Жената Лъв - 58-ма тема

  • 18 860
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Утре няма да се наспинкам, щот детето е на школа по математика от 9 часа, ама виж в неделя и понеделник ще си наваксам.
Blue Rose, какво ще ни споделиш за себе си? Flutter

# 31
  • Мнения: 699
Привет банда  Hug

Бенджи, уникално клипче  Joy

Вени, всичко ще е наред, лекарката при всички положения ще му обясни последствията ако не се стресне малко и не вземе мерки.

Рейчо, кога ще ходиш на сбирката?

Аз готвя, ама няма да се оплаквам, че сега джуджи като е на градина и през седмицата почти не готвя, а и от стола взимам, но реших вместо утре деня ми да мине в готвене да го направя тази вечер. Ние сме на ориз с праз и маслини и леща.

Теди, мерси за темата и браво на дребния  Hug

Исках да пиша още, ноо......... не се сещам какво.

# 32
  • Мнения: 11 336
Хая, офертата е за 18 и 19. 11. Сега ме подсети да огледам сайта на хотела  Peace

Ние с децата ядохме и чакаме мъж ми да се прибере от почти едноседмична командировка в  Германия. Този път му казах, че искам/ме подаръци. Ми много обичам изненадите и подаръците  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте  Hug!
Ками, лоша работа са болестите... Дано бързо да оздравее детето!
Реа, мини разкажи после какво що, пък и снимай  Wink.
Друго, друго... не знам какво, ще се върна да изчета пропуснатото.

# 34
  • Мнения: 2 274
 'Драстиииии /с пернишки акцент Wink/! Днес луднах направо. Сутринта бях в Прокуратурата, четох малко преписки, после ми дадоха да прекратя една. Добре се справих. Другата седмица най-вероятно ще бъда в зала да гледам и може да прочета някое делце. После ходих да търся подарък за рождения ден на приятелчето на големия. Обиколих 2 пъти Мола докато реша какво да взема. Взех една блузка от Бенетон и утре ще взема една шантава топка. Една дружка ми звънна, че в квартала са открили нов детски магазин и всички играчки са намалени наполовина, та после отидох и там. Взех подаръци на децата, че Боил нали е рожденик другата седмица. Оставих нещата в нас и на бегом отидох до детската за Боил, пазарувахме, прибрахме се и аз се хванах да тъкмя туршийка. Едва преди половин час се кротнах най-после. Сега ми се спи и едва гледам.
  Гледам вие сте ОК. Бат Бойко шЪ сА Управи, Венче, ама шЪ тря'А да го държиш изкъсо.
   Теди, браво на Алекс! Дано вече само с кеф да ходи  Hug!
    Ками, бързо да се оправя малкия сладур  Hug!
    Добре дошла на новата лъвичка   bouquet!
   Абе, мацки, чувам че тоя сафрид и на рибената чорба го слагат. Всичко хубаво, ама няма ли много кости? Как се чисти?
   За синузит да добавя и още едно лекарство, което ми го каза съседката, но така и не се осмелих да изпробвам. Настърганата вътрешна част на конския кестен се натърква отвътре във всяка ноздра с помоща на кутрето или клечка за уши. Щипело ужасно, но всичко изтичало. Аз иначе карам на промивки със солена вода и нагревки с морска сол. Пия и антихистамин иначе ще пукна. Изпрбвала съм през годините и мед, и ракия, и клеева тинктура, и масло, но от нищо няма ефект ако не пия антихистамин. Носът ми кърви, лигавицата се подува и се побърквам.
    Хайде да ви оставям, че да ходя да спя. Утре пак ме чака пълна програма  Tired. Лека нощ.

# 35
  • Мнения: 699
Добро утро!  Hug



Тъй като съм ранобудна ще сложа аз закуската, Рейче надявам се няма да се разсърдиш  Hug

Мойто джудже снощи казало на баща си, че не му се пишка и легнала и сутринта в 7ч. резултата ви е ясен. И аз станах и повече не можах да заспя. И сега блажено и на спокойствие си пия кафе и не бързам за закуска. Не че те двамата спят, но лежат и гледат ТВ. Сега ще им сваря макарони и са готови. Сготвено ми е, изпрала съм и се надявам да е хубаво времето днес, за да се разходим.

Пожелавам ви хубав уикенд.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
 Hug

Аз утре пак ще бачкам на изборите...обадиха ми се в последния момент.
Днес излизахме с щерката по магазините по "женски".  Wink Успях да й намеря две бодита...мноого трудно - дамското й е голямо, детското й е малко... ooooh! накрая попаднах на една фирма, дето шие точно такава тийн номерация, различна от дамското, та от това й стана...

Мъжо ще си идва за един уикенд след две седмици!  Flutter Купил си некви евтини билети, като за последно на Райън. Искал да ни изненада, ама нъл не може да пази тайна, преди малко всичко си призна.  Whistling

Спонджи, хелп! Имам проблем с езиковите курсове и БТ...Ще пиша на лични...От мен отърване нема... Blush


# 37
  • Мнения: 11 336
А добро утро  Mr. Green



Не съм разбрала, че е сменено времето и станах в 6:00 (5:00) да меся питка, че днес в 10:00ч отпрашваме за Добрич и съм обещапа питка да нося. Сега пускам компа и що да видя.......сменили са времето  tooth Не съм ядосана, ама ми стана тъпо, че моят и той стана и гледаме ТВ от 5:00  Joy, а той знаел, че тази нощ се сменя часа и не ми е казал  hahaha Mr. Green

Бенджи, айде приятна работа днес  Peace

Рени, сафрида верно има костици, но като се свари преди да се сложи в супата лесно се обезкостява, но аз не бих се затормозила със сафрид за супа  има толкова много друга риба....Laughing

Пол, сИга търся по какъв начин да я оформя питката, нИща на топчета, че ще заприлича на милинки  Grinning Знам няколко начина тъй , че все нещо ще измисля  Heart Eyes

Хая, как ще се разсърдя  Hug даже апелирам който има желания да го прави ( стига да става по рано от мен  Mr. Green)


# 38
  • Мнения: 699
Добро утро!  Hug

Рейчо, ама вярно много рано сте станали.

Аз правя "песъчинки". После ще чистя. Май ще имам и гости. А моя мъж вчера ми врътна един номер и ме ядоса и сега го боли гърлото.  Дано не успее да разболее дребната само.


Желая ви хубав ден.

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 740
Добро утро и от мен , вярно че
с тази смяна на времето  и аз
се разшЪтах още в 05.00 часа ;
пералня пуснах , закуски приготвих , а
моите спят ли спят . Heart Eyes
Чета за питката на Реа
и се чудя що не взема да врътна и аз
една  Rolling Eyes
Децата два дена ще си бъдат ваканция  Heart Eyes
Хубава неделя ви желая  Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 073
А моите не спят  Rolling Eyes
От 6 часа малкия ме е заръчкал в ушите, носа, драска, пощипва. Снощи беше много неспокоен и аз замое улеснение го взех при мен на спалнята. Обаче какво беше учудването ми когато реших да обърна гръб на бебо и на среща ми една ухилена муцунка - на батко му. Станал нашия и дошъл да се гушне, а аз изобщо не съм усетила.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Вчера сутринта пращам детето при баба му и дядо му. Свалям си петнайсе филма и си мечтая за четиридневен релакс. Да, ама не - след няма и час ми звъни М. и рИве, лошо му било  ooooh!. Зачервено гърло, хрема и Т  Crazy. Не знам какво става, ама толкова не е боледувал общо за последните пет години  ooooh!.

# 42
  • Мнения: 9 776


Добро утро! Hug
Колко ли ви е добро в понеделник сутрин, но.... Whistling
Мен нещо ме подтиска обстановката на работа, и ще видим накрая дали няма да стане каквато не е ставала. #2gunfire

Скокнали сме от 6 часа и сега гледаме детски филми докато стане време за  градина. Надявам се там да не са в почивен ден, никой нищо не ми е казвал. newsm78

 Hug

# 43
  • Мнения: 11 336
Добро утро и от мен  Hug

Снощо си легнах в 20:00ч  hahaha и тази сутрин 5:30ч кукуряк се събудих Mr. Green

Пол, понеделник е , но на мен ми е гот  Wink. Към 8:00ч ще събудя децата да ги стегна, че със свекър ми и свекърва ми ще ходят до Силистра и аз цял ден - лафиз лайф, само да не стане като на Вени "спа релакса"  Praynig

Вени, как е днес Марти? Да знаеш, не е бил излекуван напълно (според мен).

Хора искма да ви съобща, че след един семинар за правилното хранене започнах да закусвам обилно всяка сутрин. Обилно казвам, защото аз или никога не закусвам или от 2 години след 90-дневната ми остана плод за закуска, но ми казаха, че не е достатъчен. Първият ден изядох една филия сухар с резанче шинка, малко сирене и 1/2 домат, но си бях цял ден гладна. Казаха ми , че малко съм закусила  Rolling Eyes ( това го каза д-рка диетоложка ). Сега малко повече си слагам в чинията + на Бенджи чая. Обичамммммммм да закусваммммммммммм  Heart Eyes вече !

Какво ще правите днес?
Аз смятам да съм на вън. Тук от седмици не е греело така хубаво слънцето, та ще се възползвам днес  Grinning

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Добро утро!

Реа
, и аз си правя в момента   Winkчай /и на Й., че е малко хремава от два дни.../
Много интересно това за закуската...

Аз топло ли е, не закусвам, само плод до обед /затова ми беше и лесна тая диетка  Simple Smile/, но сега като е студено не мога на плод само - като че ли отвътре още по- студено ми става, ако не закуся стабилно.  Blush Ама то и вкъщи е студено, не са ни пуснали парното още, с една духалка сме и само я местим от стая в стая да ни духа в краката...Как се топлят хората цяла зима само с духалки, не го разбирам..през цялото време ми е студено, като я пусна, пък въздухът става един такъв сух и неприятен... ooooh!

Ще се разсъня и ще ходя да си прибера малкият от свекървата, снощи приключихме преди осем, ама...едно такова студено и неприятно навън...тряяше да вървя пеш /на две спирки са от нас/ и хич не ми се ходеше да го прибирам, та остана у тях... Flutter

Ще пишем домашни после, може да им спретна едни меденки, тия дни попаднах на една лесна рецептичка тук у форумо..

А утре съм обещала и ще ги водя на кино - Колите2....И пак отивам с кусурнайсе деца, освен моите, поне още три /засега/ ще са под моя опека... Mr. Green

Поли, кат не ти е нормално на раб., знаеш решението...Чудя се, що по- рано не напуснах, а толкова време се мъчих с идиоти.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт