Йоркширски териер 2

  • 119 817
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 336
Може да го заведеш на Вет - там да го подстрижат щом теб те е страх. За шиниране просто няма смисъл да го мъчиш, то е съвсем малко. Може да пробваш и с Калций, но за него по-добре се консултирай с ветеринаря си. Не го давай на своя глава!
Гледам, че има нова тема, а ние пишем тук... пиши в новата тема.

# 751
  • Мнения: 0
Къде е новата тема?Може ли да ми изпратиш линк,че не мога да я открия Simple Smile Само това намерих.

# 752
# 753
  • Мнения: 0
Благодаря ти!Сега обаче едното,на втората снимка се вижда гънката,та сега клепна малко.Притеснявам се да не остане така,искам пак да си вдигне и другото ушенцето както на снимките Simple Smile.

Бях чела и за шиниране,но не знам дали ще помогне.Иначе засега ушенцата са подстригани,малко се страхувам от момента,в който ще ми се наложи да го направя сама.Страх ме е да не го порежа или да не би да не се справя.  Simple Smile
От шини нямате нужда. Хранете го с висок клас храна Пупи. Калции допълнително не е необходимо. По време на растежа е нормално да се наблюдава ту клепване, ту изправяне. Някои кучета им клепват и двете между 6-я и 10-я меец когато започва смяната на зъбите. На възрастта на която е Вашето куче даже доста добре са изправени ушите. Няма защо толкова да се вълнувате за ушите, все пак това е много важно за изложбени екземпляри. Не забравяйте редовно да подстригвате ушите и един път в месеца да ги почиствате с капки за почистване, не скубете космите, които растат в ушите, може само да ги подкъсявате, те са естествена преграда от външно замърсяване.

Общи условия

Активация на акаунт