Покажете си детските стаите - тема 15

  • 99 201
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 124
Янтра, bebo_sn много хубави стаи   bouquet
Четирите легла определено ме впечатлиха  Flutter
Мен... малко ме притесняват двуетажните легла и въобще легло, която е на по голямо разстояние от пода. Моето е доста диво, скача, пада, удря се , реве и пак наново. Тип сандвич му е леглото и няма поражения за сега цък

# 31
  • на североизток
  • Мнения: 460
Благодаря за новата тема  bouquet
И аз продължавам да следя с голям интерес, че още не съм избистрила идеите си Rolling Eyes

Четирите легла и другите мебели от Икея ли са? Много добре се е получила стаята Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
По поръчка, дизайнер - аз Simple Smile Стълбичката всъщност е като скрин с чекмеджета, отварят се всички без най-горното.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 397
Янтра живо ме интересува килима , ако може и снимка на него  Hug

Аз вече обиколих всички магазини и не харесах нищо за килим  Tired , а и цветовете за момчешка стая са кът . Тези дни се замислях да сменям тапетите , но това е крайна мярка  Mr. Green

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Килима е мокет, знаете го онзи с пътищата, да си карат количките. Изрязан по размер и окантен.

# 35
  • на североизток
  • Мнения: 460
По поръчка, дизайнер - аз Simple Smile Стълбичката всъщност е като скрин с чекмеджета, отварят се всички без най-горното.

Браво! А дървото какво е, как е обработено, с лак ли? И колко излезе удоволствието? И коя е фирмата производител?

# 36
  • Мнения: 1 298
И аз да събирам идеи,че лятото ни предстои...
За сега съм измислила само леглото-сандвич.Но от високите сандвичи,отдолу с 2 чекмеджета под долното легло.  Wink

# 37
  • Мнения: 411
И аз тук за да събирам идейки. Голямото разбутване съвсем скоро и при мен ще се случи.

..... просто такава е практиката в подобен тип магазини!  Peace
Практиката на кого? Може би на гръцко балканския еквивалент на подобни вериги. За съжаление и тази верига у нас няма почни нищо общо с оригинала си.

# 38
  • Мнения: 1 883
И аз тук за да събирам идейки. Голямото разбутване съвсем скоро и при мен ще се случи.

..... просто такава е практиката в подобен тип магазини!  Peace
Практиката на кого? Може би на гръцко балканския еквивалент на подобни вериги. За съжаление и тази верига у нас няма почни нищо общо с оригинала си.


Точно така.Пет пъти звънях за да разбера кога ще дойде леглото и не ми казаха нито веднъж с точност.

# 39
  • София
  • Мнения: 324
И аз да събирам идеи,че лятото ни предстои...
За сега съм измислила само леглото-сандвич.Но от високите сандвичи,отдолу с 2 чекмеджета под долното легло.  Wink

Нашето е такова и твърдя, че това е една от най-успешните ни покупки.   Peace

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
По поръчка, дизайнер - аз Simple Smile Стълбичката всъщност е като скрин с чекмеджета, отварят се всички без най-горното.

Браво! А дървото какво е, как е обработено, с лак ли? И колко излезе удоволствието? И коя е фирмата производител?
Дървото е чам, обработено е с безцветен водоразтворим лак, исках да има усещане за дърво като го пипнеш, не обичам реактивни, яхтени и паркетни лакове. Матраците отделно, цялата дървения 1600лв. Фирма няма, имаме си майстор от Габрово (аз съм от Габрово).

# 41
  • Мнения: 1 298
maminko може ли снимки   bouquet
Че не съм измислила останалите мебели.Харесват ми гардеробите с плъзгащи врати.Знам също че искам шкаф за мръсни дрехи,който ще се пада някъде зад вратата.Ще бъде ъглов и като завършек на тв секцията.Никой не разбра,ама и аз не съм мн наясно какво искам... Blush

# 42
  • Мнения: 1 070
Идеи за детски стаи

Някой беше споменал назад за шалтета, в Бриколаж гледах много хубави мекички и в различен цвят.

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 09:49 от ⅞ ...and Happily Ever After

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Аз, честно казано, се отказах да гледам за идеи по списания. Или са за едно, максимум две деца, или са в едни огромни стаи. То ако стаята е 35 квадрата минимум аз лесно ще я подредя, проблема е като в 15 квадрата се опитвам да натъпча трима Simple Smile
Иначе за майките с едно дете - идеите са интересни Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 070
Аз идея за цялата стая също не вземам от сайтове, търся само детайли и комбинирам. Едно обзавеждане дори и да е просто и класическо интересно ще го направят аксесоарите, дребните детайли.

Общи условия

Активация на акаунт