Спорт или танци заедно с детето?

  • 672
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте,
ранното стъмване настъпи със страшна сила и вече няма никакъв шанс за разходки или каране на колела след работа.
Замислих се за някакво занимание - спорт или танци, където можем да ходим цялото семейство.
За съжаление всички занимания, които видях за деца са от някакви безумни часове като 16 или 17 . а ние сме нормално работещи хора от 9 до 18.
Вики е на 6 години.
Знаете ли някъде да има танцови групи, където по едно и също време да се провеждат занятия за деца и за възрастни, защото където и да проверявам са или едно след друго, което никак не ни устройва, или пък съвместно - където ясно, че няма да е със супер голямо натоварване, но пък ще е много забавно. Видях в интернет 2 школи, обаче се оказа, че са затворили съвместните си занятия.
Събота и неделя също не са много удачен вариант, защото тя ходи при баба си в събота, а неделя все пак искаме да сме заедно вкъщи.
Другият вариант е някакъв друг вид - примерно тя да ходи на танци, балет и т.н., а ние примерно на фитнес, обаче трябва да са много близо, за да не се чакаме.
Има ли някой, който да е намерил такава комбинация?
От София сме.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 448
  Има вариант-мама на водна аеробика,а детенце на тренировка по плуване-има в един басейн,по едно и също време тези 2 мероприятия-"JK комплекс ",кв."Бокар".    Стоян Церовски 088/ 412 721,води тренировките на децата,но може да те осведоми в кои точно дни е дублажът на 2-та спорта.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Можете да карате заедно зимни кънки. Учебните пързалки на Славия през седмицата са от 18 ч. вторник и четвъртък, ако не ви е много рано.

# 3
  • София
  • Мнения: 203
Здравей, скоро водих дъщеря ми на латино танци в зала Фестивална, да пробваме - там е Dance Academy -има всякакви танци, и за малки, и за големи, идеята ни беше дъщеря ми да ходи вторник и четвъртък от 19 ч. на танци, а аз също на Зумба от 19. 30. Вече не сме там, ходим във Веда Джуниър,това по наши, лични предпочитания и решение, но останах с добри впечатления, добри и внимателни треньори, приятна обстановка, включват и игри, като че ли наблягат на забавлението, поне аз с такова впечатление останах. Също има възможност за съчетаване да се забавлявате цялото семейство на едно място  Simple Smile Можеш да погледнеш и сайта им. Успех и дано съм била полезна.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 87
Много ви благодаря!
Това за танците е супер, плуване+аеробика също звучи добре, дано да имат късни часове. Кънките за съжаление са ми рано (на работа съм до 18), въпреки че съм голям фен.
Много ми помогнахте!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
А знаете ли , къде има нещо за мъжката част . Мъж ми иска да ходи някъде с малкият ама сега търся по нета и нещо не намирам или не търся правилно .

# 6
  • София
  • Мнения: 283
Включвам се да следя темата, че и на нас ни е нужно подобно занимание през задаващите се зимни месеци.

# 7
  • Мнения: 10 604
В Красна поляна (мисля, че е 93 у-ще) има народни танци за родители и деца.

Общи условия

Активация на акаунт