ЕВРОВИЗИЯ - 7-ма тема Подготовка за Баку 2012

  • 27 511
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 765
Isis, опасявам се, че и този е подобен на предишния, пак отгоре пише "justin.tv" . Питах французите и те ми казаха, че тази justin.tv е платена за някои държави. За Франция не е. На мен ми иска 10 евро месечна такса, поради изчерпване на безплатните влизания. Явно е нещо като промоция отначало. И ми се зарежда за около 30 секунди. Може да се следи, като се презарежда страницата, но е много изнервящо.
Този за сега върви. Ще видим следващия път, дано да стане.
20:00 CET (21:00 local time) UMK
Tonight: First selection show in Finland


Германците са елиминирали Леони и Рейчъл. Доколкото си спомням, гласът на Рейчъл ми беше харесал. Опасявам, че че е станала жертва на теглото си - леко е закръглена, а масовият вкус не прощава. От друга страна ме учудва, че Себастиан е четвърти в класирането, не пееше кой знае колко добре. Коментарите ми са по спомени, сега не съм  чула още клиповете от вчера.

# 736
  • Мнения: 262
Линк за Финландия http://yle.fi/osallistu/umk/
 
Започна - 50 минути ще показват селекцията на песните от журито. Значи шоуто ще стартира в 21:50ч. Очаква се тази вечер журито да обяви 12 участници, които продължават по-нататък. Публиката ще избере и един от други трима, които ще се състезават за "wild card".  На финала (25.02.)ще участват 6 изпълнители.

# 737
  • Мнения: 1 765
Isis, как тъй ще почва в 21.50, аз мислех че тогава свършва. Погледах малко, нищо не разбирам, някакви картинки се сменят и смятах да изключвам. Французите и те тъпеят в общи линии. Ти сигурна ли си?  newsm78

# 738
  • Мнения: 262
Изненадана съм, че представиха само репортаж за селекцията на песните от журито, а беше обявено като шоу! Видяхме поне как гласуват, и този от журито с наелектризираната коса  Grinning

Избраните 12-те песни (вдясно) - UMK TOP12    И трите за гласуване - в лявата част.

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 22:39 от Isis

# 739
  • Мнения: 1 765
Избраните песни от журито.
1. Ville Eetvartti – Lasikaupunki
2. Mica Ikonen – Antaa mennä
3. Pernilla Karlsson – När jag blundar
4. Stig – Laululeija
5. Freeman & Uusi Fantasia – Noitanainen
6. Leola – Rytmit rikkoutuu
7. Kaisa Vala – Habits Of Human Beings
8. Iconcrash – We Are The Night
9. Aura Pineda – Kunpa vois
10. Aili – Mun taivas
11. Kirahvi nimeltään Tuike – Sinisulkien viimeinen
12. Jari & Taika – Aamuyön ikuisuus
Плюс една песен избрана от публиката от три други песни. Има една седмица за вот. Нищо не ми говорят избраните песни, не мога да коментирам.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт