София МЛАДОСТ (17)

  • 83 150
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 100
Здравейте!
Има ли фото в Младост, където мога да заведа да цъкнат малкия с тортата?
На пътеките в Сити пойнт, на втория етаж има детски фотограф и е много добър! Ако Ви интересува, мога да Ви пусна на лични номера на GSM-a му.

# 751
  • Мнения: 417
Голяма част от велоалеите са така. Например при ЕСПА в Младост 1 .... смях... колело ли да караш, да ходиш ли, паркинг ли е  Crazy

# 752
  • Мнения: 822
Толкова позната тема - паркирани коли на тротоара, а аз и детето на улицата. Сега покрай акцията на КАТ им звънях, писах и на столичния инспекторат. Отговориха ми от КАТ, че ще пратят патрулка, а от инспектората са съставили актове за неправилно паркиране. Но решението са колчета, проверки, глоби и манталитет!
А и повече сигнали в нужните инстанции, за да се събудят и да свършат малко работа!

# 753
  • Мнения: 2 805
Майчинството не "лекува" простащината.
Тези и преди да родят са люпили семки и хвърляли фасове, където им падне.

# 754
  • София, България
  • Мнения: 2 222

А направо им се чудя на хора, които пушат по градинките в непосредствена близост до децата. На мен ми се случи буквално да ме изгодят от една пейка. Пристигат една група "майки" на пейката до мен, където кърмех детето си, и ни забилиха с облак цигарен дим... Явно им беше тясна една пейка и искаха да си направят място. Не ми се разправяше, че и детето беше нервно, и просто се изнесох, но втори път няма да изтърпя такова поведение. Трябва освен по заведенията да забранят пушенето и в градинките, и по спирките. Който иска - в къщи, да не трови другите.


Тези поне са били на съседната пейка. Аз веднъж съм извела детето на люлките, бременна, седнала съм на една пейка и спокойно си чета книга. Пристигат една селянка и една простакиня: "Може ли да седнем при вас!", аз: "Разбира се, заповядайте!" и минути по-късно вече съжалих. Едната седна, другата остана права, седналата пушеше цигара от цигара, а правата (явно мед. сестра) надълго, нашироко и на висок глас, разказа историята на едно дете, от нейния вход, дето получило незнам вече какво си и накрая умряло  #Cussing out Стоях, търпях, стоях, търпях, вече не се събирах в кожата си, и накрая разбира се се разкрещях, че някак не стои добре да седнат на пейката при бременна жена, да пушат и разказват истории за умрели деца   #2gunfire


А по повод инфраструктурата, какво ще кажете за тротоарите на Малинов около Хита. Ни от едната страна на улицата можеш да вървиш с количка, ни от отсрещната. Отсреща въобще няма тротоар, само кална пътечка, а от страната на Хита тротоара е смешно тесен и със забучени стълбове в средата. Количките и колелета ги бутаме в страни, по черния път и се проклинам всеки път като тръгна затам  #2gunfire

# 755
  • Мнения: 3 248
Аз понеже рядко минават оттам и съм пропуснала затварянето на "пътчето" при Крита. Може да е удобно за някои, но не е редно вече там на нищо не прилича, ще се заобиколи малко. Но явно е пълно с такива недомислици, а и не само там.

радос,, то съседната, но тия точно бяха съвсем близко една до друга, почти долепени, а и съвсем целенасочено го направиха, та затова се хвана яд. А и твоята ситуация е направо...  Sick

А да, направо си е ад пътят до Хита с количка. Аз от Мл. 3 заобикалям по вътрешните улички на Мл. 2, за да избегна въпрсните тротоари, при което разстоянието ми се удължава доста. Затова и рядко имам мотивация да ходя. Пълна тъпня.  Tired

Хехе, айде малко отдушник на натрупали се дразнения по квартала!  #Crazy

# 756
  • София
  • Мнения: 6 011
От Мл.3 за Хит-а е най-безопасно и проходимо с количка /доколкото е възможно/ е по улица Димо Дичев, т.е. нагоре след Дървеното кафе. На Атанас Москов има пешеходна пътека, на която винаги спират шофьорите  Crazy и от там има бетонирана пътечка до Хит, влиза се в двора му откъм складовете.  Peace
Иначе от горната страна, по Малинов, си е живо предизвикателство с количка.  Mr. Green

# 757
  • Мнения: 626
Момичета айде в новата тема, че тази стана много дълга http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=650283.new#new

Общи условия

Активация на акаунт