Електрическа четка за зъби!

  • 168 102
  • 321
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Здравейте, случвало ли ви се металният накрайник, който прави връзка със самата четка, да се разклати.
Миенето на зъби така става по-нестабилно и съвсем не смея да натискам. Не е изпускана.
Гаранцията съм я изгубила. От Бг беше купена. За четките на Филипс иде реч.

# 256
  • Мнения: 4 769
Здравейте, случвало ли ви се металният накрайник, който прави връзка със самата четка, да се разклати.
Миенето на зъби така става по-нестабилно и съвсем не смея да натискам. Не е изпускана.
Гаранцията съм я изгубила. От Бг беше купена. За четките на Филипс иде реч.
.  Случи ми се със зъбният душ на Филипс и ми го смениха.

# 257
  • Мнения: 895
Имам четка diamond clean и на нея не може да се постава sensitive глава, какво се случва някой имал ли е подобен проблем. Остава дупка около 1 см. Има ли sensitive глава за този тип четка?

# 258
  • София
  • Мнения: 9 920
Откъде мога да поръчам травел кейс за ExpertClean 7300
Не намерих, а само подобни и то извън Европа...при това за Diamond серията...
https://www.ebay.com/b/Philips-Sonicare-Electric-Toothbrush-Case … 31770/bn_95458895

по мекота как се нареждат - избелващите сигурно са най-твърдите:
Premium Plaque Defence Brush,
 Premium Gum Care Brush,
 Electric Toothbrush White,

И съвместими ли са сериите - искам да взема по-меки глави.

# 259
  • Мнения: 2 987
Спрял съм се на Philips Sonicare 9900 Prestige с ултразвук. Имате ли някакви негативни отзиви за нея които е добре да знам преди да я купя?

# 260
  • Мнения: 6 930
Който и Sonicare да вземеш, няма да съжаляваш. Гледай само да е от оторизиран търговец, за да е лесно с гаранцията, ако се наложи...

# 261
  • Мнения: 4 769
Който и Sonicare да вземеш, няма да съжаляваш. Гледай само да е от оторизиран търговец, за да е лесно с гаранцията, ако се наложи...

Точно така!

# 262
  • Мнения: 2 987
Взех си Philips Sonicare 9900 Prestige и засега първите отзиви са добри. Комбинирах я и със зъбния душ на Philips модел 7000. Чудя се коя би била оптималната последователност между конец, звукова четка, душ и евентуално обикновена четка.

# 263
  • Мнения: 4 769
Взех си Philips Sonicare 9900 Prestige и засега първите отзиви са добри. Комбинирах я и със зъбния душ на Philips модел 7000. Чудя се коя би била оптималната последователност между конец, звукова четка, душ и евентуално обикновена четка.

След храна първо е конеца, после четката и накрая зъбния душ, а сутрин само четка и вода за уста. Това е по препоръка  на зъболекар и за мен е много добре.

# 264
  • Мнения: 442
Мнение за тази четка? Или коя на Филипс да си взема? До момента съм ползвала само Орал-Б и искам да сменя марката.

[/i]

# 265
  • Мнения: 4 769
Мнение за тази четка? Или коя на Филипс да си взема? До момента съм ползвала само Орал-Б и искам да сменя марката.

[/i]

Огромна разлика има между четките на Орал Б и на Филипс, разбира се в полза на Филипс. Която и да вземете, няма да сгрешите.

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 2 366
Oral B е световния лидер при електрически четки. Както примерно Тесла при електрическите автомобили. Разликата е минмална при продуктите на двете компании, при една и съща цена и определено е в полза на Орал Б. Т.е. не е ок да се сравнява четка Орал Б за 50лв с такава на Филипс за 300.
Така, че изобщо е грешно твърдението да избереш която и да е четка на Филипс.. защото много хората така изпищяха вече.
Филипс от няколко години ги промотират (рекламират) в България и станаха "модерни", а е по-добри.

# 267
  • Мнения: 3 944
Мнение за тази четка? Или коя на Филипс да си взема? До момента съм ползвала само Орал-Б и искам да сменя марката.

[/i]

После ще се чудите, защо сте загубили време да ползвате орал-би изобщо.

# 268
  • Мнения: 632
Може ли по-подробно за разликата между ОралБ и Филипс. Аз също се чудя, но проблема е, че от ползване на ОралБ получавам някакво схващане в зъбите, може би от вибрациите и не знам дали ще има същия проблем с Филипс, а не са евтини, за да взема и да се окаже, че има същия проблем и от тях. Моля, тези които са ползвали и двете да направят сравнение

# 269
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, някой знае ли, в София в кой серия на Филипс мога да си занеса четката за подмяна?

Общи условия

Активация на акаунт