Коледата ще е най-щастлива, НОЕМВРИйче мило, щом те има!

  • 27 805
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Добрич
  • Мнения: 795

По две ли ваксини слагат през втория, третия и четвъртия месец на децата? Ужасно е, моето дете се захласна на ваксината на първия месец. Чак не ми се мисли за втория месец... а дали не може едната ваксина един ден, а другата друг ден?[/b]


Нашата лекарка каза че на двете крачета едновременно се слагат 2те ваксини. Ние трябваше сега да ги сложим,но ги отложихме за след нова година,че ако има някакъв ефект от тях,по празниците да не търсим лекари ами да празнуваме спокойно.

# 736
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 581

По две ли ваксини слагат през втория, третия и четвъртия месец на децата? Ужасно е, моето дете се захласна на ваксината на първия месец. Чак не ми се мисли за втория месец... а дали не може едната ваксина един ден, а другата друг ден?[/b]


Нашата лекарка каза че на двете крачета едновременно се слагат 2те ваксини. Ние трябваше сега да ги сложим,но ги отложихме за след нова година,че ако има някакъв ефект от тях,по празниците да не търсим лекари ами да празнуваме спокойно.

Пентаксимът, който купувахме преди три години е петвалентна ваксина и е една, След това Здравната каса въведе тази ваксина като безплатна, но явно пак са променили нещо и сега поставят на други фирми

# 737
  • Мнения: 45
Здравейте,
Ние сме на консултация чак на 09.02, много се притеснявам за ваксините и аз, защото на първата се задави.
И на нас ни се появиха крусти, но я мажа с олио още от първия ден вкъщи, защо се появиха не знам!
Коледа бяхме на гости при родителите ми и то само аз със детето, че таткото беше на работа Sad
За Нова година ще сме си вкъщи, ще имаме гости. И аз се възхищавам на мамите, които успяват да готвят и всичко останало - особено с две деца, направо не знам как успяват  bouquet 
Беба като я боли корема е един рев, едно тръшкане, не яде и много, до 00 не мога отида!
На нас на палците на краката нокътя ни растеше под месото, беше се зачервило и подуло, педи ни каза да правя компреси с риванол и почти се оправиха, само на единя остана мъничко.
Със пъпчето как ще процедирате - ще го хвърлите ли някъде или ще го пазите? има ли някакъв ритуал по този въпрос?
Вашите бебчета сами ли заспиват след ядене или се носите на ръце? Моята сама не може да заспи и вече се измести на спалната при нас, не знам от колко време не си е спала в креватчето!

Та тъй  newsm03 newsm03 newsm03

# 738
  • София
  • Мнения: 470

По две ли ваксини слагат през втория, третия и четвъртия месец на децата? Ужасно е, моето дете се захласна на ваксината на първия месец. Чак не ми се мисли за втория месец... а дали не може едната ваксина един ден, а другата друг ден?[/b]


Нашата лекарка каза че на двете крачета едновременно се слагат 2те ваксини. Ние трябваше сега да ги сложим,но ги отложихме за след нова година,че ако има някакъв ефект от тях,по празниците да не търсим лекари ами да празнуваме спокойно.

Пентаксимът, който купувахме преди три години е петвалентна ваксина и е една, След това Здравната каса въведе тази ваксина като безплатна, но явно пак са променили нещо и сега поставят на други фирми
Едната ваксина е пентаксим, другата е срещу пневмококи. Повтарят се на 2, 3. 4-ти месец  Peace

# 739

Общи условия

Активация на акаунт