Време е за Икеа! - тема 11

  • 85 333
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 214
И аз се даписвам, за да черпя инфо кога ще намалее народа, та да може и азда се разходя спокойно    Laughing

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
Дойдоха ни нещата - диван, огледало и стол за компа. Фирмата, с която работят за доставките, леко ги поизложи. Вчера ни казаха, че днес следобяд ще доставят, сутринта в 9.15ч звънна някой от тях да пита дали до час - час и половина ще е удобно да доставят - ок, по рано, по - добре. Да, но минаха 3ч и никой не идва. Звъннах да питам какво става - ще Ви звънна до 10мин - ок. Звъннаха - ами някакво объркване е станало, писани сте за следобяд (така беше), след 16.00ч ще доставим, извиниха се, че са ни подлъгали и събудили. И това се прие, но без предварително звънене дойдоха в 14.00ч. Ами, ако нямаше никой в къщи, ко пра'им?
На огледалото ни липсва едно винтче  Mr. Green Има две панти и едно винтче  Crazy Явно няма идеалности

# 17
  • Мнения: 19
soya-fen потвърждавам, че картата в Гугъл мапс е грешна и ние се бяхме заблудили, а ако се напише адреса в БГ мапс примерно се вижда, че е на съвсем друго място  Peace
Но въпреки това, много ми харесва първата страница, благодаря ти   bouquet

soya-fen  Страхотно оформление на първа страница  smile3501

Благодаря.  newsm56 Смених картата.  yes

# 18
  • Мнения: 22
Благородно ви завиждам. Ние от Бургас гледаме отдалече Sad  И да не е гол запис, да попитам: Какви са тези Push бутони BESTA? Използвали се ако не искаш дръжки за шкафове и секции, но какво представляват?

# 19
  • Мнения: 228
За момичетата от Варна: още в сряда направих запитване на мейла на ИКЕА дали все пак ще доставят до Варна (въпреки че градът ни мистериозно отсъства като дестинация в каталога им). Честичко си проверявам пощата, но все още нямам отговор. В началото на другата седмица ще пазарувам тежки и обемни мебели от ИКЕА и ми се искаше да се възползвам от техния транспорт, тъй като излиза доста по-изгоден от всички други оферти, които намерих.

# 20
  • Мнения: 6 295
На огледалото ни липсва едно винтче  Mr. Green Има две панти и едно винтче  Crazy Явно няма идеалности[/b]
Aко отидеш там с бележката и кажеш, че е липсвала част, ще ти я дадат.


Какви са тези Push бутони BESTA? Използвали се ако не искаш дръжки за шкафове и секции, но какво представляват?
Аз имам такива бутони, но на друга мебел с вратички (не е BESTA). Представляват едно копченце на пружинка, което се монтира отвътре на рамката на шкафа. Когато натиснеш вратичката, пружинката отвътре се задейства и я бута леко напред.

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 16:18 от Barbabeau

# 21
  • Мнения: 686
Прекрасно оформление   bouquet

Мисля утре все пак да се пробвам и да отида. Според вас към колко часа е по-свободно?  Blush

# 22
  • Мнения: 22
Какви са тези Push бутони BESTA? Използвали се ако не искаш дръжки за шкафове и секции, но какво представляват?
Аз имам такива бутони, но на друга мебел с вратички (не е BESTA). Представляват едно копченце на пружинка, което се монтира отвътре на рамката на шкафа. Когато натиснеш вратичката, пружинката отвътре се задейства и я бута леко напред.
[/quote]
Благодаря   bouquet Много добра идея е този механизъм.

# 23
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
За момичетата от Варна: още в сряда направих запитване на мейла на ИКЕА дали все пак ще доставят до Варна (въпреки че градът ни мистериозно отсъства като дестинация в каталога им). Честичко си проверявам пощата, но все още нямам отговор. В началото на другата седмица ще пазарувам тежки и обемни мебели от ИКЕА и ми се искаше да се възползвам от техния транспорт, тъй като излиза доста по-изгоден от всички други оферти, които намерих.

Еее, защо не каза, щях на място да питам. Сигурно в неделя ще отида за матрак и ще питам Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 006
 Hug И аз ще отложа за другата седмица, но да ви следя!

# 25
  • Мнения: 99
Здравейте, аз съм съвсем нова във форума - като регистрация, а чета теми от 2-3 години. Пускам съобщение с молба някой да ми помогне ако знае как стоят нещата с гаранцията на ИКЕА. Днес пазарувахме някои неща за детска стая и преди 1час ни доставиха покупките  Sad Има проблем с гардероба - надраскан - и то много видимо и неприятно. Не мога да се свържа с магазина, не мога да го върна -  няма как да се събере в колата. Дайте ми идеи - ако имате някаква представа как си обслужват дефектите, споделете с мен. Предварителн благодаря.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Ще споделиш ли имаше ли много хора, чудя се дали да ходим  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 208
Здравейте,
имам въпрос към тези които са си правили кухни от Икеа. Интересува ме дали шкафовете им са са само стандартни( 60 см).  Има ли възможност да се направи барплот 40 см или по малък от 60, както и шкафа на мивката да е 120 вместо 60 см? Виждам че вече има такива които са поръчали кухни от нашата Икеа, ако може да споделят как работят проектантите - доволни ли са.

# 28
  • Мнения: 1 167
bubolinnkata свържи се все пак с тях. Няма да има проблем връщането.

# 29
  • Мнения: 660
Леле , че сте бързи , голямо оживление , 3 страници за нула време  Crazy.

soya-fen , много красиво оформление !  bouquet

Честито на всички с нови придобивки .
Следващото ми ходене ще е във вторник по обяд .

Общи условия

Активация на акаунт