Електрическа четка за зъби!

  • 167 739
  • 321
  •   2
Отговори
  • Мнения: 483
Искам да купя на децата електрически четки за зъби но досега не съм се интересувала.
Моля помогнете ми. Става въпрос за големи деца.
 

# 1
  • Мнения: 388
В къщи си мием зъбите с ORAL-B на BRAUN   и сме доволни.Но от зъболекър знам, че електрическите четки трябва  да се редуват с обикновенни.Един ден с едната на следващият с другата.

# 2
  • София
  • Мнения: 43 900
Моят син също е с орал-б на браун...такова нещо за редуването  не съм чула, а съм питала 3 -4 зъболекари.
ние всички само с ел. се мием.
За колко голямо дете става дума тези четки се водят 3г+...

# 3
  • Мнения: 6
Искам да купя на децата електрически четки за зъби но досега не съм се интересувала.
Моля помогнете ми. Става въпрос за големи деца.
 
Здравейте! Ние вкъщи отдавна сме с ел. четки. ПЪрво бяхме с Браун, но след като се позаинтересувахме малко открихме, че Филипс са по-добри, но...са и по-скъпи.  Но определено си заслужава, технологията е съвсем друга, имат няколко режима, на зарядно са, измерват времето, необходимо за ка1ествено иззмиване. Абе супер са!Добрата новина е,че сега докато ровех сайт, за да ви я покажа открих, че върви страхотна промоция в един от сайтовете за колективно пазаруване: http://grabo.bg/detska-elektricheska-chetka-za-zabi-plius-pasta-za-84lv-042bg44

# 4
  • Мнения: 1 978
И аз съм се насочила към електрически четки, но не само за детето / почти 7 години/, но и за нас. Четох доста теми, но някои от тях са със стара информация. До колкото разбрах може да вземем една четка и само да сменяме накрайниците, което предполагам е най-удачният вариант newsm78
Повечето препоръки са за Браун-може ли конкретни модели? Също така има ли значение състоянието на зъбите за избора на конкретна четка?
Ще се консултирам и със стоматолог, но предпочитам мнението на хора, които вече използват подобни четки  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 43 900
за мен най-удачният вариант е всеки да си има своя четка...за чии ще сменяме като луди  н-броя накрайници...нещо ми е странна тази идея.

# 6
  • Мнения: 5
на мен са ми казвали, че качественото механично миене / с обикн. четка/ по 3 мин. е най-доброто.Движенията трябва да са вертикални, а не хоризонтални /засяга се шийката на зъба/.
А за ел. четки съм чувала,че е добре да се използват при хора с ограничени двиг. способности по разл. причини.

# 7
  • Мнения: 234
Вкъщи използваме електрическата на Oral B, редуваме с механичка soft, заради проблеми с венците, които имам. Доволна съм от тази комбинация

# 8
  • Мнения: 6
на мен са ми казвали, че качественото механично миене / с обикн. четка/ по 3 мин. е най-доброто.Движенията трябва да са вертикални, а не хоризонтални /засяга се шийката на зъба/.
А за ел. четки съм чувала,че е добре да се използват при хора с ограничени двиг. способности по разл. причини.
Който ти е казал това е бил много прав, защото повечето ел. четки извършват кръгообразни движения, които са пагубни за венците. Аз имах сериозен проблем с кървенето на венците и първо преминах на по-мека четка, после на комбинация от софт и Браун, но кървенето се появяваше, да не говоря , че от време на време и джобове имах... В крайна сметка след много ходене по мъките и по стоматолози, един от тях ми препоръча Sonicare на Philips... Вярно, малко по-скъпа е, но реших да инвестирам...в здравето си.. Родих се. Пиша ви за нея, защото ми се иска повече хора да знаят за този уникален продукт и да разберат, че проблемът с кървненето на венците, недобре почистената плака, редовнообразуващият се зъбен камък, петната по зъбите за заличими не само от стоматолог, но и от правилната хигиена. Според медн предвид качестовото на храна, забързан живот, цигари и кафета, ни трябват все повече продукти, които да мислят вместо нас - телефони, компютри, четки за зъби Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И аз ползвам ел. четка на Браун, но след похвалите тук ще се поинтересувам и от Филипс. Някак досега ми е убягвало, че и те правят ел. четки. А накрайниците намират ли се лесно в бг?
Иначе и аз редувам нормална четка с електрическа.

# 10
  • Мнения: 3
Привет на всички. Виждам, че обсъждате въпроса за ел. четки и реших да споделя и аз опита си.
Миналата седмица пак посетих темата, но тогава не коментирах, а само четох. Попаднах на линка за Grabo.bg

[/quote]
Здравейте! Ние вкъщи отдавна сме с ел. четки. ПЪрво бяхме с Браун, но след като се позаинтересувахме малко открихме, че Филипс са по-добри, но...са и по-скъпи.  Но определено си заслужава, технологията е съвсем друга, имат няколко режима, на зарядно са, измерват времето, необходимо за ка1ествено иззмиване. Абе супер са!Добрата новина е,че сега докато ровех сайт, за да ви я покажа открих, че върви страхотна промоция в един от сайтовете за колективно пазаруване: http://grabo.bg/detska-elektricheska-chetka-za-zabi-plius-pasta-za-84lv-042bg44
[/quote]
 и реших да купя една такава Филипс на дъщеря ми. Честно да си призная бях доста скептична, но заради огромната отстъпка (почти наполовина) реших да я поръчам. Е, оказа се че съм сгрешила-четката е невероятна! Ася никога не си е мила зъбите с такъв кеф, даже взе да прекалява Laughing Музикална е и пееща и това много я забавлява. Това ме накара да се поразровя и да видя какво предлагат Филипс за възрастни и се оказа, че има богато разнообразие от модели. Вносители са само Ивентас и Евгени Стефанов ( промоцията на грабо). От Ивентас съм си поръчвала много неща и на Авент и други, но съм все по-недоволна. Бавят поръчките, груби са и имат лошо отношение към клиентите. Поне такива са моите впечатления. Ще продължа да търся и ако намеря допълнителна информация ще ви пиша.

# 11
  • Мнения: 147
Искам да купя на децата електрически четки за зъби но досега не съм се интересувала.
Моля помогнете ми. Става въпрос за големи деца.
 
Здравейте! Ние вкъщи отдавна сме с ел. четки. ПЪрво бяхме с Браун, но след като се позаинтересувахме малко открихме, че Филипс са по-добри, но...са и по-скъпи.  Но определено си заслужава, технологията е съвсем друга, имат няколко режима, на зарядно са, измерват времето, необходимо за ка1ествено иззмиване. Абе супер са!Добрата новина е,че сега докато ровех сайт, за да ви я покажа открих, че върви страхотна промоция в един от сайтовете за колективно пазаруване: http://grabo.bg/detska-elektricheska-chetka-za-zabi-plius-pasta-za-84lv-042bg44
Браун нямат само един вид електрическа четка,моята си е с таймер и със зарядно,нямам наблюдения Филипс да са по-добри.
За соник-четките,те са съвсем друг клас,използват звуковата терапия.Още по-хубави (и много,много скъпи) са ултразвуковите-УЗ вълните имат бактерициден ефект,отличен е ефектът,но....
А относно редуването-освен ако няма показания за някой конкретен тип изчеткване,не мисля че има нужда от такова.

# 12
  • Мнения: 84
Здравейте, вече съм горд собственик са ел. четка за зъби Браун 3Д, с четка на Орал Б. Само 1 път съм я ползвал, но като цяло не съм впечатлен. Бих желал да попитам като се ползва такава четка за зъби, трябва ли да се ползва някаква специална паста за зъби, или става за целта и обичайната, която ползвам?
Благодаря за разясненията, поздрави.

# 13
  • София
  • Мнения: 43 900
С обичайната, разбира се не е лошо тя да е добра паста Simple Smile Ти какво точно очакваш, че да си много впечатлен от четката? На мен ми е напълно достатъчно, че след това ако мина с конец за зъби той остава напълно чист, значи мие добре Wink

# 14
  • Мнения: 169
Здравейте, спешно имам нужда от съвет каква четка за зъби да избера за подарък. Бях се спряла на Браун, но четейки Ви разбирам, че Филипс са по-добри, та въпроса ми я коя четка да избера:
Филипс
Браун
Браун с нещо си
Спено ми е наистина. Много ще съм благодарна за съвет и отзиви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт