Фейсбук 2

  • 1 270 815
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 14 850
  • Мнения: 6 529
Ако сложим някой в списък "Ограничени", той разбира ли за това?

# 14 851
  • Мнения: 980
Ако сложим някой в списък "Ограничени", той разбира ли за това?

Не, освен ако нямате общи познати, които да изкоментират пред него, че си качила еди какво си във ФБ и той реши да влезе в страницата ти... тогава ще разбере, че е ограничен да не вижда твои публикации.
Иначе самият Фейсбук не уведомява потребителите когато бъдат ограничени.

# 14 852
  • Мнения: 35
Здравейте!
Изпратих съобщение в Месинджър, което е доставено, но вече няколко дни непрочетено. Знам, че може човекът отсреща да е изтрил съобщението( съответно чата), без да го е отворил дори. Въпросът ми е, в момент, в който реши да ми пише отново, на мен ще ми излезе ли последното съобщение като прочетено, защото аз съм запазила целия чат?

# 14 853
  • Мнения: 22 430
Здравейте, и аз имам въпрос за месинджър.
От вчера забелязах следното при един контакт.
Съобщенията ми стоят непрочетени, а също така не дава никаква индикация този човек да е на линия, или не.
Когато вляза в профила, няма и бутона "съобщение".
В месинджър обаче не ми показва да ме е блокирал.
Възможно ли е да е изтрил месинджър, или...? И каква е причината да го няма и бутона в профила му във фейса.
Може ли тази настройка да се прави индивидуално, или се отнася за всичките му контакти, че не могат да изпращат съобщение.

И как се прави всъщност? Ако искам и аз да забраня съобщенията.

# 14 854
  • Мнения: 118
Здравейте, да попитам когато някой ти е прочел съобщеното във Фейсбука до колкото знам и след това го направи на непрочетено като цъкнеш да го изтриеш можеш да го изтриеш само от твоят чат, но не и от чуждият. Така ли е или греша.

Питам защото искам по този начин да разбера тези хора видели ли са съобщението ми? Тъй като най-вероятно е цъкнато като непрочетено но е. И до колкото знам друг начин няма как да се разбере. Знам че когато другият не го е прочел, можеш да го изтриеш и за себе си.

# 14 855
  • Мнения: 838
Скоро ми се случи да изтрият съобщение, което съм прочела. Аз също съм изтривала и съм имала опция само за мен, или и за двете страни. Не винаги може, не знам от какво зависи, но със сигурност са били прочетени.

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 22:11 от Мау Мау

# 14 856
  • Мнения: X
10 минути е времето, в което можеш да изтриеш и на получателя съобщението, което си изпратил. След тия 10 мин, можеш да го изтриеш само за себе си.

# 14 857
  • Мнения: 1 104
Всъщност кой е старият облик на ФБ? Толкова промени правят постоянно, че даже не се сещам. А не искам да пробвам от любопитство , за да не се затрие нещо.

Кавъра така и така не го направиха така, че да не се виждат харесвания и коментари, толкова време вече... А има ли начин като се смени да не излиза във фийда, за да не получават хората известие? Видях по горе, че това става за профилната, но не знам за кавъра.

# 14 858
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Приятел коментира моя снимка. Неговите приятели ще видят ли коментара му? Или само общите.

# 14 859
  • София-Младост
  • Мнения: 23 340
Приятел коментира моя снимка. Неговите приятели ще видят ли коментара му? Или само общите.
Тези, които виждат твоята снимка, ще видят и коментара.

# 14 860
  • Мнения: 332
Как да махна кога съм си направила фейсбука

# 14 861
  • Мнения: 1 374
Като отвориш синьото поле Edit, след това редактиране на подробностите и трябва да махнеш отметката пред датата, поне при мен е така.

# 14 862
  • София
  • Мнения: 9 919
Второ профилче Grinning

Аз се питам как да занижа до "чат-пат" да ми се появяват публикации от групите. При режим следване и тези настройки -са по някокло на ден...

# 14 863
  • Мнения: 1 831
Някой има ли си на идея в Secret conversation  какво означава това, когато отвориш прозореца с даден човек ...- "THe divices in the conversation have changed
A new divice was added to the conversation"
Не можеш да добавяш други хора ...

# 14 864
  • Мнения: 271
Здравейте, има ли начин да огранича приятел във Фб да ми изпраща лични съобщения, но без да го блокирам, за да останем все пак такива?

Общи условия

Активация на акаунт