Васил Канисков-мнението Ви за него.

  • 121 148
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 864
разбрах че Канисков преглежда и в кабинет в някакъв медицински център. Някой има ли инфо?

# 31
  • Мнения: 65
разбрах че Канисков преглежда и в кабинет в някакъв медицински център. Някой има ли инфо?
 
Споделям  с Вас каквото днам за въпросния лечител: В момента преглежда в  с. Плана ( в началото на селото имало малка сграда с кабинета му).  Работното му време е от 9-11 часа , като задължително се записваш предната вечер по тел. Записването е от 18-20 ч на моб. тел 0889 391 294. Такса за прегледа официална нямало , имало даже и табела, на която пишело, че е безплатно, но всеки оставял някаква сума каквато прецени.  Прегледа се състоял нещо с натискане на определени точки на китката на ръката.
Всичко това го знам от колежка която е била при него преди предната седмица и не знам дали при всички протича по този начин прегледа или зависи от заболяването, за което си отишъл.
Това е което знам .  Аз всъщност от сторо разбрах за този човек и търся допълнителна информация за него , но не знам защо нещо не намирам особено. Даже и не разбирам всъщност какво лекува точно - ракови болести и друго какво.
Ще се развам тук знаещите да споделят повече по - съществени неща за него .  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 864
разбрах че Канисков преглежда и в кабинет в някакъв медицински център. Някой има ли инфо?
 
Споделям  с Вас каквото днам за въпросния лечител: В момента преглежда в  с. Плана ( в началото на селото имало малка сграда с кабинета му).  Работното му време е от 9-11 часа , като задължително се записваш предната вечер по тел. Записването е от 18-20 ч на моб. тел 0889 391 294. Такса за прегледа официална нямало , имало даже и табела, на която пишело, че е безплатно, но всеки оставял някаква сума каквато прецени.  Прегледа се състоял нещо с натискане на определени точки на китката на ръката.
Всичко това го знам от колежка която е била при него преди предната седмица и не знам дали при всички протича по този начин прегледа или зависи от заболяването, за което си отишъл.
Това е което знам .  Аз всъщност от сторо разбрах за този човек и търся допълнителна информация за него , но не знам защо нещо не намирам особено. Даже и не разбирам всъщност какво лекува точно - ракови болести и друго какво.
Ще се развам тук знаещите да споделят повече по - съществени неща за него .  Hug

задължително е да се обадиш предния ден ако искаш да отидеш на преглед, защото не всеки ден преглежда. Със сигурност не преглежда в петък, понеже не е там, а в София. Но пък човека преглеждаше и на Коледа, Бъдни вечер, 1ви януари, Великден.....
Иначе ти гледа очите и пипа пулсът. По тях прави заключинеи. Доколкото знам лекува всичко. Чувала съм доста добри отзиви за него. За сега аз личен не мога да дам.

# 33
  • Мнения: 19 272
Бъни, ти ходи ли при него и доволна ли си? Следя темата отдавна и се чудя дали да не пратя майка ми при него. Лекарите не могат да открият какво й е.

# 34
  • София
  • Мнения: 864
Бъни, ти ходи ли при него и доволна ли си? Следя темата отдавна и се чудя дали да не пратя майка ми при него. Лекарите не могат да открият какво й е.
ами горе долу.
още не мога да се похваля с нищо

# 35
  • Мнения: 553
Аз не бих препоръчала на някого да се довери изцяло на Канисков. От личен опит мога да кажа, че не е съвсем на център и не бива да му се доверявате прекалено.
Особено ме подразни книгата му с която твърди, че може да помага на онкоболни. Не е вярно! Мой роднина му се довери и смея да твърдя, че това беше една голяма грешка.
Канисков е на периоди - има дни, в които те уверява, че всичко е под контрол и билките, които предлага са достатъчни за справяне с проблема. И когато вече наистина е видимо, че човека се влошава едва ли не с часове свива рамене и казва „Не мога да ти помогна”. А може да ви мотае с месеци и да успява да ви убеди, че влошаването на състоянието ви всъщност е подобрение...
Вероятно има хора, на които е помогнал. Вероятно е възможно да помага при по-леки проблеми. Но имайте едно наум и не му се доверявайте прекалено Wink

# 36
  • Мнения: 1 732
Майка ми беше негова пациентка. Лекува дегенерация на макулата. За това заболяване, никой лекар не й даваше гаранция,  шанс или надежда. Затова тя започна да търси алтернативни варианти.
В началото беше много доволна, редовно взимаше билкови препарати от него, разказваше какво прекрасно семейство има билкарят - прекрасни деца и съпруга .... /беше споменала обаче, че понякога е доста остър и несговорчив......./
След известно време обаче, сподели, че повече няма да стъпи при него. Приключи с лечението. Беше като " отровена", не искаше да говори за него.

# 37
  • София
  • Мнения: 864
Майка ми беше негова пациентка. Лекува дегенерация на макулата. За това заболяване, никой лекар не й даваше гаранция,  шанс или надежда. Затова тя започна да търси алтернативни варианти.
В началото беше много доволна, редовно взимаше билкови препарати от него, разказваше какво прекрасно семейство има билкарят - прекрасни деца и съпруга .... /беше споменала обаче, че понякога е доста остър и несговорчив......./
След известно време обаче, сподели, че повече няма да стъпи при него. Приключи с лечението. Беше като " отровена", не искаше да говори за него.

Защо?сподели моля те.а оправили се майка ти?

# 38
  • Мнения: 1 732
Bunnie ,
Майка ми беше много доволна, да. Помагал й е и за други болежки.
Например, беше паднала лошо, не можеше да върви и  да седи и той за 5 минути й оправи тазовите кости и тези на долните крайници.
За макулната дегенерация - да, имаше подобрение,  диагностицирано с апаратура, обаче заради странния му характер  престана да ходи, за съжаление, при него.
За мен нейното подобрение се дължи обаче и на многостранните алтернативни мерки, които тя взе. Посещаваше курсовете на Норбеков, яде годжи бери и т.н.
Нейна приятелка получи инсулт и знам, че Канисков е помогнал много.

# 39
  • Мнения: 0
Васко е един от най-достойните хора, които познавам и едва ли някога ще мога да му се отблагодаря за всичко, което е направил за мен и семейството ми през последните 9 г.
Ако от любопитство, или без да вярвате в силата на народната медицина, искате да го посетите, най-вероятно няма да ви приеме, вярно е, че не приема всички. Това е негово право, на мен ми е отказвал много пъти да прегледа мои близки, за което не мога да му се сърдя. Истината е, че който иска светкавични резултати, по-добре да не разчита на билки. Тяхното действие е бавно и се иска последователност, но пък крайният резултат е траен. При мен първите подобрения се появиха след 6 месеца, като преди това 5-6 години традиционната медецина не можа да се справи със заболяването ми.
Бъди благословен Васко, благодаря ти, че те има!

# 40
  • Мнения: 0
днес се обадих на г-н Канисков и обясних за проблемите свързани с баща ми.има тумор на дебелото черво и разсейки на черен дроб.бяха почнали химиотерапия,казаха 4е няма проблем ще го оперират да ги махнат,но парво да ги калцират.скоро полу4и криза и се наложи операция,след която казаха 4е е касно да се махат туморите и само са го закрепили.обясних тези неща на Канисков и тои ми каза, 4е трябва да вземем направление от лекуващия доктор иначе може и да навреди?за прав пат чувам ,за направление за лечение с билки??????някои знае ли нещо и ходил ли е с направление???

# 41
  • София
  • Мнения: 864
Simple Smile
Просто заведи баща си при него. Обади се и попитай дали еди кога си може да го заведеш.

# 42
  • Мнения: 45
Искам и аз да споделя мнение за хората, които ги интересува.
Днес ходихме при него. Бях малко на тръни, и очаквах да ни нарита след всичко което изчетох тук.
Човекът е прекрасен. Много го харесахме и си тръгнахме удовлетворени. Вярвам, че ще има резултат от всичко, което ни каза и даде.
Успех на всички и повече позитивно мислене и отнешение към нещата около нас.

# 43
  • Мнения: 800
Здравейте, някой има ли по-скорощни впечатления за този г-н. Много бих искала да заведа детето си при него - тя страда от астма, дали би й помогнал? Ако някой го познава, моля за повече информация, тъй като в темата има колкото положителни толкова и отрицателни мнения и се обърках! Предварително благодаря

# 44
  • Мнения: 45
Ние също сме много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт