Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 606
  • 723
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 208
Е, става все "по-весело".... В момента е с 39,6 Т

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
 Cry Ох, Танче, кураж и здрави нерви на теб, а малчовците дано бързо се преборят  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Ние се върнахме от гости на свекитата.
Бела е доста по-общителна от Кали на нейната възраст и дори от непознати не я е срам - на всички се смее, танцува покрай кака си и я имитира. Тя дето се вика вчера проходи, а сега подскача покрай кака си и се мъчи нейните стъпки от модерните танци да прави

# 152
  • Варна
  • Мнения: 452
Танче, как е Никола? Смъкнахте ли Т?
Дано температурата умори всички вируси, а инфекцията стихне от раз  Peace Hug


Змейка, малчовците винаги са много изобретателни, защото имат на кого да подражават Peace Heart Eyes

Макси вчера го "тормозих" с бъркан мед и клеева тинктура, а преди лягане и с един компрес с ракия  Mr. Green Такива доводи ми извади да му го махна, обаче като казах, че или стои с него и оздравява, или в петък никакво гости на Ники и Мони / на Ива двете слънца/, и да видиш как се съгласи. Днеска ще доизчета всичко що намеря в нета като народен лек, и да му мисли довечера, ако пак е с Т, запушен нос и червено гърло  Joy

# 153
  • Мнения: 1 733
Ани, покажи ни снимки на малкото християнче!
Таня, какво става с вас? Дано сте изкарали нощта спокойно!

# 154
  • Мнения: 937
Честито на имениците на патерица - много здраве и усмивки!

Танче как е твоя сладур, а сестра му?
Макси и той да оздравява, че петък наближава!
Голяма компания се заформя за коледното парти, страхотно ще се получи дано да има място за всички, на мен пък ми липсва Руми.
Ани честито християнче и аз ще се радвам на снимки от хубавото събитие!

При нас нищо ново и Мариса се стяга за коледно тържество учат стихчета и песни за Исус Христос и доста ме разпитва за него. Вчера се видяхме с Деси и Ивайла казах им за партито дано да успея да ги измъкна.
И аз лекичко завидях за идеята за Дядо Коледа в планината, при нас в детската ще е както винаги, но пък за нея този с хеликоптера при мама е истинския така че, да е здравичка само ще го види пак.

Аз където хич не обичам зимата вече си мечтая за малко сняг поне, за да има коледно настроение ми трябва сняг, а те пак го дават хубаво и сухо  Sad но и брат ми в германия щом казва че нямат сняг, а и толкова по на север май няма да имаме и ние скоро.
Оздравявайте всички бързо! Танче пиши!

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 10:19 от galiushana

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Приемате ли нови попълнения?  Grinning
То при мен така стана че съм си за ново представяне, ама ей ма на като хич ме няма в невербалната комуникация....само обаче да седнем на маса не може никой да не накара да замълча  Embarassed

Днес докато си чакам студентите за лекция викам си да ви видя как сте момичета, но с напредване на времето се оказва се че и лекция няма да има...щото нали утре е 8 декември и те милите отсега са запразнили, но пък за реванш другата седмица съм им приготвила тест  Mr. Green

Стига съм ви занимавала с глупости, ами да честитя малките бебета в темата, много да слушат мама и да не я ядосват.

Освен това и вчерашните именници да са много здрави.

А на болните бързо оздравяване.

Нашата къща е отдавна украсена за Коледа (то май аз съм най-големия ентусиаст), децата си написаха писмата освен това си имат по едно чорапче (избродирах им на всяка буквата) и всяка сутрин им слагам по нещо малко, но от сърце. Аз също си сложих чорапа вечерта, но като станах на следващата сутрин, мъж ми каза че миришел и да го оставям в банята не в хола некст тайм  Laughing

Освен това Хрисито отдавна съм и помогнала за избора на подарък, добре че детето се поддава на обработка, но малката ме изненада с идеята си че иска бебе. баща и веднага и се зарадва и и предложи да почака до пролет, но виж аз разбрах малкото по-добре, така че спешно бе купена кукла, а баща и ще остане без подарък  Laughing

Хрисито ходи редовно на плуване (танци и пеене не са за нас, просто този ген някъде  е изпаднал при нея, може би с плацентата още при раждането Heart Eyes) и се справя доста добре, но госпожата каза че е за синхронно плуване, затова сега работим по план Б. Този план гласи: тъй като в Пловдив няма такова нещо, тогава Йоана спешно трябва да я научим да плува и сме готови с отбора.

На мен ми стиснете палци да не вали сняг тези три дни, че утре отивам до Хелзинки (тук е мястото да кажа, който не си е пратил писмото до дядо Коледа да ми прати смс и аз ще му кажа на място).

Така че момичета пожелавам ви весели празници и нека следващата година е по-хубава и здрава от тази.
за мен ще има голяма промяна, така че ми пожелайте късмет

# 156
  • Мнения: 4 370
Снимки скоро ще кача!  Wink

Танче как е днес Никола?

Пепсън, хаха - посмях се с чорапа в хола. Страхотно чувство за хумор!  hahaha
Хайде стискам палци да няма сняг поне още 3 дни!

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 12:12 от А н и

# 157
  • Мнения: 2 208
Здрвейте момичета!

Да не ви държа в неведение за нашите здравословни проблеми. Криво-ляво я смъкнахме снощи температурата, но както и очаквах след изтичане на действието на нурофена вдигна пак към 38 и съответно пак го наблъсках с нурофен, че сутринта трябваше да ходим да му вземат гърлен секрет и ако вдигнеше по-висока нямаше как да му дам...
За гърления секрет си беше цирк, ама успяха да му вземат. Сега да видим какво ще му открият... Снощи по някое време започна едвам да диша от секрети, завиваше се, че му е студено. Въобще един господ знае какво му е.
Докторката каза, че показанията му от кръвните изследвания не са за даване на АБ, което е хубаво и сега чакаме да видим резултата от гърления секрет.
Да ви кажа честно вече намразих декември месец. Настъпи ли и започвам да вися по всевъзможни здравни заведения за оздравяване на отрока. Вече не свързвам декември месец с празници, а с гадни болести!

Така, оплаках се хубаво, но това едва ли ще помогне.
Хайде да ви оставям, после ще ви чета, че трябва да съм болногледачка - промивки на нос да правя и един куп други неща.

# 158
  • София
  • Мнения: 248
Да ходя ли утре за подаръци?

# 159
  • Русе
  • Мнения: 526
   Танче, дано да сте вече по-добре! Hug
   На Дари спряха да й избиват нови пъпчици, отива вече на оздравяване. Леко изкара шарката, без температури, не се е оплаквала много да я сърби, само с ментолов спирт сме я мазали(другите работи - всякакви пудри и крема вирасут не са налични по аптеките, които проверихме. Въпросът с пудрите ми се струва леко обезпокоителен, ментоловата я няма по складовете, а топоцина е спрян от производство.)
   Ема беше малко хремава, но вече се оправи, та ако иска може да се ошари.
   Хубав ден! Simple Smile

# 160
  • Мнения: 4 370
Миме, зимата по леко се кара! По добре ще е и Ема да я изкара, тъкмо си загряла вече!  Laughing


Честит празник на всички студенти и бивши такива!

Има ли настоящи сред нас?

# 161
  • Мнения: 937


Честит първи сняг!

# 162
  • Мнения: 8 242
   ... крема вирасут не са налични по аптеките ...
Ако ви трябва Вирасут мога да пращам (тубичката си е почти пълна).
Но самото "гелче" е нещо като вода с нишесте (кисЕл  Laughing).. няма мирис, цвят.. няма и много плътност.. Не знам дали помагаше, но сам изявяваше желание да се цапоти (поне се занимаваше за кратко с нещо) Simple Smile

# 163
  • Варна
  • Мнения: 452
Честит имен на ден на всичките ни именички!
Да са много здрави и щастливи и те, и семействата им!

  bouquet


Ние тоя път май преборихме гърлобол-а и хремата с народната медицина, тааа за награда Макс ще получи обещаното гости довечера при Ники, както и една мааалка количка тип Лего за търпението си към мен и илачите ми  Blush

Пожелавам слънчев уикенд и много усмивки!

# 164
  • Мнения: 0
При нас се получава много тъпо - в градината - точно в групата на Гери има дете с варицела, а тя не  я е карала. Сестрата каза, че около Коледа точно трябвало да се очаква да се изрине. И в тоя ред на мисли - ние май не трябва да идваме на партито...  Cry То по принцип Явор изкара варицелата, когато бях бременна с нея в осмия месец, но аз съм я карала и нямаше проблем - но дали съм й предала имунитет - един Господ знае.

Честито на всички именници и от мен!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт