Фейсбук 2

  • 1 270 746
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 13 665
  • Мнения: 344
някои профили работят иначе.

# 13 666
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
При мен се отваря вече.
Имам въпрос:тази емотикона с флагчето в стандартната лента има ли я или е допълнително нещо?
http://prikachi.com/images.php?images/239/9610239j.png

# 13 667
  • Мнения: 2 579
А стига бе!Какъв е тоя срив! 3 часа ще станат, не мога да вляза във Фейса! #2gunfire #Cussing out #Crazy newsm78 Joy

# 13 668
  • София
  • Мнения: 1 197
Аз през телефона влизам, през компютъра не.

# 13 669
  • Мнения: 2 579
Ох, оправи се.И аз влизах през телефона. Рестартирах лаптопа и се оправи, или в тоя момент го оправиха. Цък, пак се скапа.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 18:26 от pipilota65

# 13 670
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
На мен нищо не ми отваря все още Grinning

# 13 671
  • Мнения: 15
Здравейте, бях отбелязана на снимка, след това без да искам махнах отбелязването, искам да го върна, как?

# 13 672
  • Мнения: X
Ми отбележи се сама, ако е ограничено, трябва да поискаш от този, който е качил снимката, да ти разреши да се отбележиш.

# 13 673
  • Мнения: 6
От 2 дни виждам че дъщеря ми е на линия, пиша , но тя не го отваря.След известно време ми се обажда и казва че изобщо не е била във фейсбук. Като погледна излизането и от фейсбук съвпада с времето в което ми е звънала. Та се чудех лъже ли ме или нещо забива фейса и като излезеш продължава да показва че си на линия. И като използва телефона се освобождава нещо и излиза от линия. Понякога си показва реалния статус но три пъти вече за два дни. Струва ми се че като говори или пише с някой по месинджър не може да си пише  с още някой по същото време. Но или нещо крие или фейса забива.

# 13 674
  • Мнения: X
Не лъже. Настройките на приложението и в телефона са такива, че то работи и във фонов режим, така че все едно непрекъснато е във ФБ. Мъжът ми според това е денонощно онлайн, а аз виждам, че спи до мен 😁

# 13 675
  • Мнения: 15
И той не може, казва, че веднъж вече е отписал и сега не може

# 13 676
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Месинджъра нещо се е прецакал максимално, защото пък при мен се случва обратното дава, че въобще не е влизано, а аз знам, че не е така, защото преди час съм си писала

# 13 677
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Изчезна ми автоматичния превод на чуждоезиковите страници/групи... някакви идеи от къде може да се възстанови?!?

# 13 678
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Когато кача история във Facebook и цъкна върху хората, които са я видели, излиза, че някой, който нямам в приятели също я вижда. Проверила съм настройките, всичко ми е видимо само за приятели. Не мога да си обясня на какво се дължи това. Редовно ми излиза още някой, който е гледал историята.


Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 15:03 от DespicableMe

# 13 679
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Други според мен са ти последователи, които си разрешила да те следват, но не си се сприятелила с тях.
Но може и да бъркам. При мен също Други гледат историите, но моите не са ограничено пък.

Общи условия

Активация на акаунт