Отговори
# 735
  • Мнения: 3 371

Между другото, доколкото прегледах с google интервюто, доста дзен ми се видя настроена ...

Ами , има ли друг избор , милата ! Като гледам и за нея какви врели- некипели започнаха да пишат ! ooooh! Малко в повече ми идва това демонизиране  на образа и ! Не вярвам и дума на написаното за нея ( имам предвид за момчето , от което си взела дъвки , пък не пратила - хайде холан ! ) Берен е изключително красива жена , секси , а на всичкото отгоре и талантлива !
Но и Азра е  хубава жена , интересна и харизматична  и  много добре си стои до наш левент !( Боже , това как ми се събра в устата ! Laughing)
Всяка една има своите силни страни и недостатъци , не мисля ,че е уместно да се сравняват ! Peace

Ха , добър ден сега ! Ще ме извините , но стягам багаж , къщата ми е на вили и могили и вече не знам от къде да я захвана ! Hug

# 736
  • Мнения: 11 982
Започни от Киво бе джанъм  Heart Eyes,сгъваш го добре  на 4 по ръбовете да не се мачка и между две хаввлии на меко в куфара /няма да тежи много/

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=619972.0

Хайде да си ходим в новата тема

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 16:51 от Slawena

# 737
  • Мнения: 2 282
Дафне нима образованието прави човек newsm78


Като споменах образованието, мислех за по-сериозно, по-смислено занимание,  да не тъпчеш на едно място, да вървиш напред, да използваш в по-голяма степен шансовете , които ти е дал живота, като са те избрали за Мис Свят примерно.  Имах предвид този контекст, а не някакви глобални заключения.

# 738
  • Мнения: 3 371
Започни от Киво бе джанъм  Heart Eyes,сгъваш го добре  на 4 по ръбовете да не се мачка и между две хаввлии на меко в куфара /няма да тежи много/


А , Киво ми е в ръчния багаж , джанъм ! Да ми е под ръка ! Wink

Общи условия

Активация на акаунт