обувки. Тя винаги е в час с модата, та и аз намазвам покрай нея, без да товаря семейния бюджет. Както се казва - и вълкът сит, и агнето цяло  Grinning Grinning  Grinning

# 56
  • Мнения: 3 271
Цитат на: tedi_b
При мен тоз синдром го няма. Е, вися дълго пред гардероба, но за да избера какво да облека. Все ми се струва, че имам прекалено много дрехи...
От всичко най-хубавото е, че имам сестра на 20, с която непрекъснато си разменяме дрехи и обувки. Тя винаги е в час с модата, та и аз намазвам покрай нея, без да товаря семейния бюджет. Както се казва - и вълкът сит, и агнето цяло  Grinning Grinning  Grinning


Чудесно е това, както и факта, че сте толкова близки, че да го правите това. И не на последно място, че имате еднакви фигури, за което поздравления  Grinning

# 57
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Millena
Чудесно е това, както и факта, че сте толкова близки, че да го правите това. И не на последно място, че имате еднакви фигури, за което поздравления  Grinning


Приемам поздравленията Wink . Нали го знаеш следващото поколение - растат по-едрички, та и каките намазват  Wink  Grinning

# 58
  • Мнения: 3 271
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Millena
Чудесно е това, както и факта, че сте толкова близки, че да го правите това. И не на последно място, че имате еднакви фигури, за което поздравления  Grinning


Приемам поздравленията Wink . Нали го знаеш следващото поколение - растат по-едрички, та и каките намазват  Wink  Grinning


Айде, де, измъкваш се сега  Grinning Я си приемай поздравления, да имаш фигура на 20 год. след като си родила и кърмила  Grinning

# 59
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Millena
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Millena
Чудесно е това, както и факта, че сте толкова близки, че да го правите това. И не на последно място, че имате еднакви фигури, за което поздравления  Grinning


Приемам поздравленията Wink . Нали го знаеш следващото поколение - растат по-едрички, та и каките намазват  Wink  Grinning


Айде, де, измъкваш се сега  Grinning Я си приемай поздравления, да имаш фигура на 20 год. след като си родила и кърмила  Grinning


 Embarassed  Grinning

# 60
  • Мнения: 2 489
Е не е ли хубаво жената да е хубава? Да е облечена с красиви дрехи и с хубава прическа? Те мъжете изобщо си нямат представа! Моя любим изобщо не ми знае дрехите и някой път като реши да е много мил с мен ми казва - Честито за дънките!, които съм си купила преди два месеца.
Не ми и знае и парфюмите, много хубаво така! Иначе да е някакъв да ми брои лаковете за нокти - УЖАС!
Имам толкова много обувки, но съм го свикнала все да чува, че няма какво да обуя!
Ама чесно казано си е жива болест това.
Вече не мога да сложа нито един панталон или дънки, а като мина по магазините и всичко ми се приисква. светва ми лицето направо, та затова сега се задоволявам с недотам хубавите дрехи за бременни!

# 61
  • Мнения: 3 271
Теди, ще посрещнеш 2-рият рожден ден в чудесна форма! Сори за оф-топика, ама готвите ли се вече (видях ти лентичката и се сетих)

# 62
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Millena
Теди, ще посрещнеш 2-рият рожден ден в чудесна форма! Сори за оф-топика, ама готвите ли се вече (видях ти лентичката и се сетих)


Писах ти бележка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт