Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 605
  • 723
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 526
  Ани, след 5 дни прием на Панцеф Ема направи ларингит! Не можеше да спи от кашлица, след първите инжекции вече е по-добре Simple Smile
 Днес така палуваха и разхвърляха стаята, а ние с татко им ги гледахме и се радвахме Simple Smile

# 211
  • Мнения: 2 208
Добър ден, момичета!

Миме, хубаво е, че вече здравословните проблеми са овладяни и ще имате една спокойна празнична нощ. Пожелавам ти и майка ти и татко ти да оздравяват бързо!

Галя, няма нищо странно в оплакването на хората около теб. Криза има в целия свят, на хората очевидно не им е цвете, сравнявайки живота си преди това да се случи.... Simple Smile
По-важното е да намираме за какво да се усмихнем и зарадваме въпреки трудностите, които ни връхлитат. Да се радваме на всеки хубав момент с надеждата да има повече такива. И да си спомним за близките ни хора, които вече не могат да се радват с нас, но винаги ще са с нас в мислите ни! Да сме благодарни, че имаме добри приятели, които са с нас в добро и зло и намират време да ни подкрепят в трудни моменти.

За мен 2011 беше прилична година, в сравнение с 2010 година направо си е слънце Simple Smile)). Всъщност като се замисля няма от какво да се оплача от изминалата година - родих и отглеждам здраво и кротко бебе и това е най-важното за мен. Да сме живи и здрави, другото не е от съществено значение. Декември месец ми поднесе неприятни моменти, но такъв е животът... няма как - приемаш фактите и продължаваш напред, къде с болка, къде с тъга, къде с усмивка, къде със спомен....

На всички ви пожелавам една много усмихната, здрава и щастлива 2012 година! И догодина по това време като си направим равносметка положителното да е повече от отрицателното и да сме усмихнати въпреки ежедневната борба за оцеляване Simple Smile

# 212
  • Мнения: 225
Честита Нова 2012 година!Бъдете здрави,щастливи,усмихнати и доволни 365 дни!Бъдете усмихнати и обичани,глезени и уважавани!Бъдете радвани всеки един ден от вашите малки съкровища!Да са ни здрави децата и да ни напомнят какви сме били и какви чисти и добри души трябва да бъдем!Дано всеки късмет изтеглен от вас днес да е най-желаният и най-осъщественият през новата година!Целувки!

# 213
  • Мнения: 4 370
По случай Новата Година моя поздрав приемете
и нека радости големи ви носят идващите дни.
Нека сбъднат се мечтите ваши в сърцето бликащи сега,
и нека никога да няма в сърцето място за тъга.

# 214
  • Мнения: 4 153
Честита Нова 2012 год. Да е пълна с много радост, успехи и щастие за всички!

Чудесни пожелания Simple Smile

# 215
  • Мнения: 2 208
Честита нова 2012 година! Да сме живи и здрави, повече усмихнати и по-щастливи! Дано ни донесе много късмет и успехи!

Ето и какви ги вършихме ние в предновогодишната нощ:



Хубав ден и весело празнуване Simple Smile

# 216
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честито Рождество Христово!
Честита да е новата 2012 година! Да ни донесе много здраве, късмет, щастие, сбъднати мечти, много обич, прекрасни мигове с близките и приятелите ни и още много поводи да се усмихваме!

Танче, докато гледах клипа, кърмех Катето и тя милата се чудеше от къде идват тези радостни възгласи Simple Smile ... Трябвало е да снимаш маааалко повече, за да видим финала с Инето Simple Smile - дано се е разминало без сериозни последствия.

# 217
  • Мнения: 4 370
Танче, разкажи сега края на филма, че свърши на най интересното!  Laughing

Никола днес се изправи прав в кошарата. Струва ми се че е рано за това упражнение, но е възможно да съм забравила.  newsm78

# 218
  • Мнения: 419
Chestita Nova 2012 Godina!

# 219
  • Варна
  • Мнения: 452
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
МНОГО ЗДРАВЕ И ПАРИ, ВСИЧКО ДРУГО ЩЕ СЕ НАРЕДИ!!!!


Връщам се да гледам клипа на Танчето... Ауууу, дано няма пострадали  Crazy

Ани, те май малките се развиват по-бързо от каките/батковците си  Peace

Ние пък в 23.45 ч излязохме в двора на къщата на Ива, където падна мнооооого як бой със снежни топки - Макси, Ники и Мони бяха тоооолкова доволни и щастливи  Mr. Green
Качила съм и снимки във ФБ.

Хайде, пък дано годината да е на късмет и на берекет!!!

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
ЧНГ и от нас!
Много здраве, щастие и повече детски смях в домовете ви!!!

Ние по традиция бяхме с Духи Пухи и фемили - големите се набесняха донасита, Бела си легна в 10, тя милата повече не може да издържи  Laughing Проспа всичко - и гърмежите от бомбите, и пренасянето по нощите от едната къща в другата  Laughing

Танче, много са сладки мъниците - а Ивето като я гледам е копие на батко си на неговата възраст  Heart Eyes

Ани, и на мен рано ми се струва, но пък моите девойки и двете доста късно правеха такива упражнения  Blush Бела проходи на 1,4 г....

# 221
  • Мнения: 4 422
Честита Нова година момичета!Нека донесе здраве,радост и добро!   bouquet  bouquet
Ние видяхме Ирка и фемили след Коледа,но нямаше време за нищо.Госпожиците са пораснали много ,Мия е момиченце с прическа ,а Ирка има страхотна свекърва..Дори и Жули гледа,тя за първи път пожела да отиде и стои без нас при нов човек,защото много и  хареса.Децата се наиграха страхотно..Жалко,че нямаше повече време.
Нова година празнувахме в къщи,семейно и кротко,направо пенсионерската  Grinning

Миме как са децата,дано болестите са далеч..
Ние се разболяхме също -някакъв вирус..
Танче уплаши ли се малката ?Много си приличат с брат си като близнаци и съответно на теб и двамата. Peace

# 222
  • Varna
  • Мнения: 503
  Честита да е новата 2012 г.! Пожелавам на всички една незабравима и изпълнена с положителни емоции година!!!  Много здраве и щастие на  семействата ви!
  Нашето празнуване на новата година ще бъде като изпратя и последния турист от хотела жив и здрав/ тази година имахме най ужасните туристи набора беше между 33 и 58 год. замалко да подпалят хотела добре, че стаята беше на 1 етаж и охраната реагира бързо и се разминахме само с една опушена стая. Не можете да си представите толкова зли и нагли бабички по на 70-75 години едно място. Само да се наобядват и да си тръгнат живи здрави.
   Миме дано болестите да не ви навестяват вече.

# 223
  • Мнения: 4 370
Дааа свекървата на Ирка е много готина. Още повече че имам спомен че с Никола са родени на една дата!  Mr. Green 

# 224
  • Мнения: 937


Иночка това звучи наистина ужасно, видяли сте се в приключение! Надявам се вече да си отпуснала душата и да си в заслужена почивка!
Ние празнувахме на гости с още три семейства с деца веселбата беше пълна и обърнатата къща също!

Общи условия

Активация на акаунт