Боуен терапия

  • 205 158
  • 210
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 631
Ами ето, сама го казваш.
В най - добрия случай се получава синергия между Боуен и уменията й.
Когато чувствителен човек се прозява, обикновено има тежка (явно при теб болестотворни) енергия. И след това му се приспива, а за теб идва облекчение.
Но това не е свързано с Боуен категорично.

# 196
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Момичета, похвалвам се,че вчера на ямр се видя,че голямата дебелостенна киста на яйчника я няма. Туморът не е пораснал, дори май леко е намалял като см. Всичко това дължа на Боуен терапия и спиране на захарта. За мен е огромна победа. Дано продължи да ми действа така.Посещавам Боуен от три месеца всяка седмица.

# 197
  • Мнения: 366
Здравейте, препоръчайте ми боуен терапевт в Бургас. Реших да опитам такъв вид терапия за болки във врата, главата, гърба и раменете.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 6 272
Препоръчвам Павлина Михалева. Ходила съм и при Димитър Дичев, също съм била доволна.Чувала съм препоръки и за други, но аз не съм ги посещавала.

Здравейте, препоръчайте ми боуен терапевт в Бургас. Реших да опитам такъв вид терапия за болки във врата, главата, гърба и раменете.

# 199
  • София
  • Мнения: 135
здравейте, и аз да споделя опита си. ходих на четири процедури във връзка с тежка мигрена. за съжаление при мен нямаше ефект. самата терапия е интересна като идея, движението са интересни, като дърпане на струни на мускулите на тялото. терапията е средно болезнена. но тъй като при мен нямаше ефект и не мисля да ходя на 10 процедури за да установя че има, или че няма ефект. ако за четири посещения не съм усетила нищо, то за мен си е губене на време. по-скоро мисля че не съм попаднала на правилния терапевт за мен. може този терапевт да е удачен за други хора, но при мен не подейства. също не ми допаднаха тези дълги паузи. за един час има две терапии по три минути, между които се релаксира. масата за релаксация обаче е неудобна, без дупка за главата и в стаята е хладно. така че общо взето по-скоро се схващам и ми става студено отколкото да релаксирам. гледах видеа на австралийски терапевт при който той прави терапиите през три минути за почивка. тоест в един сеанс има множество въздействие върху тялото. мисля че този вариант би ми допаднал повече.
да ви кажа, когато имам време и правя редовно гимнастика в къщи, имам по-добър ефект отколкото тази терапия. така че ще се опитам да наблегна на гимнастиката.
желая на всички здраве и мир през 2023 година!

Последна редакция: сб, 07 яну 2023, 14:21 от jiva

# 200
  • София
  • Мнения: 170
Нещо не ми звучи нормално. Терапевта от къде го намерихте? По принцип трябва да се гледат тези от сайта, които са към асоциацията и са сертифицирани.
Какви са тия прекалено дълги паузи, студена стая…още след първата процедура бих се отказала и потърсила друг (паузи има, но не мисля, че чак толкова дълги е нормално).
Или не е от асоциацията, или е някой съвсем нов, който сега се учи, но се съмнявам да е второто…

[/i]
здравейте, и аз да споделя опита си. ходих на четири процедури във връзка с тежка мигрена. за съжаление при мен нямаше ефект. самата терапия е интересна като идея, движението са интересни, като дърпане на струни на мускулите на тялото. терапията е средно болезнена. но тъй като при мен нямаше ефект и не мисля да ходя на 10 процедури за да установя че има, или че няма ефект. ако за четири посещения не съм усетила нищо, то за мен си е губене на време. по-скоро мисля че не съм попаднала на правилния терапевт за мен. може този терапевт да е ъдачен за други хора, но при мен не подейства. също не ми допаднаха тези дълги паузи. за един час има две терапии по три минути, между които се релаксира. масата за релаксация обаче е неудобна, без дупка за главата и в стаята е хладно. така че общо взето по-скоро се схващам и ми става студено отколкото да релаксирам. гледах видеа на австралийски терапевт при който той прави терапиите през три минути за почивка. тоест в един сеанс има множество въздействие върху тялото. мисля че този вариант би ми допаднал повече.
да ви кажа, когато имам време и правя редовно гимнастика в къщи, имам по-добър ефект отколкото тази терапия. така че ще се опитам да наблегна на гимнастиката.
желая на всички здраве и мир през 2023 година!

# 201
  • Мнения: 28
Привет, препоръчайте някой практикуващ Боуен, става въпрос за град Перник

# 202
  • Мнения: 2 234
Здравейте Simple Smile майка ми посещава терапевта Петър Петров и е доволна, но казва че има болка по време на сеанса. След това се чувства много добре.
https://bowen.bg/practitioners/bowen-practitioners-pernik/

Привет, препоръчайте някой практикуващ Боуен, става въпрос за град Перник

# 203
  • Мнения: 81
Здравейте, моля за препоръка на Боуен терапевт в Пловдив за репродуктивни проблеми.

# 204
  • София
  • Мнения: 46
Оооо, колко съм скептична винаги аз. Обаче не мога да си изкривя душата. Което действа, действа. Отидох с проблем продължил две години и не очаквах нищо. Просто се бях примирила, че така ще си я карам. Обачееее, просто магия се оказа при мен. Ако някой ми беше разказал, нямаше да повярвам. А по време на втората ми бременност що неща лекувах. Невъзможно е толкова съвпадения. Не може първия път с хемороиди да се лекувам седмица без резултат и само няколко часа след сеанса да се спука и прибере. Следващите два пъти като се получиха, направо веднага отивах и на другия ден като нова. Два пъти проблеми с вратът. Боли ме седмица преди да отида и хоп..излизам нова. Ами, бъбреците, кръстът..просто човек трябва да има проблем и да види ефекта. Аз като реклама звуча, обаче наистина толкова много ми помага това нещо Simple Smile


Ако те ходили в София,бихте ли споделили при кой терапевт е било ?

# 205
  • Мнения: 1
Привет на всички, Лелка може ли да запитам как се казва вашият боуен терапевт. Имате забележителни резултати. Радвам се и бъдете здрава!

# 206
  • Мнения: 752
Може ли да препоръчате  Боуен терапевт за дете на 7 год , сертифициран. За София. Водили ли сте дечица, как им се отразява?

# 207
  • Мнения: 2 025
Аз имам сходно питане, но за гр. Пловдив? Става дума за дете на 6г. с проблемен и постоянно възпаляващ се синузит. Всяка на пръв поглед незначителна хрема се влачи със седмици, а накрая компрометира имунната система и обикновено завършва с антибиотик. Вече не знам какво друго да направя освен да потърся алтернативно лечение.  Някой имал ли е успех в това начинание и имате ли препоръка за специалист в Пловдив?

# 208
  • София
  • Мнения: 135
здравейте, има го в асоциацията, известен е, ама не искам да споменавам имена. може пък на някого да е помогнал. за мен беше загуба на време, но по скоро исках да споделя усещането си, че не би трябвало да е така. ако бях доволна, бих споделила името. успех!
Нещо не ми звучи нормално. Терапевта от къде го намерихте? По принцип трябва да се гледат тези от сайта, които са към асоциацията и са сертифицирани.
Какви са тия прекалено дълги паузи, студена стая…още след първата процедура бих се отказала и потърсила друг (паузи има, но не мисля, че чак толкова дълги е нормално).
Или не е от асоциацията, или е някой съвсем нов, който сега се учи, но се съмнявам да е второто…

[/i]
здравейте, и аз да споделя опита си. ходих на четири процедури във връзка с тежка мигрена. за съжаление при мен нямаше ефект. самата терапия е интересна като идея, движението са интересни, като дърпане на струни на мускулите на тялото. терапията е средно болезнена. но тъй като при мен нямаше ефект и не мисля да ходя на 10 процедури за да установя че има, или че няма ефект. ако за четири посещения не съм усетила нищо, то за мен си е губене на време. по-скоро мисля че не съм попаднала на правилния терапевт за мен. може този терапевт да е ъдачен за други хора, но при мен не подейства. също не ми допаднаха тези дълги паузи. за един час има две терапии по три минути, между които се релаксира. масата за релаксация обаче е неудобна, без дупка за главата и в стаята е хладно. така че общо взето по-скоро се схващам и ми става студено отколкото да релаксирам. гледах видеа на австралийски терапевт при който той прави терапиите през три минути за почивка. тоест в един сеанс има множество въздействие върху тялото. мисля че този вариант би ми допаднал повече.
да ви кажа, когато имам време и правя редовно гимнастика в къщи, имам по-добър ефект отколкото тази терапия. така че ще се опитам да наблегна на гимнастиката.
желая на всички здраве и мир през 2023 година!

# 209
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Може ли да препоръчате  Боуен терапевт за дете на 7 год , сертифициран. За София. Водили ли сте дечица, как им се отразява?

Здравейте, аз водих бебето си във връзка с коликите и мога да кажа, че за 3 сеанса в интервал от около 10дни нещата коренно се промениха. Склона съм да кажа, че напълно изчезнаха коликите, а не че просто отслабнаха.
Водих я в Люлин - https://bowen.bg/practitioner/%d1%80%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd-%d0 … 0%bd%d0%be%d0%b2/

Общи условия

Активация на акаунт