Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 49 966
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
Слънцето е карта на щастието,неутрализира влиянието на лошите карти. Може би ти излиза като знак, че ще се развие благоприятно ситуацията, че нещата ще се подредят добре...

Аз не тегля допълнителна карта, а сборувам трите, и която се получи , приемам като отговор, обобщаване...както го усетя.
Ето за днес имам:
конник 1, ключ 33 и риби 34. Видях в тези карти ситуация,в която попаднах днес - човек дошъл отдалече,  с много нова информация и идеи, както и финансови възможности. Сборът от картите е 68, а 6+8 е 14 (лисица). Изглежда в ситуацията има нещо,което остава прикрито, възможна е злоупотреба, хитрост ...

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 16:09 от ЛуАн

# 16
  • Мнения: 27
Здравейте!
Теглих си карти и въпроса ми беше свързана с връзката,която имам с един мъж. Картите, които ми се паднаха по начина, по който аз ги разгадавам не са много добри.

Незнам как може да се обръщат картите (за снимката).Повечето ми бяха обърнатикогато правех подредбата. Правилни бяха само пръстена, ключа, кучето писмото и птиците. Според вас подредбата вещае ли нещо хубаво или не. Аз я разбирам, че има лицемерие, че ще има край на тази връзка и неуспех.  newsm45

Благодаря ви предварително за мнението ви!!!  Hug

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 17:52 от udjin

# 17
  • Мнения: 0
Мацки да ви питам нещо
напоследък сама си правя една подредба но честно казано не я разбирам добре.
Просто ръката ми сама го прави
представлява 5 карти една след друга и на страни вадя 3. Тези три не зная обаче какво означават ( то и 5 те не съм сигурна, но приемам че е бъдещето) някой някакви идеи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 42
сани само ти можеш да  кажеш какво значат за теб те, и аз съм праила така,и съм търсела,и все още търся отговор,но няма да получа докато не се хвана по-сериозно. защото зада намериш отговор ти трябват питане,питане - и обратна връзка...но на различно хора и ситуации...

# 19
  • varna
  • Мнения: 41
Аз примерно всеки ден си тегля 3карти и една допълнителна-вадя я отдолу на тестето, а 3те карти отгоре по ред...но забелязах, че ако сборувам 3те карти , по нумерологичния метод и взема предвид и тази карта...и ми излиза много по-вярно за деня...т.е. стават 2допълнителни карти-една отдолу на тестето и една от сборуването на 3те карти...Примерно няколко дни подред ми излизаше допълнителна карта Слънцето, но когато я съчетах с различните карти,които ми излизаха при сборуването и се наместиха нещата идеално Wink
Мисля вече така да правя, защото много точно ми описват ситуацията...Ако някой иска да пробва и да даде обратна връзка дали и при него работи newsm78


# 20
  • Мнения: 42
marlen
Цитат
но когато я съчетах с различните карти,които ми излизаха при сборуването и се наместиха нещата идеално
- твоят пример е най-идеалния за всички,като ти е добре да пускаш и картите си и коментара по тях  и накрая дали е тоно така станало както си коментирала...така и другите ще знаят какво да правят с картите си...двай дневни и да почваме...

# 21
  • Мнения: 307
Аз не тегля допълнителна карта, а сборувам трите, и която се получи , приемам като отговор, обобщаване...както го усетя.
Ето за днес имам:
конник 1, ключ 33 и риби 34. Видях в тези карти ситуация,в която попаднах днес - човек дошъл отдалече,  с много нова информация и идеи, както и финансови възможности. Сборът от картите е 68, а 6+8 е 14 (лисица). Изглежда в ситуацията има нещо,което остава прикрито, възможна е злоупотреба, хитрост ...
...Примерно няколко дни подред ми излизаше допълнителна карта Слънцето, но когато я съчетах с различните карти,които ми излизаха при сборуването и се наместиха нещата идеално Wink
Мисля вече така да правя, защото много точно ми описват ситуацията...Ако някой иска да пробва и да даде обратна връзка дали и при него работи newsm78

Моя метод описан по-нагоре и обратна информация Simple Smile Не ми е единичен случяй.

# 22
  • varna
  • Мнения: 41
Мисля,че няма да е лошо всеки ден да си слагаме тук дневните карти и да ги тълкуваме, а след това да даваме обратна връзка какво е станало...Така ще се учим всички и ще ни е по-лесно, защото забелязвам ,че всеки пуска някаква наредба и се очаква да я тълкуваме, но все пак когато наредбата е по-голяма и отнема доста време да се изтълкува, поне на мен би ми отнело повече време Embarassed и не всеки има това време и си остава поста така без развитие и тълкуване и само се пълни темата...Аз се уча основно от руските форуми, където правят точно това-всеки ден се слагат карти и се тълкуват и на другия ден се дава информация какво точно е станало... Би било добре и ние да си помагаме взаимно по този начин и ще сме полезни и на тези, които само четат Peace

# 23
  • varna
  • Мнения: 41
Аз не тегля допълнителна карта, а сборувам трите, и която се получи , приемам като отговор, обобщаване...както го усетя.
Ето за днес имам:
конник 1, ключ 33 и риби 34. Видях в тези карти ситуация,в която попаднах днес - човек дошъл отдалече,  с много нова информация и идеи, както и финансови възможности. Сборът от картите е 68, а 6+8 е 14 (лисица). Изглежда в ситуацията има нещо,което остава прикрито, възможна е злоупотреба, хитрост ...
...Примерно няколко дни подред ми излизаше допълнителна карта Слънцето, но когато я съчетах с различните карти,които ми излизаха при сборуването и се наместиха нещата идеално Wink
Мисля вече така да правя, защото много точно ми описват ситуацията...Ако някой иска да пробва и да даде обратна връзка дали и при него работи newsm78

Моя метод описан по-нагоре и обратна информация Simple Smile Не ми е единичен случяй.
Да Wink използвах твоя метод, но го съчетах с моя и така имам вече 2допълнителни карти, които тълкувам заедно и идеално ми описват крайния р-тат от дневните събития Peace

# 24
  • Мнения: 116
Момичета,книжката с карти на Виталий Зайченко отново я има по книжарниците,в случай,че ви интересува Simple Smile.Има интересни тълкувания на различни комбинации.

# 25
  • Мнения: 2
Момичета,книжката с карти на Виталий Зайченко отново я има по книжарниците,в случай,че ви интересува Simple Smile.Има интересни тълкувания на различни комбинации.
Старата книжка ли са преиздали или е нова?

# 26
  • Мнения: 116
Ами аз не я знам старата.Има значението на всяка карта,различни подреждания,примери с тълкуване и 2-3 странички със значението на карти в различна комбинация.Мен конкретно последното ме интересуваше,защото подреждания в нета-бол.

# 27
  • Мнения: 2
Като чета написано ми се струва, че е старата. Ето това е тя: http://www.book.store.bg/p10526/kartite-na-madam-lenorman-vitalij-zajchenko.html

То половината ден мина, но все пак да си пусна дневните 3-ри карти  Laughing


За първата карта мога да кажа, че има 100% съвпадение, още от сутринта,  Laughing днес нищо не става така както съм решила. buria Очаквам останалата част от деня да е свързана с по - приятни емоции, но не изключвам да има има и трудни ситуации. Сборът от числата на трите карти дава 27(писмо). Може би комуникацията ми с други хора днес ще е затруднена. Някой има ли желание да се включи?

# 28
  • Мнения: 116
Да,тази е книгата.

# 29
  • Мнения: 307
Моите за днес са

птици 12, дом 4,  дете 13 сбор 29 жена
  сбор


Когато получения сбор е по-голям от 36, сборувам до число по-малко от 36.. Но сега се сетих, че ако получения сбор е по-голам от 36, има и друг начин на смятяне - от полученото число се вади 36. При мен обаче първия метод е по-точен, но при вас може да има и други резултати  Wink

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 14:45 от ЛуАн

Общи условия

Активация на акаунт