Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2011, 16:43 ч.

Фейсбук 2

• 1 080 890
  • 13 364
  •   1
Отговори
# 13 335
И аз около час вече нямам фейсбук.

Някой знае ли как да си върна изчезнал бадж? В една от групите, в  които членувам, внезапно ми изчезна баджа, а конкретно в нея ми е важно да го имам...

# 13 336
Да попитам нещо - без да искам си скрих от стената един мой пост. Има ли начин да го върна?
Скри го или го изтри?

Скрих го.

# 13 337
В момента и аз нямам достъп до Фейсбук. Оп оправи се.

# 13 338
Имаш ли достъп до фейсбук сега?
Скрит от дневника предполагам? Ти самата виждаш ли го? Ако да - цъкни отстрани на поста трите точки --> редактирай поверителност. Аз нямам достъп сега и не мога да проверя кое къде беше, но погледни и от регистър на дейността дали можеш да го видиш.

# 13 339
  • Пловдив
И аз около час вече нямам фейсбук.

Някой знае ли как да си върна изчезнал бадж? В една от групите, в  които членувам, внезапно ми изчезна баджа, а конкретно в нея ми е важно да го имам...

И на мен ми беше изчезнал,но от всички групи и не успях да го върна по никакъв начин,след около месец се появи отново но започна отначало.

# 13 340
  • Sofia, Bulgaria
И аз нямам FB и Instagram, гледам че и WatsApp не работи.
Нещо много зачестиха тези проблеми с платформите им.

# 13 341
# 13 342
Имаш ли достъп до фейсбук сега?
Скрит от дневника предполагам? Ти самата виждаш ли го? Ако да - цъкни отстрани на поста трите точки --> редактирай поверителност. Аз нямам достъп сега и не мога да проверя кое къде беше, но погледни и от регистър на дейността дали можеш да го видиш.

Стана, благодаря ти!

П.С - аз на тел си имам ФБ, но на компа - не се отваря..

# 13 343
Някой знае ли причината днес за няколко часа някои от основните приложения не работеха?

# 13 344
  • Пловдив
Трябва Зукърбърг сам да си признае, или поне да дадат официално становище от компанията. За сега мълчат. Конспиративни теории колкото искаш, а вече и вицове тръгнаха.
От сорта, от днес нататък, в неделя ще се спира достъпа до социалните мрежи, да могат хората да се поизкъпят и друга домакинска работа да си свършат. Wink

# 13 345
Случват се сривове.Не ви ли е спирал тока от време на време? Или интернета?

# 13 346
Случват се сривове.Не ви ли е спирал тока от време на време? Или интернета?
Като разчиташ изцяло на една услуга за комуникация и си е доста потресаващо. Като спира тока имам свещи, ама като не мога да се свържа с човек (с когото само във фейса имам достъп) не са предвидени резерви. Може би личен пропуск, ама вече ще се знае.

# 13 347
  • Sofia, Bulgaria
За мен по-големият проблем при тези сривове е, че реално не се знае какво става с информацията в профила ти и дали не е хакнат и за какво ще се използва профилът ти.

# 13 348
Здравейте! Къде мога да видя кой има рожден ден, влизах в Events - Calendar, но не нищо не ми излиза?
Скрит текст:

# 13 349
  • софия
Може ли да имаш малко приятели и да нямат рожденни през тази седмица? При мен излизат доста хора, но аз имам повечко абонати.

Общи условия

Активация на акаунт