Отговори

Анкета

Искате ли детето ви да вярва в Дядо Коледа?

Опции:

# 45
  • София
  • Мнения: 588
Привет!

Влизам на бързичко да предложа нещо, че времето тече!

Искате ли да направим общ рожден ден ( просто да се съберем) в Неделя на 06,05,2011г в някое детско клубче?

# 46
  • София
  • Мнения: 221
Разгеле най-после разбрах защо като дам флумастери на Ева и тя се събува боса - лакира си ноктите!!!! Сега я загледах и се убедих - все по пръстенцата маже с червеното (е и по паркета де ама това друга тема).

# 47
  • София
  • Мнения: 813
Честит рожден ден на Рая и София  newsm59! Честит празник и на мама Елист   bouquet. Да са и живи и здрави момиченцата и бързо да свикнат на яслата  Hug.

Честит рожден ден на мама Лулу! От здраве да не се отърве и тя и най-обичните и хора   bouquet.

Кики може би си имала предвид 06.11.2001  newsm78?

# 48
  • София
  • Мнения: 221
Брей за малко да забравя останалото Simple Smile:

Норче бързо оздравяване! И така и не ти благодарих за тротинетката - мерсаж голям от нас имате  Hug.

Кло при нас е същото - една седмица ходи, после една е болна. Надявам се на пролетта вече  Sad...

Люска Ч.Р.Д. и тука! Много здраве, късмет и хубави вести  Grinning!

Честит рожден ден на Рая и София! Много здраве, късмет и щастие на цялото ти семейство Елист!  

Кики идеята е супер, аз само трябва да видя кога съм свободна, че се задава и тиймбилдинг в офиса ноември месец.

Вълканова много е гаден тоя номер с главата и аз съм ревала от болка така  Hug.

# 49
  • София
  • Мнения: 588


Кики може би си имала предвид 06.11.2001  newsm78?

Ама, разбира се! Joy Joy Joy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Марго: Предлагам датичка, ако искате да е друга пред;агайте. Но не бива да се ослушваме много че няма нищо да стане иначе! Simple Smile

Люска Да си жива и здрава. Все такъв шемет! Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 310


Кики може би си имала предвид 06.11.2001  newsm78?

Ама, разбира се! Joy Joy Joy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Марго: Предлагам датичка, ако искате да е друга пред;агайте. Но не бива да се ослушваме много че няма нищо да стане иначе! Simple Smile

Люска Да си жива и здрава. Все такъв шемет! Heart Eyes

ДА, разбира се, че искаме!!!! Запазвайте направо, защото иначе ще пропадне.

# 51
  • Мнения: 95
Здравейте!

Честит рожден ден на прекрасниците Рая и София! Живи и здрави и много безгрижно детство!

Честит рожден ден и на Лулу!  Hug

За общ рожден ден: ЗААААА!!!!!! Само живи и здрави!

# 52
  • Мнения: 257
Честит рожден ден на малките принцеси на Елист!Да са живи и здрави и винаги усмихната!  newsm59

Честит рожден ден и на Лулу!  newsm51

Разгеле най-после разбрах защо като дам флумастери на Ева и тя се събува боса - лакира си ноктите!!!! Сега я загледах и се убедих - все по пръстенцата маже с червеното (е и по паркета де ама това друга тема).

 Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 6
Елист- Честит Рожден Ден на двете принцеси!!!Да те слушат и да са здрави  bouquet  bouquet  bouquet
...А аз се чудя защо са ми любими тия двете дяволчета, а то щото сме родени на една дата!! Grinning Grinning Grinning



Да почерпя за моя рожден ден с първия ми опит по мой повод-незадоволителен, но пък ще се изяде Mr. Green
Благодаря момичета на всички за пожеланията newsm47
Бубето подари билети за Шаде-изненада ме наистина...не си представях, че ще ходя точно на този концерт, но пък може да интересно Grinning

Хубава вечер желая на всички

# 54
  • София
  • Мнения: 88
Поздравления Лулу   bouquet

Да са живи и здрави Рая и София  Hug
И за мама Елист   bouquet

# 55
  • Мнения: 418
Ехе ... много поводи за празнуване  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит Рожден Ден Лулу много сладки и радостни неща да ти се случват   bouquet  bouquet  bouquet

Елист Много щастие пожелавам на Рая и София. Много да те радват   bouquet  bouquet  bouquet newsm59 newsm59 newsm07 newsm59

Kиkи - идеята е прекрасна, само да сме здрави, че както са ни нападнали болестите ок стъпването в ДЯ не знам тогава на какъв хал ще сме  ooooh!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 29
Елист, да са ти живи и здрави Рая и София, да те слушат много и много да те радват   bouquet

Лулу, честит рожден ден   bouquet Благодарим за почерпката  Mr. Green

При нас подготовката за рождения ден върви с пълна сила.
Ходих до Джъмбо днес, купих кухнята на Тефал, която JR препоръча. Много съм доволна, че успях да намеря чинийки, салфетки, че даже и свещички с пеперудки. На рождения ден на Ева ще има мнооооого пеперудки  Mr. Green
Вчера купихме и тротинетката. Ева беше с нас като я купувахме, качи се още в магазина, едвам я убедих да слезе, че да я платим и да я приберем  Mr. Green В магазина я кара добре, ще видим как ще е по улиците  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 310
Привет мили дами.

По едно кафе:



Нели - верно с пълна сила върви подготовката за рождения ден - като гледам от колко часа е поста ти  Crazy  Laughing

За кухни - забравих да пиша, че има много симпатични и в Икеа, за тези, които са се спрели на такъв подарък.

Тротинетка - Подаръка, който взехме на рожденика от онзи ден беше точно тротинетка - направо сме уцелили в десятката, човека е възхитен. Догодина ще взимаме и ние, да видим първо колелото колко ще го одобри, че тя си е малко шубе, та незнам.

Тези дни и ние ще трябва да посетим Джъмбо да понакупя украси и т.н. за домашното парти с бабите, че да се радват  Crazy Иначе детското парти в кътчето вече е организирано, че дори и покани имам да раздавам.

Хайде чао мили мои.

# 58
  • Мнения: 3 537
Аз също съм За такава рожденническа среща, но наистина както казва Кло само да сме здрави, че Ради още точи сополи, а и да е някъде на по централно място, че ние сме пешеходци и с градския транспорт. Wink

# 59
  • Мнения: 174


Кики може би си имала предвид 06.11.2001  newsm78?

Ама, разбира се! Joy Joy Joy Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
..............

Добро утро  Hug

Аз от утре ще съм в Плевен, така, че ние няма да можем да дойдем.
Но ви предлагам датата да не е тази, а 06.11.2011 година  Laughing

Разбира се всичко в кръга на шегата..
Ако искате най-добре направете анкета за датата, така ще се разбере най-добре на повечето кога ще им е удобно..

Надявам се скоро да си пренеса и компютъра, че да мога да ви следя.
До скоро и честит рожден ден на всички, празнуващи този и през следващия месец  Hug

Общи условия

Активация на акаунт