Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 558
  • 723
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 242
Nanchi, може изобщо да не стигнете до варицела Simple Smile
Тони милата година имаха от октомври месец варицела в градината, цялата група изкара, всички деца минаха шарката.. Той през цялото време си ходеше, не е отсъствал и ден. И се опъпчи чак края на февруари  Crazy (последен с още едно момиченце).
Та изобщо не можеш да им хванеш плановете на пъпките  Wink

# 166
  • Мнения: 0
Да, така е, не се знае кога и дали изобщо ще се случи, но мен ме е яд за партито, щото тя си го чакаше.  Tired Нищо де - next time както се казва  Wink

# 167
  • Русе
  • Мнения: 526
   Духи, благодаря за предложението! За Дари няма да трябва вирасут, виж за Ема не се знае Wink
Аз очаквах да се изрине ден-два сле като се разболя кака й, но днес четох пак за варицелата и открих нещо, на което не съм обърнала внимание преди - че второто дете в семейството се разболява някъде към 14тия ден чак.
   В градината всяка година поне по веднъж има вълна от варицела, карантина в групата, но Дари чак сега се зарази, пък иначе примерно си боледува от всичко, дето се зададе на хоризонта ooooh!
   Браво на Макси и Виф, да живее народната медицина!
   Сега ако се включи и Танчето с добри новини...
   Хубава петъчна вечер и весел уикенд! Simple Smile

# 168
  • Мнения: 2 208
Добър ден!

   Сега ако се включи и Танчето с добри новини...

Включвам се с полу-добри Simple Smile. Никола за момента се стабилизира с изопринозин, но пък сестра му се разболя. Верижната реакция е на лице. Пазих го това дребното, пазих го, ама то 3 седмици можеш ли да го опазиш от постоянно въздействие на бацили?! Най-накрая и тя се предаде... За сега се лекува само със "Стодал", "Осцилоскокцинум" и "Стеримар". Баща й рече, че съм луда, че продължавам да лекувам с хомеопатични, които нямат никакво лекуващо въздействие според него и изследванията, които гледа в един научнопопулярен филм на ББС.

Всяка година чакаме Новата година с по-добри надежди и всяка година с нетърпение чакаме да изпратим старата (която всъщност сме чакали с добрите надежди) с разни негативни емоции.
Радвам се, че въпреки трудната бременност през тази 2011 година успях да родя живо и здраво бебе, че като гледам какво става напоследък в АГ и ми настръхва косата.

Хубав и усмихнат ден ви желая.

# 169
  • Мнения: 4 370
Ето и снимки от кръщенето на Никола: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2770447857423.149963.11 … 791217&type=3


А тук е целия филм. Но качеството е високо и затова в нета малко сме разтеглени: http://www.youtube.com/watch?v=fEY4Rz0s10s

Радвам се че всички болни оздравяха!

# 170
  • Мнения: 932
Добър вечер, дами! Аз съм, не се чудете. Жива съм, спокойно на притеснените Grinning
Не съм чела, но сутринта ще се заема с чаша кафе и огромно удоволствие. Само да кажа, че много искам да дойда на Коледното парти. Късно ли е вече да се присъединя? На 18 дек е,нали? Моята майка имаше рожден ден на тази дата и за мен е чудесно избрана, защото ще ме разсее. Ако не може, разбирам. Много се замотах.

# 171
  • Мнения: 937


Добро утро как сте девойки в това гадно време - есента най-сетне дойде, кално и мъгливо!

Ирка разбира се, че може да дойдеш само nMihailova да каже колко подаръци има и за кои деца са пък останалите ще трябва да купят по 1 диск с детско и да заповядат! Като гледам колко желаещи са тази година ви се радвам много дано да има достатъчно място за възрастните да ни побере.... хайде хайде идвайте!   bouquet

Аз понеже така и не разбрах какво е това желание на Мариса тази година Барби шошоара вчера й написах писмо от Дядо Коледа, че джуджетата не знаят какво е това и ще й донесе друг подарък. Толкова се развълнува и даже вечеряше с писмото на масата, е после го забрави, но поне се надявам че няма да е разочарована, че не е това чудо дето го иска, ако изобщо има и тя представа какво е де.  Joy

Болничките как сте? Танче малката бонбонка как е?

Тази година ще имаме Коледно тържество в градината репетират усилено стихчета и песни нямам търпение да идва другата седмица и да ги видя колко ли ще са сладки, при нас за първи път ще има коледно до сега тържествата бяха март месец само. Нямам търпение!

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Nanchi, може изобщо да не стигнете до варицела Simple Smile
Тони милата година имаха от октомври месец варицела в градината, цялата група изкара, всички деца минаха шарката.. Той през цялото време си ходеше, не е отсъствал и ден. И се опъпчи чак края на февруари  Crazy (последен с още едно момиченце).
Та изобщо не можеш да им хванеш плановете на пъпките  Wink

Да, и Кали беше така и всички госпожи се чудеха как така най-кльощавото момиченце не се поддава на шарката  Mr. Green

Браво на оздравелите сладури! Танче, дано и Ивето да се оправи скоро   Hug

Ооо, Иркаааа  Heart Eyes Радвам се, че ще се видим скоро - дали на софийска или на пловдивска земя няма значение. Духови си взеха кола  Mr. Green така че живот и здраве ние сигурно ще сме там

# 173
  • Мнения: 8 242
Ооо, Иркаааа  Heart Eyes Радвам се, че ще се видим скоро - дали на софийска или на пловдивска земя няма значение. Духови си взеха кола  Mr. Green така че живот и здраве ние сигурно ще сме там

Ъхъ Simple Smile
Само да сложим метана, че така ще е мноУ якУ  Mr. Green

# 174
  • София
  • Мнения: 248
Добър вечер, дами! Аз съм, не се чудете. Жива съм, спокойно на притеснените Grinning
Не съм чела, но сутринта ще се заема с чаша кафе и огромно удоволствие. Само да кажа, че много искам да дойда на Коледното парти. Късно ли е вече да се присъединя? На 18 дек е,нали? Моята майка имаше рожден ден на тази дата и за мен е чудесно избрана, защото ще ме разсее. Ако не може, разбирам. Много се замотах.
Ирка, включени сте още в първият списък, така че чакаме ви!

# 175
  • София
  • Мнения: 1 877
Добър вечер дами,

Аз нямам кой знае какво да споделя, освен, че програмата ни с Миа е натъпкана и няма да стигнем до партито тази година...но сме добре, никак не се оплакваме Wink

Да сипя по едно питие и да питам Духи, че й мернах подписа: Как се отказа юнака след 4 години? Тони е една жива легенда =)

Наздраве!

Пс. Даже КОледно го докарах Party

# 176
  • Мнения: 8 242

Да сипя по едно питие и да питам Духи, че й мернах подписа: Как се отказа юнака след 4 години? Тони е една жива легенда =)
Ванилка  Hug
То въпросът по-скоро е аз как се отказах  Joy
Той като цяло също не желаеше много много да променя нещата.. Макар че ме е нямало с дни (и то няколко пъти) като тръгнах на работа.. Обаче върна ли се - Мамо, какво ми носиш! И веднага - дай сега и да си цокна малко Simple Smile .. Прескачаше дни, не му напомнях.. Ама си имаше и нощи, когато яко го гонеше лигата и цоко та цоко..
И на рожденния му ден казах край, толкова.
И съм горда със себе си, че издържах де  Blush Той се сещаше няколко дни поред.. ама си заспиваше само с гуш.. После се сещаше чат-пат.. Ама до зимата съвсем го беше забравил това действие Simple Smile
Последната година е казал точно 2 пъти неволно нещо от сорта за цокане  Laughing Ама и дума не дава да се издума, че ще иска и той да пробва с бебето (той е голям вече, тия бебешки неща никак не са за говорене дори  Mr. Green)

Изобщо.. веселба си беше  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 4 370
Вашите деца вярват ли на тези писма ОТ Дядо Коледа. Моето НЕ. Разконспирира ме от раз.  Mr. Green
Написах аз днес писмото, на червени листи. Плика изрисувах старателно в снежинки, звездички и коледни звънчета, надписах го и го пуснах в пощенската кутия. Когато се пребра Ивко от градина чух че навън се наддава боен вик. И аз супер щастлива колко много съм си зарадвала детето, го чакам да се качи горе и да ми съобщи радостната новина. Е, съобщи ми я, аз съответно удивена, четохме писмото. Дори се хвана да му пише писмо -отговор. На мен ми стана смешно че взе че Дядо си Коледа за съветско другарче (както ние едно време си пишехме с такива). Веднага започна да слуша, каза че днес няма да гледа телевизия , а ще играе с играчките си. И от мен по щастлива няма.
..... След малко идва при мен и ме пита: Ти ли го написа?  Confused   Опитах се да го забаломаосам, но той категорично ми заяви накрая че много добре знае , че аз съм го писала!  Confused

Е... а бе Дядо Коледа не съществува, знае си детето!  Mr. Green

# 178
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ах, този Ивко! Като разбра за писмото, продължи ли да слуша?
   Дари все още вярва в Дядо Коледа и добре, че е така, че като ме ядоса много с поведението си й казвам, че може и да не получи подаръци и веднага се укротява положението. А то в момента не е много спокойно, защото Дари все още е вкъщи, утре вече тръгва на градина. Но тя не може да се занимава почти с нищо, Ема само ходи и й бута нещата, взема фулмастрите и драска ooooh! Мир има само като гледат нещо детско по тв.
  Ема все още не се е разболяла от шарка, всеки ден измисля нови бели Mr. Green Ако я сложа в креватчето, се събува боса и дърпа и блузката да си съблича, та вече и там няма спасение. Обикаля навсякъде из къщата и вади всичко от шкафовете Tired
  Любче, вчера четох статия, че след Коледа във вашата верига магазини ще има големи намаления. За какво става въпрос? Ние така или иначе си посещаваме редовно магазина, но ме човърка любопитството Embarassed Също така чакаме с нетърпение да обявят кои бебета печелят ваучери.
  Довечера ще водя Дари на концерт - тук в спортната зала до нас ще има коледно надиграване. Все се надявам да се запали и тя по народните танци.
  Хубав ден и много усмивки! Simple Smile

# 179
  • Мнения: X
Миме,ние сме последните,които ще разберат/пък и в момента се притесняваме повече,да няма намаления на персонала....,че нещо много почиваме/,така че и за нас ще е изненада....А,за конкурса-пожелавам Ви от все сърце да спечелите Peace....За момите-така ще е известно време...после ще вземат да се заиграват заедно,......после да се бият/моите са на тази вълна-в момента сме едни гърди пред световната федерация по кеч-и като брой на битките и като качество на боя Mr. Green/...за след това не знам/остана ,май да вземат да се коалират с/у родителските тела.../.....
И,да не забравя-честита Ви годишнина!Много да се обичате и уважавате!Е поне още 80 години да се гледате в очите!
За вярата в дядо Коледа-у нас е още актуално.Няма оспорване......и въпреки,че поне Сами  е наясно с някои работи,му се ще все още да вярва/пък аз не оспорвам правото му да вярва в чудеса/,но понеже рискувам и мен да ме разконспирират,ако пусна писмен отговор,предаваме устно съобщенията/обадил ни се е по телефона/ с които обясняваме,някои размествания в плана с подаръците.

Общи условия

Активация на акаунт