Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Васил Канисков-мнението Ви за него.

• 111 317
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
До тук се виждат оплаквания от отношението. Интересно кои са пострадалите и как....

# 121
  • София
Щом е толкова интересно ще кажа. Баща ми, който е в болница в много тежко състояние. И една приятелка, която на 35 години почина.

До тук се виждат оплаквания от отношението. Интересно кои са пострадалите и как....

# 122
Много съжалявам, но Васил Канисков ли е причината?

# 123
  • София
Да, точно той. Дълго време му "забраняваше да ходи на лекари, не можело никакви изслвдвания, пробутваше му някакви треви. И сега баща ми е органна недостатъчност, едва го поддържат.
Приятелката ми също. Младо момиче с начален рак на гърдата, който вече се лекува. Този шарлатан й забрани да се лекува, да ходи по изследвания. Всеки път й казваше как той я излекувал. Даде й билки и след една година тя почина в адски мъки. А можеше да се спаси, ако просто беше провела терапия.

# 124
Дано баща Ви да се възстанови! Васил Канисков е проводник на знание и сила, която зависи от нас как ще прилагаме и ползваме и да, всичко е “ цветя и рози”, когато сме последователни и подхождаме с доверие!

# 125
  • София
проводник на добро... Когато със "съветите си" докарва такива проблеми. Дано не са много хората, които ще се подвежат

Дано баща Ви да се възстанови! Васил Канисков е проводник на знание и сила, която зависи от нас как ще прилагаме и ползваме и да, всичко е “ цветя и рози”, когато сме последователни и подхождаме с доверие!

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 08:31 от Yellow_girl

# 126
Искрено съжалявам:( аз също загубих близки хора, които се консултираха при него, но не съм виняла Лечителя... състоянието им беше тежко и много фактори имаха влияние, а той ги облекчаваше доколкото може. Не намирам мотив да вреди умишлено.

# 127
  • София
Здравейте,
Предлагам ви да спрете да се заяждате помежду си.
Била съм при Канисков, лекувал ме е. Бил е и добър и много злобен. Така, че съм сигурна, че това, което се пише за него си е чистата истина.
Много го харесвах , когато ходех при него. И съм присъствала на разговри с пациенти- обаждат се когато си искат, казват му, че сега пътуват към него, той ги пита по какъв проблем -те не казват, а извъртат. Мисля,че това го дразнеше- не искренността у хората.
Иначе бях пратила приятелка с рак на гърдата при него, той я лекушаве, казваше й, че всичко е наред и в един момент тя се срина и си замина за отрицателно време.
Така, че мнението ми вече е смесено.

# 128
Здравейте, имате ли представа дали Лечителят приема пациенти? Опитах се да се свържа във времето за записване, но безуспешно.
Благодаря за отговорите!

# 129
Не приема, звънях преди няколко дни, явно покрай цялата работа с вируса е спрял( най-вероятно, докато отмине всичко,защото и преди е спирал, но той си знае най-добре колко са сериозни нещата).

# 130
Инж. Доктор Васил Канисков помогна на баща ми преди 8 години, за съжаление беше твърде късно да го лекува, но му помогна да си отиде по леко. Сега имаме нужда да помогне на майка ми, но можем да се свържем с него. Дали  е сменил телефонния си номер. Ако някой може да ни помогне да говорим с него, ще съм ви благодарна изключително много!

Общи условия

Активация на акаунт