Жената СТРЕЛЕЦ!-2 част

  • 78 079
  • 479
  •   1
Отговори

Анкета

Каква зодия е вашата половинка?

Опции:

# 330
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 678
Аз съм Стрелец, с асцендент Стрелец и Луна в Дева.

# 331
  • Мнения: 2 835
Скрит текст:

Заедно със зодията и асцендента, положението на Луната е един от най-важните фактори в хороскопа. Луната е свързана с нашите чувства, подсъзнание и интуиция. Тя определя отношението ни към дома и семейството, към миналото и детството.

Благодаря, само дето аз не съм грам ревнива за разлика от доста Скорпиони. Демек може и да не ми се получат нещата с Овнето?
Да ,Скорпион са ревниви и властни.
Овните и аз не ги  понасям много ,много...

# 332
  • Мнения: 661
Скрит текст:

Заедно със зодията и асцендента, положението на Луната е един от най-важните фактори в хороскопа. Луната е свързана с нашите чувства, подсъзнание и интуиция. Тя определя отношението ни към дома и семейството, към миналото и детството.

Благодаря, само дето аз не съм грам ревнива за разлика от доста Скорпиони. Демек може и да не ми се получат нещата с Овнето?
Да ,Скорпион са ревниви и властни.
Овните и аз не ги  понасям много ,много...

Аха и аз така знам, в мен няма капка ревност, обичам си свободата както и уважавам чуждата.

С Близнаци ми е направило впечатление, че се разбирам но само с Майски и то имм много близки приятелки от тях.

# 333
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Аз съм стрелец, с асц Близнак и Луна в Дева. Девата ми разказва играта - взискателна и претенциозна съм в емоционален план.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 13 377
Луната ми е близнаци, асцедента стрелец...поредната риба се завъртя около мен, няма нищо общо с предходните рибоци, по-странен човек не познавам, а усещам че съм налапала кукичката, май шарана станах аз  Rolling Eyes

# 335
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз не си знам асцендент или луна но съм си стрелец Simple Smile .

# 336
  • Мнения: 661
Аз не си знам асцендент или луна но съм си стрелец Simple Smile .

Асцендента особено е важен.Ти може да си Стрелец но да проявяваш черти от Асц. Особено след 33-тата година.

# 337
  • Мнения: 661
Луната ми е близнаци, асцедента стрелец...поредната риба се завъртя около мен, няма нищо общо с предходните рибоци, по-странен човек не познавам, а усещам че съм налапала кукичката, май шарана станах аз  Rolling Eyes

Риби мъже имам приятели, много педантични, отговорни, последователни,с добро чувство за хумор,но всеки е различен разбира се.

# 338
  • Мнения: 360
Записвам се Heart Аз съм стрелец, мисля, че и в себе си нося доста скорпионско, но все пак съм на 23-ти, според астрологията - Стрелец Simple Smile

# 339
  • Мнения: 391
Здравейте, мили мои стрелчески момичета! Аз съм един 100% стрелец - и на усещане, и на харакетрни черти.... абе, изобщо моят рибок до мен ръце е вдигнал 😁😁😄😄😄 аз съм с асцендент риби и луна в козирог.... смятайте колко съм рогата, огнена и дейна 😁 единственото, което не си харесвам е, че винаги мисля най-лошото и се притеснявам от най-лошото. Не знам дали е характерно за стрелеца, но в това отношение съм ужасна! Понякога много се самокритикувам, но на края - пак същата дълбока драма. Ами, това е... поздрави на всички стрелчета!!

# 340
  • Мнения: 360
Здравей, evtixia. Не си сама в това отношение Grinning И аз също развивам теория на вероятностите в главата си, с всеки възможен краен изход, като най - често, аз също премислям най - лошите изходи. Обаче, приех тази черта, като нещо добро, защото си подготвена за лошото, изживяла си го няколко пъти в главата си, и дори да се случи (което е изключително малък шанс), знаеш как да действаш, не изпадаш в паника, защото си подготвена. А, ако не се случи се радваш повече, на изходната, по - позитивна ситуация. Simple Smile

# 341
  • Мнения: 391
Здравей, evtixia. Не си сама в това отношение Grinning И аз също развивам теория на вероятностите в главата си, с всеки възможен краен изход, като най - често, аз също премислям най - лошите изходи. Обаче, приех тази черта, като нещо добро, защото си подготвена за лошото, изживяла си го няколко пъти в главата си, и дори да се случи (което е изключително малък шанс), знаеш как да действаш, не изпадаш в паника, защото си подготвена. А, ако не се случи се радваш повече, на изходната, по - позитивна ситуация. Simple Smile

хаха 😄 Paranoia, когато ти прочетох юсернейма, паднах. Честно. Развесели ме 😄 Благодаря за разбирането. Олекна ми, че не съм само аз в тези дълбоки душевни преживявания и сърцераздирателни визуализации, които имам в главата си понякога 😃😃😃😃 Оф... продължавам да се смея и си пожелавам един ден да се пречистим всички от това! 😂

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 13 377
Аз също правя лоши сценарии в главата си и виждам черната страна на нещата, но пък някаква частица в мен винаги нашепва някакъв оптимизъм.

# 343
  • Мнения: 2 835
Това със сценариите също е характерно за мен, лошото е че аз направо влизам във филми за по- дълго време

# 344
  • Мнения: 260
Привет Стрелчета !
Ето ме и мен, горд представител на зодията. Уф, и аз така с негативните мисли. Понякога зациклям, кахъря се дори за неща, които може изобщо да не се случат. Уж пише, че сме оптимисти, не знам ?! Може пък да съм повече Козирог, на 19/12 съм, асцедента също ми е Козирог. Мъжът ми е Дева. Дават ни кофти комбинация, обаче ние вече 10 години сме заедно. Много е готин и се разбираме. Имаме и 2 деца. Син Рак и щерка Овен. Супер различни характери. Едното вечно мрънка и се оплаква, другото винаги е ок и нищо не го събаря!Познайте кое какво е ? Хахаха
Не обичам да домакинствам много- много, но на моменти ми идва музата и се развихрям. Пътувам много заради работата си. Обожавам точно това в нея. Всяки пътуване ме зарежда, вместо да ме изморява. Обичам хубавата храна и не мога без музика, вечно съм със слушалки в ушите.  Това, което не си харесвам, е че не допускам хората близо до себе си, въпреки че контактите с другите хора ми действат вдъхновяващо и често ми топлят душата. Винаги съм малко затворена във вътрешният си свят и обичам да мечтая.

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 21:37 от dety

Общи условия

Активация на акаунт