Коледни инициативи на ДБМ 2011г.

  • 41 609
  • 587
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 247
Че то днес и в центъра на София нищо не работеше Mr. Green.Само си загубих времето.Никъде не намерих целофанени пликчета,но са ми казали и магазн до Руски паметник-ще гледам във вторник да видя,че ми се искаше да си ги опаковам аз,написала съм си е етикетчета с пожелания.
Sunnily малки парчета ,шарени окло 20*10 и 10( 15)*10(15) по около 6-8 броя-или нещо такова-ще правя крачета и ръчички(едноцетното си го купих,ама за шарено не ми дойде ред Embarassed)
Аз съм си купила червен атлаз-мога да се лиша от малко ако на накой му трябва и от малко червена "газ"-демек органза.
Идеи и аз крада усърдно. Heart EyesДа не говорим че официално ме заплашиха да ме "изхвърлят с парцалите" от вкъщи Embarassed Rolling Eyes
P.S И топлия силикон не ще да лепи както трябва.А безветния лак за джанти прецака нарисуваните крушки-всичко се размаза и разте4е.

# 361
  • Враца
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! 
Moon Walk невероятен квилинг !  Peace
Ние вече сме готови за изпращане. Ето, какво направи Лидето ( дъщеря ми ) за базара в София. Ще се радвам тинейджърите да  ги харесат :
http://kali1904.snimka.bg/hobby/koleda-2011.633567.25706145

Поздрави на всечки  Hug

# 362
  • Мнения: 5 597
Ауууу,красота.Лелка съм  Mr. Green ,ама и на мен ми харесва

# 363
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

....А безветния лак за джанти прецака нарисуваните крушки-всичко се размаза и разте4е.
С какви бои рисуваш  newsm78 Аз работя с оцветители за латект и акрилни... досега толкова крушки и бутилки съм изпръскала, че.... колите вече ми се сърдят... но проблем не съм имала...

# 364
  • Мнения: 5 228
Някой беше писал за сайт, от който могат да се поръчат целофанови пликчета, но не го намирам, моля който знае такъв сигурен сайт, да пише.

# 365
  • София
  • Мнения: 747
Някой беше писал за сайт, от който могат да се поръчат целофанови пликчета, но не го намирам, моля който знае такъв сигурен сайт, да пише.
Аз купих от тук- Гудзи ме светна Grinning http://printed-bags.net/contacts/index.php?lg=bg

Има и в сайта на ем арт- http://www.-spam140-/

# 366
  • София
  • Мнения: 247
Antom Mr. GreenЕ аз за 2-ри път използвам оцветители за латекс(първия път всичко си беше о/к)Просто от акрилните бои нямах такова количество.И перманентен маркер.Най -лошото е 4е дъщеря ми доста се постара да нарисува разни неща и аз и обещах да ги запечатам с лака-всичко се скапа,ами добре че все пак не успях да пръсна абсолютно всичко Rolling Eyes,някои неща нарисувах отново.Вярно че с крушки досега нямам опит,само със чаши и бутилки.
Ако има целофанени пликчета в ем-арт,аз така и така ще ходя през седмицата ще кажа-само дето съм "фен" на лелката там.(до Младост 3 не ми се ходи)
Кали-много са свежи нещата на дъщеря ти-радвам се когато децата се интересуват от такива неща.
Moon --хубав си е квилинга.

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 22:28 от lluna

# 367
  • Мнения: 4 195
Момичета, не се зорете чак толкова с целуфаните, защото имаме доста се оказа, така че не е проблем и ние да опаковаме. Само малки целуфани нямаме, такива дето събират нещо с размер 5/5 см примерно Peace
tchara невероятни гирлянди, страхотно хрумване Hug
kali а ие по - старите не може ли да си купим от тези бижута бре, много са хубави. няма ли тази година да се метнеш с мъжа ти към София, да ви видим и да ни донесете нещата Hug

МОМИЧЕТА ЗА СЕГА РЕШИХМЕ, ЧЕ СЪБИРАНЕТО НА СУВЕНИРИТЕ ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА 11 ДЕКЕМВРИ - НЕДЕЛЯ, В КИНО АРЕНА ЗАПАД. ПО СЪЩОТО ВРЕМЕ ИСКАМЕ ДА СЕ ВИДИМ И С ДЖУДЖЕТАТА, КОИТО ЩЕ ПОМАГАТ НА САМИЯ БАЗАР, КОЙТО ЩЕ БЪДЕ ЦЕЛИ 7 ДЕНА, ТАКА ЧЕ ТВОРЕТЕ Hug

# 368
  • София
  • Мнения: 247
Запад?И в колко часа ?И в самото кино ли?

# 369
  • Мнения: 5 228
Някой беше писал за сайт, от който могат да се поръчат целофанови пликчета, но не го намирам, моля който знае такъв сигурен сайт, да пише.
Аз купих от тук- Гудзи ме светна Grinning http://printed-bags.net/contacts/index.php?lg=bg

Има и в сайта на ем арт- http://www.-spam140-/

Благодаря!

# 370
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   santa2  Nature Snowman ОФИЦИАЛНО И ОКОНЧАТЕЛНО!  santa2  Nature Snowman

Коледа’2011 ще донесе много настроение и паметни събития за всички доброволци и съмишленици  на фондация „Движение на българските майки”.
Организацията за традиционните благотворителни инициативи е в разгара си. Отново стотици доброволци и приятели на фондацията са запретнали ръкави в трескава подготовка - изработват се сувенири, набавят се материали, опаковат се и  се подреждат подаръци за малки и големи. 
Коледните инициативи на ДБМ – СОФИЯ ще протекат под надслов  „СВЯТ ОТ ЦВЕТНИ ЧУДЕСА’2011”, защото искаме да направим  Вашата Коледа още по-шарена и така Светът на Вас и тези около Вас през следващата 2012г. да бъде изпълнен ежедневно с малки и големи чудеса. Средствата, които ще се съберат, ще бъдат предоставени за целите на Проект съвместно с ДМСГД „Света Параскева”, гр.София.
Ще започнем с Благотворителна изложба-разпродажба на фотографски изображения организирана съвместно с  http://photosynthesis.bg/, която ще се проведе от 15 Декември 2011г. до 10 Януари 2012г.във ФотоСинтезис Арт Център, галерия-сутерен на адрес гр.София, бул.Васил Левски 57. Откриването ще се състои на 15 декември 2011г. от. 19.00ч. Проектът, който ще бъде изложен е предоставени безвъзмездно ФотоСинтезис.
ОЧАКВАТ НИ ПРЕКРАСНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ СРЕД НЕУСТОИМИ ЦВЕТОВЕ!
След това ще продължим с традиционния базар на ръчно изработени сувенири, където отново ще можете да закупите подаръци за своите близки и приятели. Тази година базарът ще е по-дълъг от обикновено, от 17 до 23 декември(включително) и ще се състои в Сити Център София (срещу хотел Хемус) всеки ден от 10:00 до 21:00 часа.

Тази година благотворителни базари на ръчно изработени сувенири ще има и в градовете Пловдив и Бургас , както следва:
БУРГАС на 17 и 18 Декември от 10:00 до 19:00 часа в МОЛ Бургас Плаза;
ПЛОВДИВ  на 15 и 16 Декември от 17:00 до 19:00 часа и на 17 и 18 Декември от  10:00 до 19:00 часа в МОЛ Пловдив на ул.Перущица 8, ет.3 .
Елате и  направете Вашата Коледа по шарена, по истинска, по-добра!

# 371
  • Мнения: 5 597
Мацки ,за базара в Сф купих 6 бр. прежда за шалчета (4шарени + 1 лилавко+ 1 цветно друга прежда) за 26,60 лв. Моля,който има желание да спонсорира,да пише в темата и на ЛС да пратя данни  .Взех касова бележка,но ако искате фактура-пратете ми данни,че свършва месеца. Благодаря  Hug

# 372
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
Миналата година късно видях темата и с малко бебе, беше невъзможно да се включа.
Тази година обаче ще мога да се включа с някои неща, стига да ви харесат и ако има нужда от такива.
Това, с което мога да помогна за базара са картички - ето тези са готови и са приготвени специално за него, а в процес на изработка са още.
 

Мога да направя и книгоразделители, не знам дали ще се продават. Ето едни за пример, които правих за този базар.


Имах много идеи още всъщност, но нещо не ми се получават нещата. Дали, защото ги правя за първи път, дали толкова си мога, дали защото съм прекалено взискателна - не знам! Това, което успях да довърша днес и смятам, че резултата е задоволителен е ето това коледно украшение, снимката е линк към албума, където има още няколко негови снимки:


Харесва ли ви? Смятате ли, че ще се продава? Имам материал за още няколко такива.
Много ще се радвам, ако мога да бъда полезна с нещо, изработено от мен!

# 373
  • Мнения: 4 195
Miss Emerald не само, че нещата ти са великолепни и ще се продават, но и самочувствието ти трябва да се повиши, защото създаваш невероятно красиви неща Hug
Няма да ти откажем от всичко по много Grinning Hug

# 374
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки ,за базара в Сф купих 6 бр. прежда за шалчета (4шарени + 1 лилавко+ 1 цветно друга прежда) за 26,60 лв. Моля,който има желание да спонсорира,да пише в темата и на ЛС да пратя данни  .Взех касова бележка,но ако искате фактура-пратете ми данни,че свършва месеца. Благодаря  Hug

Аз, с най-голямо удоволствие. Чакам данните  Hug

Минах през два магазина за прежди, от дантелата има само черно и бяло, бяло и черно, бяло и розово, бяло и жълто, нямаше от онази най-шарената  Sad

Лили, и твоето масленозелено търсих, но нямаха, от най-рунтавите бяха само някакви неестествено зелени цветове  Tired

Общи условия

Активация на акаунт