София МЛАДОСТ (17)

  • 83 155
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 805
Самсара, бях ти обещала като приключим с Коколино да дам отзиви - доволна съм. Добре го гледаха, ходеше и се прибираше захилен, честичко излизаха поне лятото. Нямам забележки.

Страшна си Лени Simple Smile, не забравяш  Hug

Благодаря ти много!

Приеха ни в последния момент в СЯ, далеч от Младост и се оказа, че дори трябва да изчакаме месец, два, да приемат няколко деца за градина и тогва сме ние, така ми обясниха.

Април обаче си кандидатстваме отново по стандартния ред за ОДЗ, но за градина - дали ще имаме по-голям шанс ...не знам. Дано!

# 46
  • Мнения: 3 794
Меги, благодаря за темата   bouquet
За инфото на 1ва страничка - Младост 2, бебе Габриела   Peace

Относно новата спортна зала, и аз съм решила да посещавам нещо в събота или неделя (1 час мога да си позволя за сега  Blush)

Има ли някоя майка, която храни бебчето си с NAN H.A. 1 - имам една неотворена кутия и търся на кой да я подаря  Peace

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте всички, аз много скоро ще се местя в Младост 1 и сега си търсим нова детска градина , ще ми препоръчате ли някоя??  Praynig

# 48
  • Мнения: 10 547
Здравейте всички, аз много скоро ще се местя в Младост 1 и сега си търсим нова детска градина , ще ми препоръчате ли някоя??  Praynig

ЧАстна вероятно, нали? Защото препоръката за държавна може да си остане просто препоръка до влизане на детето ти в университета. Simple Smile

От мен глас за "Макс и Мони", ако е на възраст до 3.

# 49
# 50
  • Мнения: 3 695
Благодаря за темата!   bouquet

# 51
  • Мнения: 34
момичета здравейте , дайте ми идейка кога да ида да се запиша за педиатър , предстои ми декември да родя , но се притеснявам ако закъснея да не ме върне лекарката която съм избрала  newsm78 избрала съм д-р Азади , някой има ли впечатления за нея?

а също така как стои въпроса за частните детски ясли ? колко по-рано трябва да си запише човек детето за тях? защото май май и за тях си е много голям наплива ?

# 52
  • Мнения: 7 263
Таничка, най-добре още сега иди и разговаряй с Азади, за да ви има предвид. А иначе като се роди бебчо тогава става истинското записване май.

# 53
  • Мнения: 417
Привет мили мами!

От няколко месеца съм в Младост 3 (бл. 364) и намирам темичката страхотна!

Имам 2 хуни:
Виктор - 4 1/2г
Леа - на 7м.

# 54
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
момичета здравейте , дайте ми идейка кога да ида да се запиша за педиатър , предстои ми декември да родя , но се притеснявам ако закъснея да не ме върне лекарката която съм избрала  newsm78 избрала съм д-р Азади , някой има ли впечатления за нея?

а също така как стои въпроса за частните детски ясли ? колко по-рано трябва да си запише човек детето за тях? защото май май и за тях си е много голям наплива ?
Както ти е писала Lennyh първо говори дали ще ви приема като пациенти. Защото трябва да посети бебето след изписване в рамките на 24 часа. Самото записване става след като вземеш акта за раждане на детенце.
Впечатление не мога да споделя, исках да прегледа веднъж синът ми, но тя отказа тъй като  този ден и бил само за консултации... Племеницата я водят когато се наложи при нея платено, доволни са...

# 55
  • Мнения: 34
Мерси много момичета за инфото, ще отида наистина тия дни , че както уж има мнооого време , то реално не останало  ooooh!

ако има други мамчета които очакват бебчета и мислят да ги разхождат из паркчено ва Младост 2 да пишат да си правиме компания като му дойде времето  Grinning

# 56
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
Вместо запис- една оферта от новооткриващ се спортен център- има и танци за деца. Другата седмица ще мога да дам отзиви  Peace
http://bg.kolektiva.net/sofia/shest-poseschenija-na-pilates.html
Чакам отзиви Simple Smile

# 57
  • Мнения: 499
Вместо запис- една оферта от новооткриващ се спортен център- има и танци за деца. Другата седмица ще мога да дам отзиви  Peace
http://bg.kolektiva.net/sofia/shest-poseschenija-na-pilates.html
Чакам отзиви Simple Smile

Тази седмица не успях да отида..но от другата ще бъде..само не ми хареса ,че промениха малко графика след като си взех ваучера  Crossing Arms
Ако някой вече се е възползвал..и не мен ми е интересно как е. Най-вече натоварени ли са групите?

# 58
  • Мнения: 3 695
А някакви новини за рисуването в читалището в Младост 1 - график, цени?  Thinking

# 59
  • Мнения: 7 263
Ради, аз ходих на Пилатеса.
Залата е много хубава, съблекалните, душове и изобщо всички битови условия са супер. Дамата, която води е очевидно печена, маааалко не ми допадна начина и на водене, но това е субективно усещане. В смисъл просто лично усещане, което може би се дължи на факта че на другите 2 места на които ходя просто вече съм свикнала с тертипа на тренировки и засега тук ги слагам на 3-то място ( като инструктор), иначе като условия се колебая много между 1-во и 2-ро.
Абе винаги да има нещо, парадокса е за мен, че при най-печената инструкторка сме в най-скапаната зала.

Общи условия

Активация на акаунт