Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 583
  • 723
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 452
Привет и от мен!

Тоя круизен кораб гледам го обсъждате.. На Тони братовчед му работи в тази компания. Коста Конкордия е кораб не от най-новите, но да кажем, че е средна хубост. Най-стария им кораб е 2001 година, а имат и 2010 и 2011, тази годинаа пускат и най-новия и хубав.
И аз много се учудих като чух по новините. Слава богу братчеда е на друг кораб, но все пак.... И аз все си мислех, че времето на Титаник е отминало. Иначе, по мое мнение - добре, че са били близко до земя, ами ако бяха някъде навътре из океана... лошо е, че има жертви обаче  Confused

Тая Евровизия - нещо в БГ сякаш не я промотират и рекламират добре, и аз също не съм чула, че тече гласуване. Ама то сигурно ги дават по БНТ, а пък ние тоя канал въобще не го гледаме  Blush

Гале, като писа за колата ти, се сетих, че моя мъж имаше същия проблем с тоците, но открихме проблема, за съжаление след повече 6 месеца ходене по сервизи. Лятото му купихме касетофон - дефекта е бил в самия касетофон. Но проблема се появи едва есента, като застудя и колата почна да черпи повече ток. Колко майстори обиколи, докато разбере от какво, то стартери ли не му сменяха, акумулатори сменя, замерваха какво ли не.... Накрая закара, все още гаранционния касетофон на негаранционен техник, щото ония не му признаха, че има проблем с касетофона, плати си ремонта и от миналото лято, след 1 година мистерии, вече всичко е ОК. Та след всичко което изписах, мисълта ми основната беше, че може да е нещо, което съвсем не подозирате  Crazy

А забавленията на Макси - тая седмица бяхме облагодетелствани, защото свеки го взе, заедно с братовчедка му, а те двамата много се забавляват. Докато беше с нас, общо взето обикаляхме за пазарене, или пък си играше на топличко в къщи. Но почти всяка седмица измисляме по някоя среща с приятелчета извън училище или роднински деца,  играем с него, учи си нещата от училище за домашно, рисува, играе си и сам, танцува, борят се с тати и какви ли не подобни неща... Аз дори бих казала, че мнооооого бързо ми минават съботите и неделите, че чак искам по  още едни  Blush

Дени, не се съмнявам ни най-малко в уменията и способностите на Марти  Peace Сигурна съм и че има на кого да прилича  Peace Така, че успех с училището!

Танче, какви са тия мачове в тоя студ навън???!!! Направо ме изуми. То бива каляване, ама то навънка 1-2 градуса сигурно е било  Shocked

# 256
  • Мнения: 4 422
Галче преди години със старата кола имах подобен проблем и се оказа,че нагревателя на задното стъкло въпреки ,че е изключен е окъсил и черпи ток дори на незапалена кола.Ама беше много отдавна е не знам дали обясних правилно.При всички случаи ти трябва добър ел майстор да тества всяко нещо по отделно.  Peace
Не ми се спори за кораба ама инфо от мрежата
It's here, on this futuristic and exclusive ship, that the fun, relaxation and excitement of a special holiday take shape.

Imposing and majestic, Costa Concordia is one of the biggest ships in the Costa fleet, a real floating temple of fun that will amaze you

Costa Concordia is the largest and most luxury vessel from the family of Costa Cruises. The ship is the symbol of the largest cruise company is Europe. Costa Concordia is really amazing ship with length of 290.00 meters and beam of 36.00 meters.

Costa Concordia is not only the largest European vessel, but also the most luxury one. On board of the ship there is largest spa center ever built. Some please and analyzers claim that the ship is built around the spa center, not the opposite.
единствено бях решила ,че е пуснат на вода по-скоро...


Само дето капитана е сменен,на нашия круиз слава богу беше друг ,тоя ако е вярно казаното по новините е постъпил меко казано малоумно,което коства човешки животи ,450 бил евро кораб потопен и отгоре на всичкото напуснал кораба преди да евакуират хората  Shocked #Crazy
Когато пътувахме българите бяха 3 в екипажа-инженер,фотограф и аниматор.Последния каза ,че му изтича договора и слиза.

Последна редакция: пн, 16 яну 2012, 10:28 от mimozata

# 257
  • Русе
  • Мнения: 526
   Аз не разбирам от коли, но ще ви пусна две клипчета - основните претендентки Софи Маринова и ДЕСС.
   http://www.youtube.com/watch?v=dsXBA1JWBI4 Софи
   http://www.youtube.com/watch?v=KfwRPow4yHs&feature=related  ДЕСС
   Финалът на българската Евровизия е на 29-ти февруари.
   Дари няма проблем с игрите вкъщи, даже не й се тръгваше на градина днес. От скоро започнаха да си играят с Ема - всяка тича в различни посоки и като се срещнат надават буйни крясъци. Иначе Дари се опитва да си оцветява, а Ема ходи и й дърпа фулмастрите, с които драска наред ooooh! Още нямаме нарисувана стена, но сигурно и това ще стане...

# 258
  • Мнения: X
И ние нямаме проблем с занимавките вкъщи-нали си имаме  постоянно на разположение спаринг партньор/наличието на още едно дете е голям рахат за мама/,а пък нали си имаме и коте за тормозене....Но,и на нас ни писва да седим все вкъщи.Тая събота им замесих едно меко тесто/основата беше тесто за меденки,ама го дообогатявам самодейно с овесени ядки,трици и т.н. фуражи/,та им оставих да се мажат с него-бисквитите ни са доста артистични в крайна сметка,но важното е,че децата се чустваха полезни/пък и така си ги ядат,щото те са си ги правили/...Това,само като идея за занимавка вкъщи/и дано имате нерви после да чистите кухня,де/.
За колата-аз нали съм също с "попрезряла" на възраст,такава......ама да чукна на дърво откак съм я взела сериозни проблеми не ми е правила,но в момента си изглежда баш,като "таралясник",щото една "мила" мама пред детската градина,даде с джипа си на заден без да се огледа,изтряска ме така че чак ме премести,изби ми номера с теглича и ми остави хлътнало на предния капак с резервната гума......и избяга.Та се разправяхме с полиция,издирване....и след като съвсем по човешки я изчаках да се извини/щото в началото твърдеше,че не ме била усетила,даже как ме е ударила/,накрая получих едно"ми,к`во толкова....случва се,голяма работа,щом няма пострадали-нищо не е станало"...и предложение да си търся парите от застахователя й/което е просто смешно предвид щетите,възрастта на колата ми и таблиците по които изчисляват сумите/....та,в крайна сметка мъж ми ми завинти с видии номера и сега си я карам"очукана.....
За "Евровизията"-изгледах я с огромно отегчение...,но си беще баш като Златния Орфей,ама от моята младост...и най-лошото е,че нищо не ми хареса,дотолкова,че да ме представлява ,като българка пред Европа-та......Хеле,пък Софито,хич не ща да ме представлява.....
Муцунка,честито...много Ви се радвам.....Аз,вече се отказах тоталнно от идеята за трето/но уви,в период на полуразпад съм и не може,чисто технически/.......но,много се радвам на ентусиазирани млади хора с мерак за деца.
Лек и хубав ден Ви желая...  bouquet

# 259
  • Варна
  • Мнения: 452
Ани, честит рожден ден на патерица! Много здраве, много любов в семейството и много радостни мигове с твоите трима мъже!   bouquet

Любе, много е кофти, като си нямаш Каско , и чакаш на едната гражданска на виновния... че и ако е в компания, дето по презумпция въобще не плаща, може да се  #2gunfire Но въпреки всичко, е по-добре да си заведеш щета, и макар и малко да ти платят по експертна оценка, все е нещо, пред нищо... Confused Тъпото е обаче, че за стара кола и каско да имаш, пак малко ще ти платят с техните невероятни коефициенти на овехтяване след 8 година горе долу....

А това с бисквитите и тестото, ми напомня за лунния пясък  Sick не искам пак да си го причинявам  Joy освен ако не е в херметически затворено пространство, което после само да засмуче мръсотията  hahaha

Кого избраха за Евровизията? Кой ще ни излага?

# 260
  • Русе
  • Мнения: 526
   Виф-че, още не е избран финалиста, на 29-ти февруари ще е финала. Има много прилични песни, но основните претендентки са Десито и Софка, та ми се струва, че ще е една от тях ooooh!
 

# 261
  • Мнения: 937
Честито на вчерашните и днешните именици!
Ани и от мен честит празник на патерица! Много усмивки и здраве на цялото ти семейство!

Благодаря момичета за съветите за колата, но касетофона беше първото нещо което махнах като почнаха проблеми, ей така за всеки случай, а задна чистачка нямам, тази сутрин пак нямаше в нея грам ток идва ми да крещя с часове от безсилие, вече акъла не ми го побира какво може да й е и къде да я карам и изобщо.....ааааааааа да покрещим (както се казва в една реклама  Mr. Green).
Такъв огромен навик е това колата без нея съм карала години наред, а сега само там ми е акъла.
Да ми имате проблемите, нали?
Люба разбирам те идеално и мога да си представя какво си почувствала при вида на колата ти! Дано тази да си понесе последствията поне от човешка гледна точка!
Мариса много иска да си имаме бебе и то момче, явно и тя е осъзнала, че тогава ще й е по интересно и забавно.

# 262
  • Мнения: 4 370
Момичета, благодаря за поздравите за вчерашния ми РД!
Събрахме се на "кръчма" с приятели и с децата барабар. Весело си изкарахме. Никола почти проспа РДто, но така се и надявах да се получи.

Гале, и на моята често й пада акумулататора, но аз пък сега рядко я карам. Да взема да й махам радиото ли...  Rolling Eyes

Люба, много неприятно това с колата!  Confused

Дени, имам една немска пералня, но не съм сигурна кой е бутона й за допълнително изплакване. Според теб какво трябва да пише на него? Екстра лейс как ти звучи!?  Simple Smile

# 263
  • Мнения: 2 208
Здравейте, дами!

Ани, да си жива и здрава!

Сечко нещо не си поплюва!
Вчера с девойката ходихме до поликлиниката на консултация. На връщане тя заспа, а на мен ми се ..... разгони фамилията от студ докато я чакам да се наспи. Е, почаках, почаках час и половина, вече започнах да не си чувствам пръстите на ръцете от студ и се обадих на баща й да се опита да я качи с все количката вкъщи. И добре, че го направих, че след това си спа поне още час и половина вкъщи, а ако бях останала навън щях да се превърна в леден паметник!

Мариса много иска да си имаме бебе и то момче, явно и тя е осъзнала, че тогава ще й е по интересно и забавно.
Ами хайде де, Галя - действай! Какво чакаш още?!?
Никола обожава сестра си. Само се върти около нея да й прави смях, че да му се смеела с глас. Така добре си играят двамата, че не мога да повярвам. Все едно нямам деца вкъщи. Докато тя спи той се чуди каква щуротия да измисли от скука, ама като играят двамата си е направо благодат за мен Simple Smile

Любе, това с колата е ужасно. Не знам тия хора срам нямат ли? Що за наглост и нахалство е това... Как да не му се прииска на човек да й помеля нейната кола "по невнимание".

Онзи ден поръчвах книжки от нета на децата и попаднах на тази: http://www.book.store.bg/p51784/neposlushkovci-atanas-cankov.html. Много е щура и весела. Мисля, че ще ви хареса много. Препоръчвам я с две ръце Simple Smile (макар, че са големи вече за този тип книжки в стихотворна форма, но си я бива книжката)

Днес съм зарязала домакинската работа и съм го ударила на живот - пия бира, слушам музика, играя на морски шах, на точки, на битки.... Е, по някое време ще ме повика прането от пералнята и аз ще се отзова, разбира се - няма начин Simple Smile

Хубав ден ви желая, въпреки нечовешкия студ!

# 264
  • Мнения: X
У Пловдив студа, пък, си е съвсем "човешки".......или поне на мен така ми се видя/макар,че аз съм с колата,де...а парното ми е чудно/.Но,пък може от това,че съм подивяла от седене вкъщи да ми се е видяло така/аз съм в болнични от началото на месеца и ще го откарам до края...ама сега имам нови поводи за лежане и притеснение...,че да не ми е скучно/.
За тестото,Вифче,да знаеш,че не е чак толкова страшно......даже с пластелин повече омазват моите диванета.....
А,за момата с колата....оставих я да се радва на живота...,но просто  не си струваше усилието/в чисто финансов смисъл,пък и баш тогава се бях обездвижила нацяло,та ми идваше трудно ходенето насам-натам/....а,пък и не съм човек дето ,ей така от "любов към спорта" да й отвори дертове/щото само заради това,че е избягала от мястото,щеше да има доста проблеми/....Надявам се,поне да има едно наум вече и да се оглежда като тръгва и кара.....
Честито на празнувалите вчера и на празнуващите днес:Да са живи и здрави и много късмет да имат!

# 265
  • Мнения: 4 150
Честито на всички, които празнуваха вчера и днес. Да са живи и здрави! Много късмет и щастие!
Ани, да си жива и здрава още много години! Пожелавам ти много щастие, късмет, успехи и обич от 3-та мъже в семейството ти! Много да те обичат и помагат!

Аз по-добре да не пиша, че положението в работата е доста напечено. Много работа и не знам как ще се справя. Вече се чудя дали си заслужава всичките усилия.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 485
Гале, до нас в Дървеница има един доста добър майстор по токовете на колите, включително аларми и касетофони. Намира се от лявата страна до Т-маркет, който е срещу Лесотехническия. Аз съм с добри впечатления от него и мисля, че може да разбере от какво е проблемът при теб.
Танче, ама много ти завидях за тричасовия сън на Ивелина. Мойто бебе спи малко през деня, особено като е вкъщи пък съвсем трудно заспива. Да минава тая зима, че да тръгваме навън по разходки, че така не се живее. Браво и на Никола, че така се занимава със сестра си. И аз го чакам тоя момент, ама не знам дали ще го дочакам, защото Румен все още не е настроен много доброжелателно към брат си. Дано по-нататъка се спогодят някакси.

# 267
  • Мнения: 2 208
Танче, ама много ти завидях за тричасовия сън на Ивелина. Мойто бебе спи малко през деня, особено като е вкъщи пък съвсем трудно заспива. Да минава тая зима, че да тръгваме навън по разходки, че така не се живее. Браво и на Никола, че така се занимава със сестра си. И аз го чакам тоя момент, ама не знам дали ще го дочакам, защото Румен все още не е настроен много доброжелателно към брат си. Дано по-нататъка се спогодят някакси.
А дали ще ми завидиш, ако ти кажа, че всяка вечер Нейно величество си ляга в 2 през нощта?!? През деня спи до обяд, после пак дръпва един голям следобеден сън, после има един кратък вечерен и елате ме вижте до 2....
Аз, естествено, и на този й режим привикнах - не ми пречи - гледаме си с нея заедно комедийни сериали  по нощите и се кискаме - какво да се прави....

Никола си изпитва любящи чувства към нея откакто се е родила. Все гледа да е около нея, прави й разни маймунджелъци за да му се смее....
Вчера тя седи на земята и си играе, събула си двата терлика - единя на една страна, друг на друга. Брат й ги събра и започна да й ги обува, че да не й е студено Simple Smile)))

Днес на нея ще й е скучно, защото брат й е на градина. И двамата много се обичат и много добре си се забавляват заедно (поне за сега е така).

# 268
  • София
  • Мнения: 1 485
Лягането в 2 не е много за завиждане, но виж това
Вчера тя седи на земята и си играе,
   ми звучи като мечта  Simple Smile

Аз все пак вярвам, че в бъдеще повече ще се заиграват моите, но за момента на Румчо компютърните игри определено са му по-интересни. Кефи се на Боян, но рядко, а оная вечер бебчо като го гледаше и аз му казах да го цунка по челото. Целуна го, а после си избърса устата  Simple Smile, че Боян като повръщал и му миришело... Дечурлига, кво да ги правиш.

# 269
  • Мнения: 2 208
Танче, какви са тия мачове в тоя студ навън???!!! Направо ме изуми. То бива каляване, ама то навънка 1-2 градуса сигурно е било  Shocked
Виф, хич не става въпрос за каляване, а за детски ентусиазъм! Купих му футболна топка на Манчестър Юнайтед и ми извади душата да ритал... Та излязоха с баща си на площадката пред блока.
За какъв студ може да става въпрос при лудо дете? Търча като бесен през цялото време и се прибра, потен, та потен.... Е, от студения въздух му се беше изстудило гърлото, та покашляше половин час докато се нормализира, ама това е - футболист ще става, няма как - искат се жертви Simple Smile

Бабъл, то и на Никола са му много по-интересни компютрите, но нали се сещаш колко му е позволен достъпа до тях. Ако го оставя да играе - забравя да яде, да пикае, забравя че съществува.... пък околните въобще сигурно са му като бели петна (хич не се и сеща, че има сестра).
Сега сяда по 1 час на ден на компютъра само ако е ходил на детска градина без да претендира и да се жалва.
Сутринта с такъв завиден ентусиазъм отиде, че  човек ще каже, че ходенето на градина му е любимото занимание  Mr. Green.

Днес като гледам се очертава един приличен ден откъм слънце и температура, та ще се излиза с дребното на разходка Simple Smile

Хубав ден и пишете по два - три реда (само ви подканям, пък вие си мълчите....)

Общи условия

Активация на акаунт