Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 563
  • 723
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 422
Ех Танче кога и Ивелина отвръкна Shocked на годинка вече..Да ви е жива и здрава!  bouquet

Вифче какво няма да те разсмея аз така се оцъклих като прочетох Сискиното пожелание  Shocked Shocked Shocked не мога да сваря да плюя ..пу пу..Сиске що така бе душа -уж ме обичаш ,а такива работи ми желаеш.. Grinning
Виф аватара ти е много хубав-двама красавци  Heart Eyes
Ирка пиши ме при провалите и мен тогава.Все си мисля,чче другите са по-търпеливи и изслушващи и разбиращи и спокойни..

Най-официално призовавам Катя да пише,че се тревожа вече!!(

Забравих да кажа,че Жули вече е добре и днес имаха концерт от танците,много добре се представиха всички,а имаше 3 големи момичета ,които пяха на Адел песни и ги изпяха страхотно.. Peace

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Оооо, Ирка, радвам се, че се разписа!
Май всички ги имаме тези тревоги... При нас Бела е по-дивата от двете и ми изпива силите и нервите... От което страда и Кали, защото вечер съм като бомба със закъснител и често й се развиквам или й се карам и някак почна да се отчуждава. Все се заричам, че ще й отделям повече време вечер и все нещо изниква или е недостатъчно времето за нас... Та и аз като Ирка често се чувствам като провал...
Дени, дано си права и да станат добри, достойни, умни хора, с които да се гордеем...


Змейко, а сестра ти как е?
Ани, ще бяга оттам след месец... Ще идва уж на гости, но няма да се връща. Хванала съм адвокат тук, ще е много трудно и тежко, надявам се с добър край  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 422
  • Мнения: 937


Добро утро в това мрачно понеделнишко утро (поне в София е такова)!

Кафето е такова, защото и аз ви обичам!   Heart Eyes
Не съм ходила по други отчетни теми  Mr. Green но се радвам, че макар и шепа хора все пак се пише, на мен освен Катя, ми липсва и Руми, то има и още доста други разбира се, но сле онзи паметен ден 29.02, дано да има по често такива да има какво да чете човек с кафето си сутрин.
Защото ние с Люба и Пейзи ще получим теми, май по времето, когато ще се уговаряме за почивка на Наречен  ooooh!
Ирка радвам се на дългия ти пост, но може да си сигурна, че всеки родител има такива мисли и тревоги, поне така е редно според мен, да искаме най доброто за децата си, да се опитваме да ги предпазим от грешки и да са деца за пример. Не се впечатлявай от другите не им знаеш какво им е в къщите, не се обвинявай за "лошотията" децата изпробват различни неща за да привлекат внимание, много се радвам, че сега сте намерили общ език и се забавлявате заедно без спомен от шамарите.
Аз не мога да се оплача от Мариса, може би от случващото се в живота й, тя се привърза изключително много към мен и щом усети, че съм сърдита или повиша тон, тя се укротява и страда от това, промрънква и си поплаква ако нещо не е на найното, но като млъкна и не й обръщам внимание веднага идва да се гушка и да казва, че аз най-добре знам какво е добро за нея и се извинява. Отглеждането на дете е голяма радост, но и голяма болка.
Браво на жули за доброто представяне, а снимков или видео материал няма ли?
А и Ирка за диетата, ако една не ти помогне пробвай с две-три, че да не гладуваш  Joy не сериозно поздравления за волята!
Ех, наближават рождените дни, дано да стане пъстро и весело тук!

# 423
  • Мнения: 2 208
Добър ден!
Слънцето вече грейна, ще има разходка днес - ура!

Снощи поръчвах подаръци за рожденните дни на децата. На Никола му поръчах това от мен: http://www.toy.store.bg/p61984/dyrvena-detska-kitara-union-jack- … n-instrument.html, пък баща му ще му купува някакви техни си там фигурки от някакви биткаджийски игри...

Сега оставя да измисля празненството му къде да бъде, че на Инето беше доста импровизиран рождения й ден...

Аз не знам какво става напоследък с моя син, но определено виждам, че ползването на компютър води до затъпяване! От снощи има забрана и за компютър и за телевизия.... и хич не ме интересува колко е дете и колко не е. То го мързи да мисли, та го боли...

Хайде, останете си със здраве и драснете по някой ред.

# 424
  • Мнения: 4 370
Танче, моя син пък иска истинска китара за рождения си ден, защото щял да става рок звезда. Още се чудя дали да му купя, но пък толкова си мечтае за нея.

# 425
  • Мнения: 2 208
Танче, моя син пък иска истинска китара за рождения си ден, защото щял да става рок звезда. Още се чудя дали да му купя, но пък толкова си мечтае за нея.
Ани, ние имаме истинска китара у дома - на баща му е. Ама големшка му идва да ти кажа... Simple Smile

# 426
  • Мнения: X
Привет и от мен....аз,не смея много,много да пиша,да не кажете,че я пълня темата с цел по-скоро да я докарам до посветената на Ивчо Mr. Green,пък и няма много за хвалене.....а не ща да се оплаквам/че като почна-нямам спиране/.
При нас новото е,че може да ставам баба-щото нашата мила котаранка,взе че избяга/скъсала мрежата на прозореца и скокнала да опознава безгрижния живот на уличните котки/..и три дни като улави обикаляхме с парчета салам и котешки бисквити около блока/ мяучейки/ и бърсах сълзи и сополи на СамуилЪт,докато брат му философски заключи,че котето го няма и няма да го има/той е просто железен в такива ситуации...да не кажа,че е пълно перде/.......и накрая по нощите се катерихме по съседските тераси/как не ни гръмна някой...или поне не се обади в полицията,че се опитваме да крадем-незнам/,но я намерихме и прибрахме-мръсма,миризлива......и най-вероятно заплодена.Та,сега се настройвам да акуширам......и водя преговори/Сами не дава дума да се издума,ако ни се народят котета да ги раздаваме/.
Иначе,децата са здрави/за разлика от мен/,ходят на училище и градина......не ме ядосват много/не и колкото възрастните наоколо/.....и да си призная хич и не съм мислила за рожденния ден-вижда ми се толкова далече,пък аз от едно време насам плаове освен за утре-не правя.....Единственото дето се очертава/поради съвпадение в датите/ е че може да го отпразнуваме в София на летището/ще има голям метълски фестивал/.....но да доживеем,ще видим.....
Миленка,то Пепа я няма/макар,че тя е сериозна и ще си додйде скоро за кафенце/,ама ние може да спретнем едно кафе,а?
Ирка,без снимки вяра не хващаме....
Танче,като му спря на детето комуникациите,поне една китара му дай..... Wink
Аз Ви пожелавам лека нощ,много късмет и любов......и много,ама много здраве....и ще Ви замоля в сряда да ми стиснете едни палци,че съм тръгнала да боря вятърни мелници,пък белким с ваша помощ ги преборя.....

# 427
  • София
  • Мнения: 1 482
Люба, ще стискаме палци в сряда и после да се похвалиш Simple Smile Толкова смешно ми стана с вашите перипетии около котката и възможността за акуширане Laughing Дано да разрешите дилемата с малките котета.
И на мен РД на Румен ми се струва още далече, към края на април ще го измисля Simple Smile
Ирка, много се радвам, че се разписа. Убедена съм, че ще успееш да задържиш хармоничните отношения между вас с Ела. Просто няма начин при толкова старание и усилия от твоя страна Peace

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Миленка,то Пепа я няма/макар,че тя е сериозна и ще си додйде скоро за кафенце/,ама ние може да спретнем едно кафе,а?

О, задължително - само свиркаш и съм на линия  Heart Eyes
За котето - веднага взимам 1 от поколението  за къщата на майка - и без това едното коте им избяга и те го преживяха тежко... Ивчо ме кефи

Моят мъж днес катастрофирал на магистралата - слава богу жив и здрав ми е, ама много се е уплашил... Не посмял да ми звънне, чак вечерта като се прибра ми каза - и по-добре, че ако го бях чула по телефона сигурно щеше да ми се пръсне сърцето от ужас

# 429
  • Мнения: 932
Пак по нощите съм аз. И за да съм още по-виновна, не съм чела нито темата преди, нито след мен  Embarassed.
Но прочетох последния пост и.... Shocked Миленка, Господ го е пазил и се радвам, че е само уплаха и кола! Прегръщаме ви! Hug
Ами... Накратко и набързо, но неделя и понеделник съм все така: неделя ден за семейство и не стоя на компютър, понеделник : ден за чистене, Елла е на училище, след него на бг училище... / не че чистих, едно слънчице грейна, дойдоха приятелки, направихме кафе../ И след бг уч, влизайки да я къпя, виждам, че я втриса. Изненадааааааа - варицела. Добре е така или иначе да мине сега. Но ще спя,а не чета, че знам ли как ще е човечето. До утре, дами!

# 430
  • Мнения: 8 242
Миленка,то Пепа я няма/макар,че тя е сериозна и ще си додйде скоро за кафенце/,ама ние може да спретнем едно кафе,а?
О, задължително - само свиркаш и съм на линия  Heart Eyes
Искам и аз  Blush
Че предполагам скоро хипопотам не сте виждали (то и нашето ЗОО кой знае кога ще го пуснат  Laughing) .. ама да видите  Mr. Green

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Миленка,то Пепа я няма/макар,че тя е сериозна и ще си додйде скоро за кафенце/,ама ние може да спретнем едно кафе,а?
О, задължително - само свиркаш и съм на линия  Heart Eyes
Искам и аз  Blush
Че предполагам скоро хипопотам не сте виждали (то и нашето ЗОО кой знае кога ще го пуснат  Laughing) .. ама да видите  Mr. Green

Добрее, стига да не се правиш пак на работна по това време  Twisted Evil

Ирка  Hug Кога ще си идвате да се разтъжим

# 432
  • Русе
  • Мнения: 526
   Хайде и аз да се включа с някой ред, че и аз съм от чакащите тема, нали сме в края на май Wink
    Ирка, радвам се, че отново пишеш тук, по едно време си мислех, че нещо си сърдита!
    Духи, включвай се по-често и ти!
   Змейко, много неприятно това с тати Змей, добре, че е жив и здрав!
   Любче, стискам палци за утре, дано да се похвалиш, че мероприятието е минало с успех! А все се каня да те питам, какво става с нашия любим магазин, където работиш ти? Нещо напоследък промоциите им отидоха на кино Sad
   Аз днес съм се заела с пролетно почистване/изхвърляне и ми е едно такова нервно от сутринта. Ема и тя допринася с каквото може за "доброто" ми настроение Twisted Evil Вторник не ми е любим ден...

# 433
  • Мнения: 2 208
Миме, да ти е жива и здрава малката рожденичка! Да слуша повечко и по-малко да беснее Simple Smile
Весел празник!

# 434
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Ема! Да е най вече здрава, весела и много да ви радва Миме!

Общи условия

Активация на акаунт