Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2011, 16:43 ч.

Фейсбук 2

• 1 097 898
  • 13 597
  •   1
Отговори
# 13 545
Много благодаря!

# 13 546
Получих съобщение от човек, който не ми е приятел. Всъщност телефонът ми извибрира за секунда и пак за секунда на екрана се показа "имате съобщение от Х". След като отключих телефона, нямах никъде никакво известие за съответното съобщение - нито в месинджър, нито във фейсбук, никъде нищо! В месинджър нямаше никакво съобщение. Намерих профила на човека, оттам влязох в съобщения и така го прочетох. Защо стана така? Ами ако не бях чула съвсем случайно вибрирането? То дори не издаде звук за съобщение.

# 13 547
В новините на Нова от една седмица като пуснат новина и клекна се отваря едно и също нещо - статия за Даяна. Като гледам, че другите коментират, явно проблема е при мен.

# 13 548
  • София
В новините на Нова от една седмица като пуснат новина и клекна се отваря едно и също нещо - статия за Даяна. Като гледам, че другите коментират, явно проблема е при мен.
Да! Опитай с друг браузър, а ако и така не става, сигурно си със стара версия на Windows.

# 13 549
И при мен е така, а аз влизам през телефон с Андроид.

# 13 550
  • Sofia, Bulgaria
Онзи ден и аз го забелязах това и то не да кликам през FB, а търсех определена новина през браузера на телефона. Колко пъти цъкнах на заглавието все едно и също ми се отваряше. Оправи се след презареждане на браузера и ново търсене.
Според мен проблема е в сайта на Нова.

# 13 551
  • София
Опитах с лаптопа на мама /тя е с древна версия на Windows/ и излиза статията за Даяна, а с моя лаптоп нямам проблем, с тел. също.

# 13 552
И при мен е така, а аз влизам през телефон с Андроид.
Точно. През телефона влизам. Сега копирах връзката и я пуснах през браузъра, нямаше проблем. Само във Фейсбук ми прави това.

# 13 553
  • София
Получих съобщение от човек, който не ми е приятел. Всъщност телефонът ми извибрира за секунда и пак за секунда на екрана се показа "имате съобщение от Х". След като отключих телефона, нямах никъде никакво известие за съответното съобщение - нито в месинджър, нито във фейсбук, никъде нищо! В месинджър нямаше никакво съобщение. Намерих профила на човека, оттам влязох в съобщения и така го прочетох. Защо стана така? Ами ако не бях чула съвсем случайно вибрирането? То дори не издаде звук за съобщение.

Когато гледаш съобщения имаш две секции, едната ти е входящи, другата се води като заявка за съобщение. През браузър на мен ми е по-лесно да ги достъпя:

Скрит текст:

# 13 554
А има ли достъп през приложението?

# 13 555
  • София
Забелязах, че един-двама от листата ми всяка седмица ме канят да харесам някаква страница - та, преди да ги изтрия - каква им е идеята? За пари ли е?

# 13 556
Ами виж страницата, която те канят да харесаш, де. То си личи дали се продава нещо вътре, или не.
Аз пращам покани за харесване веднъж в годината и само за страници с шегички. Като шегичките са малко по-обран хумор, черен, английски, без подигравки.

# 13 557
  • София
Аз пък никога не съм пращал... разбирам да е нещо твое (магазин или подобно) - да, ама някакви несвързани, след втората покана, спрях да отварям.

# 13 558
Някои страници са за кауза. Поне четирима ми изпратиха срещу стратегията за закрила на детето, или там каквото беше. Лошото е, че докато не отхвърлих поканите, получавах и достъп до постове от групата в нюзфийда.

# 13 559
Вместо да триеш хора от листата, блокирай групата просто.

Общи условия

Активация на акаунт