Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 595
  • 723
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 248
Е, то ние в къщи книги не четем де  Crazy и освен неговите детски книжки.... Аааа, и да не вземете да си помислите /особено Танчето, че май тя ги мисли тия/ , че и секс правим  Mr. Green нищо такова  Joy
И аз така казвам, от къде време за книги, че и за секс  newsm78

# 496
  • Мнения: 2 208
Е, то ние в къщи книги не четем де  Crazy и освен неговите детски книжки.... Аааа, и да не вземете да си помислите /особено Танчето, че май тя ги мисли тия/ , че и секс правим  Mr. Green нищо такова  Joy
И аз така казвам, от къде време за книги, че и за секс  newsm78
Подредете си приоритетите, момичета, приоритетите Simple Smile)))
Аз не намирам време, Неде, да си измия прозорците, примерно  Mr. Green Mr. Green (прощавайте, хванали са ме лудите, не ми обръщайте особено внимание - все едно ме няма тука Simple Smile)

# 497
  • София
  • Мнения: 248
Танче, в приоритетите ми тези дни е да си изчистя къщата, че да мога да поканя няколко девойки да ги почерпя за рождения ден на Преслав, но дали ще успея е друг въпрос. А ако попитате защо само девойки===== ми.... Tired няма момчета, само едно и то отиде на пътешествие. Пък после ще се чудя защо е любовчия и той  Joy

# 498
  • Мнения: 4 370
Любе, само ме разхилваш тук!  Laughing Ей това с камъните само за мама беше върха!  Joy

# 499
  • Мнения: X
Ани,то не е шега-баш си е истина:непрекъснато мъкне и ми подарява камъни и вече сигурно имаме за основите на малка къщичка/ако не провеждах стриктен контрол на входа и не изхвърях периодично по някой кубик,сигурно щяхме вече да имаме за основите на прогимназия/.

# 500
  • София
  • Мнения: 248
Ани,то не е шега-баш си е истина:непрекъснато мъкне и ми подарява камъни и вече сигурно имаме за основите на малка къщичка/ако не провеждах стриктен контрол на входа и не изхвърях периодично по някой кубик,сигурно щяхме вече да имаме за основите на прогимназия/.
Ха ха аз само веднъж бях удостоена с тази чест, да ми подарят камъни - и сега са прибрани, разбирай - стоят в мокрото върху пералнята - най-краткият път до кофата.

# 501
  • Мнения: 145
Хей-хо на всички!

Не мога да не забележа, че само свекърви по любовната тема дискутират..... Rolling Eyes
Няма да се включа, положението толкова пъти има да се променя, че аз смятам да се съхраня и да започна да реагирам след около 15-20 години.

Аааа, и да не вземете да си помислите /особено Танчето, че май тя ги мисли тия/ , че и секс правим  Mr. Green нищо такова  Joy

С почерненото се съгласявам абсолютно. Ако някой ИЗОБЩО мисли за секс в тая тема, то е ясно кой е...  Joy... много ми е смешно...  Joy

И при нас има камъни, има и пръчки. Трупаме ги пред врата, а аз вчера в желанието си да ги подредя в една саксия, запратих една през парапета, точно когато излизаше съседа за работа... Пак ми беше много смешно, най-вече защото сама си се представях как обяснявам на немски: "Извинете, това са пръчките, които сина ми мъкне след всяка разходка в къщи, аз ги подреждах, а не ви атакувах....."
И понеже не можах да изредя горепосоченото на немски, само се хилех, докато казвах 'извинете', ама не личеше като да съжалявам..... Дет се вика 'изложих се пред чужденците".

Чакайте да си допиша, че забравих да се оплача. Мартин поканил Групата си в къщи. Повтарям Гру-па-та + 2те учителки. Днес трябваше да уточня удобна дата с учителката, защото тук думите на децата се приемат съвсем сериозно и смятат, че реализирането на всяка идея, възникнала в детската глава е пряко свързана с правилното им развитие. (Преди време пратиха писмо в Кухнята, която доставя храна с искане за рецептата за йогурт-пудинг, защото на Мартин много му харесвал, началото гласяло "Скъпи хора от кухнята...", Мартин диктувал).
Та аз се уредих да дойде Групата на 15.05. сутринта, когато е рождения му ден.

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 18:56 от Д е н и

# 502
  • Мнения: 2 208
Аааа, и да не вземете да си помислите /особено Танчето, че май тя ги мисли тия/ , че и секс правим  Mr. Green нищо такова  Joy

С почерненото се съгласявам абсолютно. Ако някой ИЗОБЩО мисли за секс в тая тема, то е ясно кой е...  Joy... много ми е смешно...  Joy

Шъ мъ прощавате по случая... Заела съм се да отслабвам с физически упражнения, само да гледам да не "напълнея" ненадейно.  Mr. Green Joy hahaha И е очевидно, че нямам и вербални спирачки... Поне ще се позабавлявате на мой гръб Simple Smile
Важното е да е весело, останалото са подробности...

# 503
  • Мнения: 145
Аааа, и да не вземете да си помислите /особено Танчето, че май тя ги мисли тия/ , че и секс правим  Mr. Green нищо такова  Joy

С почерненото се съгласявам абсолютно. Ако някой ИЗОБЩО мисли за секс в тая тема, то е ясно кой е...  Joy... много ми е смешно...  Joy

Шъ мъ прощавате по случая... Заела съм се да отслабвам с физически упражнения, само да гледам да не "напълнея" ненадейно.  Mr. Green Joy hahaha И е очевидно, че нямам и вербални спирачки... Поне ще се позабавлявате на мой гръб Simple Smile
Важното е да е весело, останалото са подробности...

Аз лично не мога да си представя по-добър начин за отслабване...  Grinning  То май и аз имам някое кило в излишък.... Joy

# 504
  • Мнения: 4 422
Танче много правилно,най-добрия метод за отслабване-дерзай!  Grinning После резултати с липсващи кг искаме,не други резултати,освен ако няма да увеличавате прираста  Peace
По въпроса с любовната тема да кажа,че и една тъща има моля ви се не ме пропускайте.Дени и аз съм решила да го раздавам небрежно по въпроса,баща и да му мисли,той само прави физиономии като чуе  Laughing
И моя син докато беше малък ми носеше цветя и пр,сега не се сеща освен по празниците ама и на момичета не е почнал още да носи.. Joy

# 505
  • Мнения: 145
Oх, Мимоз, тъщо, извинявай... вярно, че твойта щерка беше с практичния подход към броя на гаджетата според наличността им...

Току-що получих без да искам включване по въпроса за секс от Мартин.
Научил странен танц от детската, припевът му е 'секси, секси, секси".
На въпроса на баща му какво означава това 'секси', отговорът гласеше (цитирам): 'означава, че едно момиче и едно момче се налягат в едно легло голи".

# 506
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Добро утро!Ех,как хубаво е живнала темата Grinning

Дени,от последните две седмици не минава ден през,който да не се сетя за теб.Заочнах работа в една аптека и като застана на стената с козметиката и видя ли NUXE о свързавма с теб и аптеки Реме Simple Smileдиум Grinning
Мартин свежо е обяснил какво значи секс Simple Smile

В последните две месеца и у нас имаше разговор на сексуална тематиката,първия беше с мен,а втория с баща ми.Милият очите му бяха  Shocked
Гледаме  Столичаните и там единия след като е правил секс със секретарката,ама не помни и я пита какво е ставало Simple Smile
Божи:Какво да е ставало,секс сте правили ooooh!
Мамо,вие с тати събличали ли сте се голи в леглото и да правите секс?
Аз:Не
Божи,ти като пораснеш ще правиш ли секс Blush/като една добра майка питам аз/

Тя:Не,от секса стават деца,а аз не искам

С баща ми,мен ме нямаше у нас.Хванала една снимка на майка ми и почнала.

Дядо,много е била красива баба Мариянка.

Дядото:Да,Дарко
.
Божи:Ама вие какво правихте с нея
Татко:Ами оженихме се,направихме си апартамент и след това тя почина









Божи:Ама друго какво правихте
Татко:Ами ходихме на работа и
това
Божи:Ама друго,друго


Татко:Ами нищо бе дядо
Божи:Ами Силвия как я направихте бе
Татко :Като се оженат двама млади и си създават дете
Божи:Ама да ти кажа ли как точно се създва и татко беше онемял

Подскача ми прозореца ще пиша друг пост

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 07:37 от siska79

# 507
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Мимозка,браво на Жулито за четено и на батко й Heart EyesСнички ще дочакаме ли или от бала?!

Анна,браво на Евка.Аз толкова се развълнувах,че сънувах,че Божидара ще ходят на екскурзия Crazy

Ани,Ивко е уникален.Няма накъв кавалер.Това с пижаменото парти ми хареса.Наша Божидара цялата група момчета я харесват,обаче няма ни една приятелка от групата.
На РД на деца от градината сме ходили на един единствен и то,защото Ради е влюбев в Божи,а с майката сме съученички.

Вифчо,у нас ни книги четем,ни секс правим.Пълно нищо Simple SmileА имам 20 кг. за сваляне,дали да не си намеря приятел с който да четем Blush

Змейко,като пишеш за твоите момичета имам чувствотоуче аз съм го писала,ама не ми се отваря тази тема ,че ще изпиша темата.

Това е от мен,то не,че е малко де CrazyЛюси,няма ли да ни покаже пораснали момичета,Катя не пише,Ирка ни забрави и много други

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Ох, ще ме попикаете от смях рано рано  Joy

Дени, това за хората от кухнята направо ме просълзи от смях - обаче са прави - така се възпитават уверени хора сигурно... Аз никак не успявам да се справя добре с Кали напоследък и ми е много тежко  Confused Все не стига времето за достатъчно обяснения, търпението ми и то бързо се изчерпва...
Ще трябва повече да се старая - тя почна да показва определено предпочитания към татко си вече - нали аз съм все лошото ченге...

За гаджетата - при нас тази вълна почна още от миналата година - в групата в градината са разделени по двойки повечето и са почти моногамни  Mr. Green Бранят се, ревнуват, щели да се женят - "Ама не сега - да не сте глупави - като станем на 18...  Shocked"
Една вечер се прибира умърлушена и като я поразпитах се оказа, че Симона сядала до нашето гадже Лазар и искала да го открадне демек...
"Аз утре ще му кажа на Лазар - ти до Симона или до мене ще седиш ииииии.... " Не разбрах какви щяха да са последствията, обаче на другия ден щастливо ми съобщи, че Лазар демонстративно е разкарал Симона и всичко се подредило  Heart Eyes

Вифче, и аз това се питам след 10-ина години какво ни чака с тези любовчии...
За секса не сме толкова напреднали като повечето от вас, не е питала, но скоро като си играеше с 2 кукли я дочух да казва, че едната била по-секси... Попитах какво значи това - значело, че е по-готина...

Сисе, твоята Божа направо ме разби  Hug Представям си баща ти  hahaha

Белата продължава да не обелва почти никаква думичка, но преди малко се лепна на компа, където се чуваме със сестра ми на скайп и почна да крещи - Алооооооо, Яиии, Яиии, Алооооо -  демек на Янис се обаждаше  Heart Eyes
Живот и здраве във вторник като си дойдат сестра ми ще си има и жива кукла за игра - обожава бебетата

# 509
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро, момичета! И мен ще ме скъсате от смях =)))

Дени, снощи пазарих във ФФ и пред входа ви в Х.Д. така хубаво цъфнала една ябълка (мисля), приказно...Като си идвате, искам да се видим.

Аз съм обратно на работа след пролетната ваканция и....тегавоооооооо, но утре е петък и Миа има рецитал по латино танци в зала христо Ботев, та ще я гледаме, големи са вълнения.

Ами, да се връщам на работа, пък пожелавам приятен ден на всички и хубав уикенд!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт