Гергана на мама Нанчи през МАЙ красавиците ще засенчи!

  • 67 582
  • 723
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 225
Здравейте,благодаря на всички за хубавите поздрави за нашия празник!(аз от вчера съм болна и чак сега ми просветна малко главата,та се усетих празнично).
Честит Рожден Ден на всички хубави "майчета",които съм пропуснала!И на всички предстоящи-да сте здрави,усмихнати и щастливи!Весели игри,хубави празненства и най-мечтаните подаръци!
Гале,Ива страхотни пътешествия сте си направили,а българската природа е разкошна и за снимане и за гледане!(ние не сме излизали от Видин вече две години и с наслада гледам чуждите снимки и мечтая).
Ани,честито прохождане на Никола и не се тревожи за ранната възраст не е първото дете !Радвай му се и да направиш питка и прощъпулник,а на нас да покажеш снимки Simple Smile
Миме,тая" зъбата фея" ако идва за всяко зъбче  ще ме разори,бе Mr. Green.Нашата беше скромна и дойде само за първото,макар че Алекс се пазареше да идвала и за всяко следващо:)
А зъбчето не съм хвърляла,а запечатах в една кутийка с датата и му го оставих за спомен(то и пъпчето му още си седи при нас от мързел и нерешителност Blush)
Хубав ден и весели празници на дечицата!
 Heart Eyes

# 586
  • Varna
  • Мнения: 503
Честит рожденик, Велиске, да ти е жив и здрав.
  Таня  Hug
  Вифче, така е приет и в английско и там ще си ходи най вероятно, за мой все по голям ужас.
 Това в техническия  е заради славата, Пък и приемането е награда само за тяхната групичка. Просто много се харесал проекта а и е бил много добре издържан, за мой срам изобщо не знаех че прави нещо сериозно,  Знаех че прави нещо, но  си мислих че е нещо сериозно.  Остава само матурата и...
 

# 587
  • София
  • Мнения: 1 485
Нанчи, вие в кое КФС бяхте? Че нашите планове за празнуване малко се промениха и се оглеждам за разни варианти. Децата с какво се занимаваха, имаше ли там някакви атракциони?

# 588
  • Мнения: 0
Бабълче,  бяхме в КФС-Младост-точно на спирката на метрото. Там е хубава терасата на третия етаж. Занимават ги в една стаичка, ама не е нещо кой знае какво,  важното е, че ние не се занимаваме с тях.   Mr. Green Рисуват ги по лицата,  малко игри, хапват,  после торта и това е.  Но единственото, което ти искат да платиш са менютата,  нямаш наем за зали и т. н. Излиза всичко на доста приемлива цена.

Целувки  Heart Eyes

# 589
  • Мнения: 2 208
  uraЧестит рожден ден на Калоян! Да е жив и здрав! Празненствата сигурно вече са приключили, но със сигурност е бил доволен от тях Simple Smile  newsm67

# 590
  • Мнения: X
Честито и от мен,на Даниеле и на Калоян!Да е жив и здрав и много късмет да има!
И на Виф-чето,пожелавам много здраве,късмет и любов!И все така чаровна и свежа да е!

А,аз да питам,ако някой е купувал детски фотоапарат да даде акъл какъв и откъде,че дИването това рече и отсече за РД-то/последно решение,надявам се окончателно/.....Макар,че аз гледам има много прилични,ама недетски.....и се чудя дали си струва заради едната картинка на корпуса да пренебрегнем параметрите.......Но,от друга страна май предпочитам да е детски,че да не се бием за големския........ newsm78

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Честито на патерици на Хриси, Алекс и днес на Калоян!

Утре и лично ще поздравим Хриси и Йоанка живот и здраве  Heart Eyes

Любче, Кали има детски апарат, ще ти кажа утре откъде е  Wink

Ние оставихме децата при свекитата и сега - младоженци  Heart Eyes

Да почерпя - взехме си първата семейна кола  bowuu

# 592
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Калоян! Много приятели му пожелавам!  Heart Eyes

Змейко, честито ви возило! Със здраве да си я карате! Каква е?

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Мерси, Ани! Мазда 6 комби  Wink

# 594
  • Мнения: X
А,утре искам всичкото инфо накуп....Честито!И да си ползваш книжката/демек,да не те ползват само за резервен шофьор/!

# 595
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Змейко,честита да ви е колата Simple Smileсъс здраве да си я ползвате и да не се налага да я водите често на сервиз Hug
Поздрави срециално от мен госпожа Пепсън и нацелувай прекрасните й момичета.
Аз също ще чакам инфо за апарата,нищо,че циганетата са се тръшнали,че искат слънчеви очила,че ги боляли очите и им печяло слънцето ooooh!

Преди време бяхте споменавали нещо за Нарачен Simple SmileЛеля ми преди 20 години ходеше редовно на "лечение" там,защото "въздуха и водата имали благотворно влияние" и лечението свърши като от 15 години живее с друг мъж Mr. Greenпо млад от нея с 16 години,та да пробвам и аз някаква такава терапия,ама не ангажираща де Crazy

# 596
  • Мнения: X
Я,питай леля ти,къде го намери това лекарство..че,аз и на Наречен ходих,ма пак съм си болна/и недоволна/...... Mr. Green
Сиско,радвам се да те видя/т.е. прочета/...и ако не Змейкова,аз ще ги нацелувам Пепсъновите моми,че много са ми домиляли/пусто ни избягаха надалече/...Пък за фотото-ще го купуваме ние тия дни,че да не размисли дИвчо,щото той много бързо сменя идеите.....пък и се надявам,че някакъв талант може да избие и у него....пони фотографски........

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
 Hug Благодаря, момичета!

Сисе, ще ги нацелувам Хриси и Йоанка непременно  Heart Eyes
За лечението в Наречен  hahaha И аз имам нужда от лечение, ама не такова - просто да съм 1 седмица без деца  Crazy

За апарата  - от Амазон съм взимала за нас , удароустойчив е, има си ЮСБ да се свалят снимките, мисля и някакви игри има вътре

# 598
  • Мнения: 8 242
За апарата  - от Амазон съм взимала за нас , удароустойчив е, има си ЮСБ да се свалят снимките, мисля и някакви игри има вътре
И Тони има такъв, ама не му се кефи (2 дни и това беше). Предпочита с истинския да снима.. та по-нататъка някакъв истински ще му взема. Щото като се разснима мир и тишина 1/2 час  Crazy Че и ги докарва напоследък доста сполучливи Simple Smile
Според мен са за по-малки диванета (3-4-5 годишни) .. та сестра му след време ще го щрака, той като не ще  Laughing

# 599
  • Варна
  • Мнения: 452
Любче, мерси за пожеланията тук!
Благодаря и на всички, които са ми писала във ФБ!   bouquet

ЧРД на Калоян! Много здрав и щастлив да е!

За апаратите - аз нали имах такива терзания покрай Коледа.
Взехме Хотуилс детски. Голямо разочарование ако питате мен. Стои в коша при всички пластмасови играчки. Е снима принципно, има USB, но съжалих 100 пъти, че не дадох още малко пари и не взех истински. Макс също снима добре с нашия, и въобще не обръща внимание на детския, а аз купих детски, с идеята, че няма да е толкова чуплив, като истинските... следващия път ще е норамален, истински  ....

Миленка, честита ви първа семейна кола. Пожелавам да не е последната, но да ви служи вярно, да харчи малко и да ви отведе на невиждани и мечтани места!   bouquet

Похвалих ли ви, че записахме Макс на Хип Хоп, като алтернатива на брейк школа, каквато не можахме да намерим. Толкова му харесва, че се сърди, че е само събота и неделя, а не всеки ден. И дори вчера танцува с контузен крак /падна два пъти и два пъти си направи голяма рана на едно и също място/. Не че ще става танцьор, но се радвам, че прави нещо което му харесва  Mr. Green

Пожелавам ви слънчева неделя, разходки на изчистените вчера места и много настроение  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт